Dovolenka s 2 ročným veľmi živým dieťaťom

lenka311
4. mar 2012

Baby mám dilemu - mám možnosť ísť s dcérkou do Talianska na dovolenku. Žijem s ňou sama. Aj sami pôjdeme, ak pôjdeme... Čiže len ja a dcérka... Je to do strediska Bibione v Taliansku na 10dní. Ale doprava je autobusom, myslím, že okolo 10hodín... ubytovanie je v tých veľkých stanoch, bungalovy, či ako sa to volá... Financie nie sú problém, sestry ma na to nahovárajú aj presviedčajú že to zvládnem a aj nám to zaplatia, je to veľmi lasný zájazd s celodennou stravou.. O nič sa vlastne nemusím starať, rozhodnúť sa musím do konca tohoto týždňa..
Baby, bola Ste niektorá na dovolenke len vy a dieťa? Dá sa to vôbec zvládnuť ak je dieťa veľký šinter ako moja malá? Už len tú cestu v autobuse si neviem predstaviť... Ale na druhej strane ponuka je super, veľmi ma to láka, pri mori som nikdy nebola a zároveň pre Natáliu to bude obrovský zážitok.... Aký máte ne to názor? Ďakujem za odpovede...

lenka311
autor
25. máj 2012

@alexis617 No nás hádam z busa nevyhodia 😀 😀 😀 😀 - to by bolo obtiažne vrátiť sa späť.. Vieš odchádzame o 18.00 - príchod je okolo 6-6.30hod. ráno... Ja rátam s tým že ak ju nedám popoludní spať, tak zaspí a bude spať ako drevo do rána... 😉 😉 Keby niečo máme prenosné DVD /tá kamoška čo so mnou ide našťastie má/ - zoberieme nejaké knižky, hračky... To sa zvládne ale najviac sa spolieham na to, že zaspí - mne sa už v noci nebudí, doma keď večer /síce okolo 21.00 zaľahne tak spí v kuse až do rána... 😀 😀 😀
Tá pani nám spomínala, že deti ktoré išli s nimi doteraz zvládali tú cestu koľkokrát lepšie ako dospelý.. Že sa vôbec nemusíme báť..

alexis617
25. máj 2012

@lenka311 držím ti palčeky užite si to a potom napíš ,ako bolo....