Dovolenka s 19 mesačným synčekom

ivusska881
18. máj 2018

Ahojte cestujeme s 19 mesačným synčekom k moru (Izrael) nejaké rady ako zvládnuť let a načo nezabudnúť.Dakujem.

nellita
18. máj 2018

Deti vseobecne zvladaju let lepsie ako niektori dospeli,myslim.ze prespi vacsiu cast letu,utcite hračky,knižky aby sa zabavili dieta,neviem presne kolko t r va let,odhadom 6,8'hodin asi,naco nezabudnit urcite lieky hlavne pre dieta vseobecne ako.hnacky,teplota,kasel,nadcha bolesti,usi,oci atd. Inak drzim palce je to.dost nebezpecne ,stále tam nie je bezpečno kvoli krestanom a zidom,nepokoje moze kedykolvek vypuknut.

suzie28
18. máj 2018

My sme často v Izraeli .. môj muž je Izraelčan ...let je do 3hod.. a nezabudnúť tak ak aj tak máš tam drogérii v ktorých je aj lekáreň ... ak by ste potrebovali .. a ak vieš po rusky tak sa tam všade dohovoris ale aj po angl ... a ako zvládnuť let tak asi tie knižky ... ale každé dieťa je iné ... my sme leteli keď mala mala 8m takze to ešte nebola až tak aktívna ako je vás synček ...

babi81
19. máj 2018

@ivusska881 co sa tyka letu, knizku, oblubeny napoj akebo keksik, ja beriem vzdy kapsicku a potom balicek cracrov co nasa mala miluje.lietame pravidelne kazde 2mesiace.mala ma 2roky, prvykrat letela ako 3mesacna max sme isli 4hodiny.ked ides normalnou leteckou spolocnostou nie low cost tak maly dostane par drobnosti aj na palube lietadla.drzim palce urcite to zvladnete.este som zabudla ja malej beriem aj mliecko nazarobenie ak by si nahodou zmyslela.

janickacrazy
19. máj 2018

@nellita no vôbec nemusí prespať, my sme išli zo 6mesačným letecky a ani oko nezažmúril celý let a ani ked bol vačší zásadne nespal, ale kukal po cestujúcich za nami, tí mali aspon trochu show z neho 😂

ivusska881
autor
19. máj 2018

Ďakujem čo sa týka liekov čo všetko.

ah1234
19. máj 2018

@nellita 6-8 hodin ? 😃 videla si mapu niekedy ?

babi81
19. máj 2018

@ivusska881 proti teplot, hnacke a kaslu

nellita
19. máj 2018

@ah1234 prepac preco urazas? Mk mam pocit ze uz nie je komunikácii ale o urazani, ja,som letela Oman 8 hodin. Kludne nech leti aj 20 hodin,podstata jej otazky bola inde nie v pocte hodin,ale vidim ze ....su aj tu