Dovolenka na Kube

sisaka
20. mar 2013

boli ste niekto? Zaujima ma oblast Varadero, Havana. V ktorom rocnom obdobi ste boli, ako sa vam pacilo, ake bolo ubytovanie, strava, fakultativne vylety ...
Chystame sa v aprili, zaujimaju ma nazory Slovakov, Cechov (anglicky hovoriacich si viem vygooglit a uz mam aky taky prehlad 😉 ) Dakujem za akykolvek postreh, skusenost

nefertitka
29. máj 2018

ale docitala som sa, ze si tam svaby ziju jedna radost, ach

majusqa77
29. máj 2018

prosiiim, nejde nahodou niekto v priebehu najblizsich dni? Havana pripadne Varadero?

amelie2017
29. máj 2018

@nefertitka tak nevidela som ani jedneho, u nas na Malorke ich stretnes na kazdom kroku. V zime sme s nimi doma bojovali- susedovi prasklo potrubie a liezli na malinke do bytu. 2x museli prist vsetko vystriekat v celom bloku.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikki1359
29. jún 2019

Prosim Vas bol niekto na Kube v septembri? Ake tam bolo pocasie?

majkeel
29. jún 2019

@nikki1359 V auguste na Kube horko, sauna; v septembri v Dominike (o niekolko 100 km dalej) horko, sauna. Za mesiac 1-2 krat prsalo v noci.
Zalezi, ci je to na karibskej (v lete prsi malo) alebo atlantickej strane (prsi o trochu viac).

nefertitka
2. okt 2019

minule leto som bola na Kube, veeelmi chvalim, pocasie, ocean som v zivote krajsi nevidela, teplucko, ked sprchlo, tak na 5 minut a znovu vyslo slniecko. Chcem sa urcite vratit niekdy. A tie svaby tam naozaj ficia vo velkom, pra krat som si zapistala a bolo dobre🙂

avenev
25. nov 2019

neboli ste prosim niekto hotel Blau Varadero alebo Melia Varadero?

pitufienka
21. dec 2022

@pimpulka ahoj prepac ze po rokoch sa ozyvam, ale ste mali prosim v januari na kube pocasie 🙂 rada by som isla na last minute s rodinou a neviem sa rozjodnut ci ano, ci nie, dovca je na 16 dni vo varadero dakujem za pomoc 🙂

kris_tin257
21. dec 2022

@pitufienka ahoj my sme boli koncom januára na Kube 4 roky dozadu, síce obdobie sucha ale vychytali sme len 1 deň slnečný inak bolo pod mrakom fúkalo a aj pršalo tak neviem blbé šťastie. Tak sme chodili po výletoch boli sme v havane v národnom parku vo varadere a super zážitok, je to úplne iný svet 😊

pimpulka
21. dec 2022

@pitufienka ahoj absolutne odporucam, cez den horuco-mozno pre niektorych more je vtedy trosku studene- pre mna, ale ja som taka ze ja iba do "polievky" vlezem, tak som sa vacsinou v bazene zdrziavala....a navecer prijemny chlad cize treba mikinu, sveter...bezne som mala vecer letne saty a na nich satku alebo sako atd....ziadne neunosne horucavy v noci, klimu sme ani nepouzili na izbe

tenerifka
21. dec 2022

@pitufienka skus pockat na april (mimo Velkej noci, vtedy dovolenkuje polovica Europy), v januari bude na Kube zima, more studene, ved si chces ist uzit plaz, a nie byt zababusena vecer v mikine. V marci na juhu Dominikanskej (a ta je ovela juznejsie ako Varadero), bolo studene more a vecer zima

pitufienka
21. dec 2022

@tenerifka praveze som chcela aj ivoli tomu ze syn ma prazdniny, veru nepotesila si ma na internete som pozerala pocko a ze 28,29 polooblacno jasno.. voda 25 🤔 ale necham si poradit samozrejme radsej zo skusenosti

pitufienka
21. dec 2022

@pimpulka dakujem 🙂