Dovolenka s deťmi v Španielsku

rybka31
31. júl 2012

Ahojte mamičky, rada by som sa spytala, aké máte skúsenosti s dovolenkou v Španielsku, napr. Malorka. Ktorý hotel by ste mi odporúčali, pretože ste boli maximálne spokojní?Aká tam bola starostlivosť o deti, čo sa týka animačného programu?Aké sú tam pláže?A čo možnosti výletov do okolia?Premýšlame s mužom o dovolenke na Malorke, ale zatiaľ som si neni istá, či je to to pravé.Ďakujem za Vaše postrehy, návrhy, pripomienky.

rybka31
autor
31. júl 2012

@katren Dakujem za info 🙂

katren
31. júl 2012

@rybka31 😉

norwayka
1. aug 2012

Ja som bola na Mallorce este bez deti, ale chystam sa v buducnosti, je to od nas len 3 hodiny letu. A vyberam hotely Iberostar. Jednoznacne, vzdy velka kvalita. Tieto su aj na Kanarskych, aj na Mallorce.

rybka31
autor
8. aug 2012

@norwayka Dakujem za informaciu, pozriem ich, zatial som tu nasla informacie od mamiciek na hotel, ktory sa aj mne pozdaval.Tak uvidim. 🙂

kikina84
20. nov 2012

prave hladam diskusiu na tuto temu ..mozem sa spytat ako ste z tou malorkou nakoniec dopadla? kde ste konkretne boli a su na mallorce nejake aktivity pre deti, rozmyslame nad kupou dovolenky na rok 2013 aj s 2,5 rocnou dcerkou..dakujem 🙂

rybka31
autor
6. dec 2012

@kikina84 Dobry vecer, neboli sme nakoneic na mallorke, ale v Turecku, dcerka mala 17 mesiacov a zvaldli sme to v pohode.Soce viac behaciek za malou, ale bez problemov.🙂Da sa to zvladnut.