Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dovolenka na samotke na Slovensku

klaudulienqa
16. júl 2014

Ahojte máme ročnú babu a chceli by sme ísť niekam na dovolenku, len najlepšie na samotku, niekam s vlastnou chatkou, záhradkou, detskou postieľkou. neviete o niečom? Ale len západ SR max. do okolia ZA.

nnikusska
16. júl 2014

ahojky...ja mam uzasne skusenosti s podhajskou vila graci ..je to tam pre deticky uzasne zelena travicka majitelka poskytne postielku cestovnu vsetko je ciste a detske ihrisko nie je to sice na samotke ako ty si vyziadavas alle doporucujem my tam ideme uz po druhy rok lebo v podhajskej je etse aj tepla vodicka pre deti ktore maju ekzem cize nas pripad.. dam adresu aspon na pozretie http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/villagracia..
🙂 🙂

1tomasko
16. júl 2014

www.penzionpohoda.sk tiche prostredie pod tatrami vyhrievany bazen a skvela cena

drobcek26l
16. júl 2014

Je to síce v čechách, ale odporúčam a od Vás to nieje ďaleko. Skús si pozrieť na nete Penzión Zámeček Bojkovice. Je tam krásne, ticho, kľud, pohoda a do 13km máš odtiaľ Aquapark Uherský Brod, Kúpele Luhačovice a ZOO Lešnú. My sme tam boli minulý rok a teraz v auguste ideme zase

nellyza27
12. aug 2014

@drobcek26l ahoj prosim ta a da sa ist aj len okupat do kepelov v Luhacoviciach? Maly ma atopicky ekzem, tak hladame nieco pre neho vhodne. dakujem

drobcek26l
12. aug 2014

@nellyza27 Ahoj, no neviem čo konkrétne hľadáš, bazény s akou vodou, lebo môj syn má tiež atopický ekzém a aj ja, ale nevyhľadávame nejakú špeciálnu vodu. My sme sa tam s ním boli kúpať normálne (aj aj sa tam stále chodievame kúpať) v Aquaparku Delfín v Uherskom brode, to už máme odskúšané že mu to s ekzémom nič nerobí. Čo sa týka priamo Luhačovíc, tam nám len známi radili, že najlepšie je chodiť sa tam kúpať na mestskú plaváreň (je to tam tiež tak krajšie urobené, skoro ako welness), ale neboli sme tam iba sme išli okolo, je to priamo v centre kúpeľov, hneď vedľa parkoviska. no ale určite sa dá kúpať aj priamo niekde v tých liečebných domoch, ale to by si si už musela vygoogliť, to už neviem poradiť. 🙂

nellyza27
12. aug 2014

@drobcek26l dakujem velmi pekne za odpoved. Rozmylali sme nad Podhajskou, ale ked som si precitala par diskusii o tom, ake to tam je preplnene a ze tam plavaju vo vode kusky koze, tak ma to odradilo.

drobcek26l
12. aug 2014

@nellyza27 No ty kokšo, už by som ani ja nešla. Inak skús si pozrieť na internete hotel Horal Veľké Karlovice, je to kúsok za Makovom, teda nie ďaleko, v krásnom horskom prostredí, a je vo vnútri krásne welness s tromi bazénmi a vraj slanou vodou. ešte som tam nebola, ale plánujem ísť teraz niekedy koncom mesiaca. Mne sa to veľmi páčilo, čo som pozerala a nieje to tam ani drahé

nellyza27
12. aug 2014

@drobcek26l velmi pekne dakujem za tip

saxxxana
18. aug 2014

obec Latky za Detvou. Krasne prostredie, koniec sveta.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli