Dovolenka na Slovensku 2020

silviazlat
2. jún 2020

Ahojte. Ako asi mnohí, zháňam tento rok dovolenku na Slovensku. Lepšie povedané, zháňam nejaké kúpalisko s ubytovaním v areáli, niečo ako Diakovce, alebo Topoľníky (tie sú žiaľ tento rok kvôli corone zatvorené). Viete mi poradiť niečo podobné, kam ísť? Najlepšie s areálom, kde sú nejaké bufety na stravovanie a bazény.
Ďakujem pekne za každú radu 🙂

marci77
2. jún 2020

Podhajska, Liptovska Mara

catlyn
2. jún 2020

@silviazlat sturovo

monika2605
2. jún 2020

@silviazlat santovka

sandrika1986
3. jún 2020

Liptovsky Jan, Podhajska, Sturovo, Velky Meder, Rajecke Teplice, Patince, Zemplinska Sirava...

zlatic77
7. jún 2020

Mali sme ísť do Talianska, ale rušíme to. Nechceme tam. Namisto toho uvažujeme, že ostaneme na Slovensku na kúpelnom pobyte - Piešťany. Poradíte mi prosím nejaký dobrý hotel s procedúrami 3 až 4 hvieždičkový. Vopred dakujem.🙂

cukroska
10. jún 2020

@silviazlat za nás jednoznačne Štúrovo, ale ako to bude tento rok s ubytovaním netuším...

sorinka
20. júl 2020

Je este na Slovensku nieco podobne ako hotel Sitno? Kedze tam je plno a my nemozme dovolenku planovat dopredu,kedze manzel ma nepredvidavu pracu...Date nejake tipy s bazenom a atrakciami pre deti? Ja uz som z toho hladania zufala

marci77
20. júl 2020

@sorinka velmi blizko pri Sitne je salamandra resort, bazeny nemaju take super ako v Sitne, ale ubytko, jedlo, atrakcie pre deti su paradne
alebo potom hotel Chopok v Jasnej ak moze byt aj ina lokalita
a hotel Sitno patri do trinity siete hotelov, jeden maju este v Senci na jazerach a jeden v Smokovci v Tatrach ...tak pripadne tam skusit pozriet terminy

pmoricova
20. júl 2020

@silviazlat za mňa Liptovský Jan, Podhájska tiež fajn ale nie tento rok....veľa ľudí na malom priestore vo vode hlava na hlave. Ale neviem ako to majú doriešené čo sa týka korony a počtu ľudí v arealy

sorinka
21. júl 2020

@marci77 dakujem skusim popozerat.