• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka pre deti s celiakiou. Poraďte

29. novembra 2008 
Nevie mi niekto poradit kam by sme mohli ist na dovolenku kde varia bezlepkovu stravu? Prosim typy na Slovensku aj v zahranici.
24. okt 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sa fakt nenajde nik jto ma dieta celiatika a ma skusenost?
25. okt 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:
25. okt 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na slovensku viem penzion galanto

v liptovskom jane :slight_smile:
26. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, dakujem
26. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri www.avena.sk,tiez v lipt.jane,vela celiakov a rodicov si to chvali,hlavne ze personal ma prehlad o diete.my tam tiez planujeme ist.
5. nov 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj mimon u Vas ma celiakiu kto? Starsia dcerka? Dik za tip, pojdem pozriet na tu stranku. A to vedia o celiakii len v Liptovskom Jane?
11. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame celiakiu,ale tazku potravinovu alergiu pomaly na vsetko,ma ju mladsia dcerka,takze dodrzujeme prisnu bezlepkovu a bezmliecnu dietu bez vajec,soje,orechov atd.tip na tu dovolenku som nasla na www.celiakia.sk,aj avena a galanto su velmi vychvalene,len galanto je trochu drahsie,nam tohto roku dovolenka nevysla,ale urcite pojdeme vyskusat aspon ist na vikend.
11. nov 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to mate tiez komplikovane niekam ist. nasej malej potvrdili celiakiu len teraz v septembri. pozerala som to na nete vyzera to tam naozaj dobre. a nemame to ani daleko.
24. nov 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa to hned zapacilo,aj bazen,aj detsky kutik,ak by bolo skaredo a hlavne kuchar,ze ma prehlad,lebo my sme citlivi aj na stopy alergenov.a v mikulasi je billa,kde kupis sunku alebo parky a das to cerstve kucharovi a mas ranajky.ani my to nemame daleko a inac my chodime na gastro ku vam do martina,my sme na diete od 8.mes.
25. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mimon, ahoj to preco chodite na gastro do MT? A si spokojna z lekarskou starostlivostou? Inak skoda ze to v restikach nie je take rozsirene a ze niekde na Teba pozeraju ako keby si chcel neviem co, ked povies aby Ti doniesli nieco bez lepku.
28. nov 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je na dlho,u nas je podla mna slabe gastro,s malou bolo velmi dlho zle,az sa to sustavne komplikovalo,lezali sme akurat v dolnom smokovci,ked sa jej stav zhorsil,previezli nas do mart.nemocnice,lebo patria pod nu.so starostlivostou som spokojna,lebo ked to porovnam u nas,tak to je nieco ako cierne a biele,lezali sme u vas uz 2krat a na p.doktorku si asi treba zvyknut,ale ako odbornik je skvela,len musis vediet,co sa treba pytat,ja sa pytam fakt kazdu blbost,lebo inac sa nic nedozvies.prave v pondelok ideme k vam na kontrolu.do restik preventivne nechodime,do cukrarne len na dzusik a tic-tac cukriky a poviem,ze dieta ma zdrav.problemy,tak mam pre nu jej keksy,vacsinou sa im to nepaci,ale nepovedia nic,este je to predsa male dieta.
29. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok