Dovolenka s 1,5 ročným synčekom v Turecku

marekahenrieta
28. feb 2013

Ahojte, v júni sa chystáme s malym do Turecka, konkrétne Side, hotel Suntopia seven seas. Privítam názory a odpôrúčania vďaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo si dať pozor, na čo nezabudnúť a ako si to užiť. Proste všetko čo vás napadne, ďakujem 🙂

popelka5000
28. feb 2013

Ahoj my sme boli min.rok v Tunisku presne v juni ,v sept.mal dva roky.Brali sme mu UM,aj hotove jedla od hippu pre istotu,nahradne cumliky na flasku (aj tak sme museli dokupit,lebo rozhryzal) 🙂
nejake ovocne vyzivky mal... Asi dva tyzden pred odchodom sme mu nasadili probiotika pre istotu aj tam uzival. Este ma napadol granulovany cajik 😉

nefertitka
28. feb 2013

@marekahenrieta ahoj, vsetko ako pise
@popelka5000 , a tiez malej vzdy pred dovcou nasadime probiotika, a neviem co vsetko uz papa, ale snaz sa vyhnut melonom...a ovocie kludne daj, ale to ktore ma supky osup. My sme boli s malou ked mala rok a pol v Grecku a davali sme jej tam chude masko, ryzu, zemiaky, jablcka, vsetko co doma....ked nieco odmietla, vytiahli sme hotove prikrmy;)a pre istotu zober hylak forte, ak by predsa len nejake problemiky boli, my sme boli minuly rok v Side v inom hoteli a tak po 4 dnoch zacala mala viac kakat a riedko, tak sme nasadili Hylak forte a po necelych dvoch dnoch bolo dobre.

nefertitka
28. feb 2013

a vseobcne zoberte lieky z kazdeho druhu, na horucku, kasel, na tu hnacku co som uz spominala, a kvapky do oci (ophtalmoseptonex), nasa expertka si ako 1.5rocna pekne nasypala piesocek do oboch ociek a potom si to pre istotu este skusala s tymi zapieskovanymi rukami suchat, takze kvapky pomohli

marekahenrieta
autor
1. mar 2013

@nefertitka dakujem za rady 🙂

marekahenrieta
autor
1. mar 2013

@popelka5000 dakujem za rady

nefertitka
2. mar 2013

@marekahenrieta za malo;)

magdalenocka
2. mar 2013

mw smw boli minuly rok v side maly mal rok aj 10mes. , hotel kumkoy. nijako specialne sme sa nepripravovali, strasva tam je ako u nas, nic mu nerobilo problem, let prespal, akurat sme isli v noci tak sme ho museli budit a na letisku bol hore ale potom v pohode spal dalej. a my sme brali aj golfac ten nam tam pomohol lebo kym nas ubytovali presli aj stzri hodiny, tak maly spal v kociku. a aj tam sme s nim chodili na prechadzky. a liekz sme zobrali tie co mame doma, nastastie nic sme nepouzili. brali sme aj stan na plaz ten sme nepouziili lebo vsade boli take velke slnecniky, pod tymi sme travili doobedia. cez obed sme isli spat na izbu a poobede sme boli pod slnecnikom pri bazene. a este sme brali kyblikz, lopatkzy a hracky do vody. a dosku na zachod to sme tiez vyuzili

misicka1980
2. mar 2013

My sme boli s pol rocnou dcerkou v Turecku a bolo super. Boli sme s nou aj ked mala rok a pol, tiez nebol ziadny problem. My vela cestujeme a dcerka si to velmi uziva.

dujanka
8. mar 2013

magdalenocka jee, my sa tento rok chystáme tiež do Turecka do Kumkoya, malá mi bude mať vtedy 19 mesiacov, veľm isa tešíme, no mám trošku obavu, ako to tam zvládneme
chcela som sa opýtať, či ste brali plienky na plávanie jednorázové alebo má niekto skúsennosť s plienkovými plavkami...napr.http://www.maderna.sk/katalog/product/8357... by ma, či sú spoľahlivé a udržia to, čo treba 🙂 a či stačí zobrať jednen kus.Ďakujeem

marekahenrieta
autor
31. máj 2013

ahojte, este by som chcela vediet ci si brat cestovnu postielku alebo ju hotel poskytuje, v zmluve mame ze dvojlozkova izba s pristelkou, to je akoze postielka?

marekahenrieta
autor
31. máj 2013

@magdalenocka ahoj este by som chcela vediet ci na hotely bola postielka alebo si brat vlastnu? 😒

nivi
31. máj 2013

@marekahenrieta mavaju detske postielky.

sakura77
31. máj 2013

@marekahenrieta bud si to skus vyjednat este cez cestovnu kancelariu,nech mate nachystanu postielku(nam priniesli skladaciu chicco) alebo priamo v hoteli na recepcii..urcite netrep so sebou.. 😉

magdalenocka
31. máj 2013

@marekahenrieta mz sme si zajednali uz na slovensku v cestovke

marekahenrieta
autor
31. máj 2013

dakujem babenky, hned ako sa maly zobudi, letime do cestovky, uz som sa obavala ako tu 10 kilovu postielku strepeme do batoziny 😀

flori
1. jún 2013

@marekahenrieta postielku urcite mat budu,nam pre 3 rocnu dali na izbu automaticky postielku,ale kedze ona uz v tomto veku v postielke nespavala,tak na recepcii som nahlasila vymenu postielky za pristelku a behom 10min.bolo vsetko vybavene.....a vybrali ste hotel s nadhernym arealom a bazenmi a krasnym vstupom na plaz,urcite budete spokojni 🙂

marekahenrieta
autor
1. jún 2013

@flori ahoj, uz mame rezervovanu postielku 🙂 , aspon nemusim tahat z domu take cudo, vy ste boli v tomto hotely?