Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dovolenka s deťmi na Slovensku

zuz_farkas
9. jún 2012

Dobry den, planujeme ist s detickami na dovolenku na slovensku. Neviete mi nikto poradit nejake dobre ubytko? Nemate skusenosti s hotelom Liptovsky Dvor (www.liptovskydvor.sk )? Paci sa mi totiz, ze mate k dispozicii celu chatku, lebo vzdy mam stresy ked mi deti placu v noci (mam 5 mesacne babetko a 1 a pol rocneho synceka), ze pobudim ostatnych. A asi je aj v tej chatke predsa aj viac miesta ako na hotelovej izbe. Aj som niekde citala maju aj vybavenie pre deticky a aj personal ma s nimi trpezlivost. Dakujem za kazde info alebo radu.

zuz_farkas
autor
9. jún 2012

Aha, to som nevedela. Skusim to vymazat. Lebo uz som si pozerala nejake fora a videla som tam aj web stranky, tak ma nenapadlo, ze sa to nemoze. Hladam totiz referencie na hlavne na tento hotel alebo nieco podobneho charakteru a to som zatial nenasla. Potrebujem si totiz fakt oddychnut, lebo pri dvoch malych detoch to nie je uuuplne easy. Ziadne varenie, klud, ticho, pohoda, dobry vzduch, miesto na kocikovanie, detske ihrisko, alebo nejake miestecko kam mozem toho starsieho vypustit a mozno aj nejaky bazen. To su moje kriteria 😉 len nechcem stupit vedla. DAKUJEM 😎

zuz_farkas
autor
9. jún 2012

Este otazka, neviete ako vymazem to web stranku, nechcem poburovat. 😕

pink_lady
9. jún 2012

@zuz_farkas admini vymazu 😉

spiro
9. jún 2012

Dobry den, v tomto stredisku som nebola ale bola moja kolegyna z prace, bola velmi spokojna a povedala ze je to nadstandardne ubytovanie + sluzby. Bola tam s jednym dietatom malo 2 roky. V kazdom pripade ak budete hladat referencie pytajte sa na personal.Ten podla mna robi ubytovanie v hoteli vybornym.Ich trpezlivost je Vasa pohoda a oddych.Na Slovensku je velmi malo hotelov, ktore by boli tkzv. baby firendly. Hadam to raz bude.Ja som bola v hoteliku ktory takto bol oznaceny - v Oscadnici.Neviem ci to Vam pomoze.Prijemny pobyt.

danu
9. jún 2012

@zuz_farkas vsetky informacie najdes v linkoch od katren

Tu začni písať odpoveď...

Odošli