Dovolenka na Liptove so 7 mesačným dieťaťom

veronikanika28
27. aug 2020

Ahojte 🙂 chystame sa na dovolenku do Liptovskeho Trnovca mame 7m dcerku kam by ste poradili ist? Aquaparky nechceme. Velmi sa mi pacia mlyny oblazy ale neviem aky je tam teren a ci sa da zvladnut aj s kocikom mame aj nosic ale tam je spokojna max 10 minut 🙂 Budeme tam 4 dni tak kludne piste viac typov 🙂 Dakujem

macik45
27. aug 2020

Dobry den. My sme boli pred mesiacom na mlyny oblazy , ale podla mna to nie je vhodný terén pre kočík

veronikanika28
autor
27. aug 2020

@macik45 Dakujem za info 🙂 vyzera to tam krasne. Skusime teda ked bude dcerka vacsia 🙂

simsalabim
27. aug 2020

@veronikanika28 mne sa velmi paci skanzen Pribylina, vhodny aj pre kocik. Podla mna omnoho krajsi ako napr. na Orave ten skanzen Oravska dedina.

unicornlady
27. aug 2020

po Žiarskej doline sa dá ísť kočíkom, ale je to stále do kopca, rovnako aj Čutkovská dolina pri Ružomberku

veronikanika28
autor
27. aug 2020

@simsalabim Super priatel ma rad skanzen tak tam urcite zajdeme 😊

veronikanika28
autor
27. aug 2020

@unicornlady Dakujem pozriem to na nete 🙂

eliska13
27. aug 2020

@veronikanika28 včera sme boli mlyny oblazy bolo veľa ľudí s kočíkom záleží z ktorej strany ideš.My sme išli z Hut ideš celý čas popri vode po rovinke a potom asi 10 min do mierneho kopceka a si na mlynoch odtiaľ môžeš pokračovať 45 min cez les popri vyhliadkach do Kvacian.vela ľudí ide z Kvacian a to máš do kopca z kopca v lese.Mne sa tie mlyny páčili boli tam aj kozy, sliepky, mačky deti nadšene je tam pekne

janinah
27. aug 2020

@veronikanika28 ak pojdete na mlyny oblazy z parkoviska z velkeho boroveho,tak to zvladnete aj s kočíkom,len drobca trochu vytrasie..ale je pravdou,že som tam kočík nevidela,ked sme my boli,je to odtial asi 20minut k mlynom,takže aj ten nosič by možno vydržala

veronikanika28
autor
27. aug 2020

@janinah Super sprava 😍 tak tam urcite zajdeme