Dovolenka na Čiernej hore - Sutomore. Aký máte názor?

cutty
9. júl 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat tych co tam dovolenkovali niekedy, ako sa im pacilo. Hlavne ma zaujima oblast Sutomore. Aky mate nazor. Bolo tam pekne?

danjelca
18. máj 2013

bola som alr ubytko v sukromí sme mali, inak strašne tam hučala aj do noci hudba a trošku nahádzané smetie tam bolo inak more super aj ten life nočný..no bola som tam ešte ako bezdetná takže bolo super teraz už by som mala iné nároky, hlavne tá hlučnosť by mi vadila..inak fakt sa tam dá vela popozerať ak máte auto, aj taká exotika a pomerne lacno oproti Chorvátsku. No ale pre ludí čo si potrpia na all inclusive a všetko TIP TOP to nie je...teraz myslím Sutomore určite sú aj lokality vyhovujúce náročným.

googlinqa
18. máj 2013

len pre extremne nenarocnych! boa som tam par rokov do zadu a poviem vam, nikdy viac a s dietatom uz vobec nie, podobnu skusenost som mala aj v bulharsku, poviem vam, pri tych cenach si radsej na mesiac zaplatim dake super kupko v madarsku a som pani!

usacek79
18. máj 2013

ja som nebola v Sutomore, ale bola som v Ciernej Hore dva krat - Herceg Novi a nadherna Boka Kotorska 🙂
ja teda mam len dobre skusenosti - nesmierne mili a pohostinni ludia, neuveritelne ceny, ubytovani sme boli v studiach, taka jednoducha klasika, nic nam nechybalo... 🙂

seginiatko
2. jún 2014

@norik1 ahoj, my planujeme ist tento rok do ciernej hory, prosim ta mas kontakt na tu cestovku o kt si pisala ? dakujem 🙂

norik1
2. jún 2014

www.maestraltravel.sk
ideme aj tento rok a zas s nimi 😀

norik1
2. jún 2014

sedia na mäsiarskej

slavculino
29. aug 2015

Centrálna mestská pláž v Sutomore - popoludní strašne špinavá voda, plávajú tam splašky. Ak by sme niekedy išli ešte do Čiernej Hory, výlučne severnejšie.

montemarija
26. jan 2017

Zdravím. Ak by ste chceli, ja posobím v Čiernej Hore už 3 rok. Ak by ste chceli poradiť čo sa týka dopravy, ubytovania a výletov kľudne ma kontaktujte. Je tu toho dosť čo objavovať. Poprípade prevediem....poskytujem aj ubytovanie. www.montemaria.sk a najdete ma aj na fb 🙂

ilbruk
7. jan 2018

Zienky boli ste v roku 2017 na dovolenke v Ciernej hore? Kam ist s detmi 4 a 5 rokov. Zevraj je tam krasne more.

penelopa
10. jún 2018

@montemarija Dobrý,deň!
Mám záujem o Čiernú horu. Mohli by ste má kontaktovať do pošty.
Ďakujem.

smile31
10. jún 2018

@ilbruk v čiernej hore a krásne more? možno keby ho vyčistili od toho všetkého bordelu, ktorý pláva pri brehu...hrôza flašky, sáčky, dokonca vložky!!!!! boli sme tam v r. 2012 a stačilo nám... celkovo sa tam cestovný ruch "ešte len rozbieha" tak ako nam bolo povedana v cestovke, no šli sme len 2ja deti sme ešte nemali tak sa to dalo prežiť, no určite by som volila už niečo iné...minlý rok sme boli v španielsku a o tom môžem povedať, že krajšie more som v živote nevidela - a to som toho pochodila dosť.... ešte 1 vec more je tam dosť studene my sme boli v Budve.... to by som radšej išla len do chorvátska...

montemarija
12. jún 2018

@smile31 Kazda jedna turisticka oblast ma aj svoju tienistu stranku. Ver mi ze aj Seishely maju miesta kde je smeti az az. Cierna Hora nie je vynimkou, ale treba im uznat ze sa zlepuju raketovym tempom, a takisto treba uznat ze ten bordel tam nechavaju turisty, nie domaci

smile31
12. jún 2018

@montemarija môže byť netvrdím, že borel nechávajú domáci, tvrdím, že more je plné bordelu, keďže som to zažila... na základe osobnej skúsenosti by som tam už nešla...