Dovolenka na malorke - poraďte pekné letovisko

denuliak
25. jan 2019

ahojte chceli by sme tento rok s manzelom skusit malorku. Viete mi niekto poradit nejak pekne letovisko kde to dycha tou pravou primorksou atmosferou a historiou? urcite necheme ist do EL arenal alebo magaluf. Hladame nieco menej preplnene ale zas nie zaspate. Krasne biele plaze, ciste more, romanticke uzke ulicky, pristav, bary, restauracie a pod. Taktiez by to mal byt dobry vychodiskovy bod na vylety po ostrove. Rozmyslali sme nad Alcudiou, cala ratjada alebo cala d or a mozno cala milor ,ale citala som ze tam to skor posobi ako panelakove sidlisko. Viem ze sa tu uz o tom diskutovalo ale chcela by som co najaktualnejsie info 🙂 .Budem vdacna za vsetky odpovede.

monane
25. jan 2019

nemáte niekoho známeho z cestovky? oni vedia celkom dobre poradiť a keď máte takúto konkrétnu predstavu tak to podľa mňa nebude pre nich ťažké

akinom0077
25. jan 2019

@denuliak / ja som bola 2x zrovna EL arenal a Magluf, plus som bola La Paguera a Palmanova , to co hladas odporucam Palmanova, pripadne ta Paguera

akinom0077
25. jan 2019

@denuliak / zial v cestovkach vela x nevedia,,,, ja som isla prvy x s tym ze chcem vyslovene ruch, rusne stredisko s nocnym zivotom a preplnenou plazou, v CK mi odporucala Santa Ponsa....chvalabohu som na pani v cestovke nedala a vybrala som si lokalitu sama, potom sme boli na lodnom vylete a stali sme v Santra ponsa hodinku a to je skalnate , plaz o nicom malo ludi ziaden night life....

tyrkysova_kobyla
25. jan 2019

@denuliak ja som sice mala hotel v Magalufe, ale autom som pochodila nejaku cast ostrova. Krasne dedinky su Deia a Valdemossa, romanticke ulicky, prijemne restauracie

ivka2112
27. jan 2019

Magaluf👍🏻👍🏻👍🏻

lula3108
6. feb 2019

Magaluf je dost party mesto, ak idete sami tak fajn ale s detmi by som velmi neisla, hoteli su plne mladych ludi a vsade su do rana diskoteky, ak na to ste tak urcite odporucam..inak plaze dost preplnene, a nie velmi pekne, na mallorce su aj krajsie miesta

lenusiatko
12. feb 2019

Malorka rozhodne východné pobrežie, Playa de Muro a Alcudia. Za mňa top, chodím tam už 20 rokov, mám ju komplet precestovanu.

pancake
15. feb 2019

@lenusiatko čo je pekné v okolí mesta Palmanova prosím? ďakujem

lenusiatko
15. feb 2019

Marineland, Aqualand, Katmandu Park, pre mňa veľmi komerčné, ale s deťmi fajn pozrieť. Samo mestečko je pekné, čisté, veľa Britov a domácich, blízko je do Palmy, aj na letisko.

janickadusicka
15. feb 2019

@pancake my sme v palmanovr boli vlani. Mesto ako take je taka dovolenkova turisticka klasika, same hotely, obchody so suvenirmi. Ale zato plaz v palmanove bola spickova, uz len kvoli tomu by som sa vratila. A na Malorke nic nie je daleko, my sme si prenajali auto a pochodili sme aj tie vzdialenejsie casti.

akinom0077
21. feb 2019

@monane / cest vynimkam ale vela x v cestovkw vedia poradit s prepacenim prd

akinom0077
21. feb 2019

@monane / / zial v cestovkach vela x nevedia,,,, ja som isla prvy x s tym ze chcem vyslovene ruch, rusne stredisko s nocnym zivotom a preplnenou plazou, v CK mi odporucala Santa Ponsa....chvalabohu som na pani v cestovke nedala a vybrala som si lokalitu sama, potom sme boli na lodnom vylete a stali sme v Santra ponsa hodinku a to je skalnate , plaz o nicom malo ludi ziaden night life....

pancake
20. mar 2019

@janickadusicka Ďakujem. veľmi sa tešíme

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj! Tu nájdeš TOP 13 najkrajších pláží na ostrove Mallorca, tak možno pomôže pri rozhodovaní: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-mallorca-najkrajsie-plaze/. Plus tu sú tipy, čo vidieť a zažiť na Malorke: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/mallorca-dovolenka-12-skvelych-tipov/