Dovolenka s deťmi v Grand hotel Prímorsko v Bulharsku

luy
8. jún 2014

Dobrý deň,v poslednej dobe je tento apartmán hotel obľúbený,chcem sa opýtať ak ste tam boli,neľutujete?Ako hodnotíte tento hotel?Je vhodný pre detskú klientelu?aká je pláž?Stravovanie?Jedna vec je ako to prezentuje cestovka a druhá skutočnosť.Ďakujem

moni244
8. jún 2014
luy
autor
8. jún 2014

@moni244 ma to napadlo,len viem,že aj tu som videla vela foto práve z tejto dovolenky,tak ma napadlo ,že sa opýtam hlavne mamičiek,ale dik

moni244
8. jún 2014

@luy ja som si práve na nete hľadala recenzie, keď sme išli do Tuniska, ako vždy sa nájde niekto, kto bol a nebol spokojný

luy
autor
8. jún 2014

@moni244 no tak velmi dobré recenzie tam nie su,ja som celkovo nebolo za,akosi som nestotožnená s takým veľkým komplexom,a potvrdilo sa mi to,som rada,že som bola ,len v stave rozhodovania ,na 90% ho škrtám zo zoznamu

moni244
8. jún 2014

@luy ja som tiež tak námatkovo pozerala a tiež sa mi to nejako nezdalo, radšej niečo menšie, útulnejšie, ubytovania tam je habadej, len oblasť si nechaj, moji rodičia tam boli už viac krát a povedali, že už nikde inde v Bulharsku nepôjdu, aj keď teraz objavili čaro Grécka, časť Paralia

luy
autor
8. jún 2014

@moni244 práve Bulharsko sme rozmýšlali ,chodíme furt len Grecko,Tunis a Egypt už nie,lebo syn ma problém s trávním,tak sme chceli trošku zmenu

luy
autor
8. jún 2014

@moni244 ale ked poyerám Bulharsko asi zase končíme v Grécku 😀

luy
autor
8. jún 2014

@moni244 inak je už termín ,že si nenavyberám poletíme kde je voľné,sme najak zaspali,nebol čas na vyberanie dovoleniek

lusinda74
8. júl 2014

ahojte, ideme s deťmi do grand hotela 20.7., dúfam, že budeme spokojní 🙂