• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka na ostrove Kos. Odporúčam

11. augusta 2009 
Vrelo odporucam aj s detmi dovolenku v mestecku Mastichari-hotelovy komplex Achilleas !Mali sme sa supeer...! :wink:
5. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to s pozvolnym vstupom do mora ako sa uvadza ?
5. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme minuli rok a boli sme velmi spokojny vyborne sluzby super hotel ale plaz bola mala musela si si ist obsadit miesto uz rano inak vstup bol pozvolny . Odporucam :slight_smile:
6. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez boli minuly rok na Kose s 9 mesacnym babom, 2 km od hlavneho mesta, hotel Atlantis a tiez sme boli so vsetkym spokojni...trochu mi len vadil vietor na plazi a kamienkovy vstup do mora....inak vsetko vyhovovalo
7. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme boli na kose a bolo super.-)byvali sme v penzione a paradicka... :wink:
7. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny, my mame rezervaciu do hotela atlantis beach od hydroturu, chcela by som vediet, ci bola cista plaz, tento rokho maju v ponuke prvy krat, myslim, hotel atlantis ponukal v minulosti hechter a boli nan dost roznorode recenzie hlavne na znecistenu plaz , pravdepodobne ide o ten isty hotel
9. aug 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoja, poslala som Ti IP s par info
9. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ssara, my sme boli toho roku v juni a bolo este v pohode ludi, az ku konci nasej dovolenky sa to zacalo nejako plnit.Inak vsetko bolo fajn......... :wink:
11. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok