Dovolenka Pomorie - Bulharsko

cutty
11. feb 2019

Prosim Vas o info ohladne strediska Pomorie. Vase skusenosti, postrehy, ceny. Uvazujeme tento rok o dovolenke Pomori, zaujima ma ci tam je promenada, stanky, restauracie, aka je plaz...privitam kazdu info a skusenost. Dakujem

evellm
11. feb 2019

@cutty za mna urcite ano 🙂 pláž je všade ina, reštauráciu odporúčam ísť k omarovi kúsok od je aj krásny malicky kostolík. Čo sa týka obchodov ja som sa vždy vracala vysmiata

kinats
12. feb 2019

Pomorie je fajn. Promenada je doooostatotocna aj v starom centre aj primorska, mna v minulom roku sklamali plaze (zariasne), ale to je v kazdom roku a termíne premenlive. Ceny priazdnive, my tento rok ideme do primorska, ale urcite na jeden den planujeme aj pomorie najma na nakup kozmetiky black see star .Atobusom mozes byt za par minut v Aquaparku v novom pomori, kusok je to aj do burgasu.

akramgad
12. feb 2019

@kinats ahoj prosím ťa a aký hotel v Prímorsku ? Ďakujem

kinats
14. feb 2019

@akramgad My mame trochu ine naroky na pobyt, ako vacsina beznych dovolenkarov, napr.nam prekazaju animatori (mame vlastny program) rusne strvrte mesta a nechceme stravu (len ranajky) a vyhladavame vzdy skor hotel malinky rodinny. Teraz ideme uz opakovane do hotela Diamond.
Zastrcena kludna ulička mimo centra, usluzny personal je cela rodina a je tam cisto, klud a na severnu plaz je 300 metrov.

akramgad
14. feb 2019

@kinats ďakujem my presne máme také isté nároky ako vy ideme k moru užiť si ako rodina a mať vlastný program

kinats
14. feb 2019

@akramgad poznam vela ludi, co hlada alebo rezort s mnozstvom aktivit pre seba a deti, alebo hotely na miestach kde sa dnom i vecerom stale nieco deje. Nam skor uz sedi ten pokoj a klud, ale nie ze sme "suchari" co nic nerobia. Len nikdy aj tak nestihneme vsetko co si naplanujeme vidiet a ochutnat. More musi byt samozrejme kazdy den aspon raz (takmer za kazdeho pocasia) len nemusime pritom vobec vylihovat na plazi(aj tak sa vzdy spalim). Vyhoda primorska je dlllhocizna plaz a mestecko nie ja ani male , ako napr Ravda, ci Kiten a ani velmi velke, ako burgas, ci slnecne pobrezia a je tam stale co objavovat.

akramgad
14. feb 2019

@kinats áno napísané akoby ste boli my 😀 nechcem stále hľadieť na hodinky aby sme stihli jedlo, program a iné. Je tam zábavný park pre deti kde sa naša večer na dlhé hodiny dostatočne vyblazni a predminulý rok sme tam našli Česku reštauráciu kde mali menu v super cene a dosť veľké porcie a boli tak zlatý že nám dali polievku na obed a druhé nám odložili na večeru . Suroviny si nosili z čiech a aj ich jedlá varili tri na výber . Len som sa chcela opýtať ešte cez akú cestovku chodíte

kinats
14. feb 2019

@akramgad Kym sa dalo tak sme chodili cez hechter, ale po to co to "odpiskali"sme uz nehladali priamo cestovku, ale destinaciu a na to nam pri vybere najviac vyhovuje invia, su len sprostredkovatel, ale zatial sme sa nesklamali. (inak to boli zajazdy : Alfatravel-u, Stop Tour-u a teraz ideme Eurocartour)

kinats
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akramgad
14. feb 2019

@kinats aj my sme cez Hechter a mali úžasné pobyty v domoch kde domáci boli wau ďakujem moc ste mi pomohla nad stop tour-om som rozmýšľala

cukroska
12. jún 2019

@kinats moja reč presne ako my. Aj keď my máme radi večer ruch, inak program si vždy sami plánujeme, tip top je ak sú raňajky (samozrejme prežijeme aj bez nich, to je len bonus), u nás vždy vyhráva cesta autom, ubytko cez booking. com a co najviac vidieť a spoznať a samozrejme aj pláže 😃

kinats
13. jún 2019

@cukroska skusil som, auto aj autobus, ale vyhralo vo finale lietadlo. Je to sice najdrahsie riesenie, ale na porovnanie autobus 20 hodin, auto 15 hodin, lietadlo 1,5 hodiny obmedzenie limitu batoziny je jedine negativum ale kolko uz vazi uterak, plavky a kreditka, samozrejme zlahcujem , ale do 15 kg/osoba sa zmestim.

cukroska
13. jún 2019

@kinats veľmi dobrý postoj 💪💪💪 hlavne je, že to vyhovuje vám 😊😊o tom to celé je, no nie? My volíme auto, cestu si vždy užijeme naplno, aj keď nie je to vždy pohodlné, hlavne pre šoféra, ale kým mame deti tak to nám to vyhovuje viac a samozrejme hlavne finančne. Nakoľko máme dákeho aj miesto odletu tak to riešime takto. Peknú dovolenku 😊☀️☀️☀️

akramgad
13. jún 2019

@kinats ahoj a už máte niečo vybraté? Vyberáte skôr alebo čakáte do dovolenky?

kinats
20. jún 2019

My vyberame po skusenostiach uz furst minut este pocas januara. V poslednom case je bulharsko na Last minut velmi malo na vyber. Zacalo byt ziadane.