• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka na Čiernej hore - Sutomore. Aký máte názor?

29. augusta 2015 
bola som alr ubytko v sukromí sme mali, inak strašne tam hučala aj do noci hudba a trošku nahádzané smetie tam bolo inak more super aj ten life nočný..no bola som tam ešte ako bezdetná takže bolo super teraz už by som mala iné nároky, hlavne tá hlučnosť by mi vadila..inak fakt sa tam dá vela popozerať ak máte auto, aj taká exotika a pomerne lacno oproti Chorvátsku. No ale pre ludí čo si potrpia na all inclusive a všetko TIP TOP to nie je...teraz myslím Sutomore určite sú aj lokality vyhovujúce náročným.
18. máj 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pre extremne nenarocnych! boa som tam par rokov do zadu a poviem vam, nikdy viac a s dietatom uz vobec nie, podobnu skusenost som mala aj v bulharsku, poviem vam, pri tych cenach si radsej na mesiac zaplatim dake super kupko v madarsku a som pani!
18. máj 2013 o 23:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som nebola v Sutomore, ale bola som v Ciernej Hore dva krat - Herceg Novi a nadherna Boka Kotorska :slight_smile:
ja teda mam len dobre skusenosti - nesmierne mili a pohostinni ludia, neuveritelne ceny, ubytovani sme boli v studiach, taka jednoducha klasika, nic nam nechybalo... :slight_smile:
18. máj 2013 o 23:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norik1 ahoj, my planujeme ist tento rok do ciernej hory, prosim ta mas kontakt na tu cestovku o kt si pisala ? dakujem :slight_smile:
2. jún 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.maestraltravel.sk
ideme aj tento rok a zas s nimi :grinning:
2. jún 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedia na mäsiarskej
2. jún 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Centrálna mestská pláž v Sutomore - popoludní strašne špinavá voda, plávajú tam splašky. Ak by sme niekedy išli ešte do Čiernej Hory, výlučne severnejšie.
29. aug 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok