Dovolenka s deťmi -Turecko Izmir

michala11111
25. máj 2021

Ahojte, chceli by sme isť tento rok do turecka so skoro 2 rocnym a 7 rocnou. No trosku mam obavy z hnaciek. Kto ste boli s mensimi detmi ako to zvladli? Rozmyslam ze pred cestou by som nasadila probiotika... O starsiu sa uz moc nebojim, skor o maleho, ked sa mi napije vody z bazenu... A nahodou nema niekto skusenost s oblastou izmir, hotel Korumar Ephesus Beach Resort?

bam11
25. máj 2021

@michala11111 ahoj, my sme boli teraz na začiatku mája v Egypte. Mam 4r a 22mesacneho. Nasadila som probiotika nejaké 2dni pred cestou, nakoniec ich bral len 4rocny,lebo do menšieho som ich nevedela dostať. Boli sme v 5*hoteli,jedli a pili sme úplne všetko. Zuby sme si umývali s vodou z fľašky. A dávali sme pozor pri sprchovaní, nech ich nejde voda do pusy. Všetko prebehlo v úplnom poriadku bez hnaciek a to sa menší párkrát napil aj vody v bazene
🙂 prajem krásnu dovolenku 😊

mima172
25. máj 2021

Ahoj, my sme boli vedľa Korumaru, v hoteli Palm wings Ephesus. Korumar vyzeral tiež parádne 😊
Boli sme tam ešte ako bezdetni (v 2019) na svadobnej ceste. Bolo tam veľa rodín s deťmi, nikto nemal žiadne problémy, čo viem (pozoznamovali sme sa s mnohými ludmi). Každopádne probiotikami nič nepokazíš 🙂

michala11111
autor
25. máj 2021

@bam11
@mima172
Dakujem baby za rady tak nasadim obom pre istotu a budem dufat ze vsetko ok

evar16
12. jan 2022

@michala11111 dobrý deň prajem, chcem sa prosím spýtať či Ste boli v Tom hoteli Korumar Ephesus Beach Resort & SPA 5*. A ak áno ako sa Vám páčilo 🙂 uvažuje nad ním začiatkom juna s deťmi 3 a 1 rok.dakujem

michala11111
autor
13. jan 2022

@evar16 dobrý deň, nakoniec sme nešli vôbec...tak vám nepomozem

veronika2110
1. feb 2023

@evar16 dobry den chcem sa spytat ci ste nakoniec navstivili hotel Korumar ? Dakujem za odpoved 🙂

evar16
1. feb 2023

@veronika2110 dobrý deň prajem, nie nakoniec sme do Turecka vôbec nešli.. 🙂