Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

luckarisko74
6. jan 2020

@lenkael aj ja mam z neho obavy ale Hadam to bude ok🙂my ideme na 12 dni z viedne 25.6.dufam ze tam bude uz more vyhriate🙂minuly rok sme boli v side v auguste a super bolo

lenkael
6. jan 2020

@luckarisko74 tak snad to zvladneme. Urcite uz bude more super ved tam je od maja teplo tak sa nahreje. To vy sa uz budete vracat ked mi pojdeme. Das mi aspon info co a ako😊

luckarisko74
7. jan 2020

@lenkael jasne dam info🙂

vieruska3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrika_77
9. jan 2020

Ahojte,prosim nasiel by sa niekto kto bol v Alba resort Side?vdaka!

miselkanalu
6. feb 2020

@ingridv dobrý večer, chcem sa spýtať, aj keď je to pi 3 rokoch, boli ste v tomto hoteli spokojní? Myslím serra garden. My máme zaplatené tiež sem koncom júna, podľa recenzii čo som čítala, sú všelijaké. Aj dobre aj zle. Aká bola strava, izby, a tak...Ďakujem za info 😊

domi1512
15. feb 2020

Ahojte. Poraďte nejaky oveteny hotel vhodny pre 2,5rocne dieta hlavne dlhsie plytke more. oblast Lara, Belek.

oliverceky
15. feb 2020

@domi1512 V Lare sme boli 5 krát, ale dlho plytké more tam nie je.Ale inak všetko super, luxusné rezorty, krátky transfer, cca 15 min.

andrejko82
2. mar 2020

Ak planujete dovolenku v Turecku, my sme boli v Side minuly rok a tento rok ideme zase do toho isteho hotela. Pre deti ako stvoreny. Priamo v rezorte lunapark a detske mestecko (nieco ako donovalkovo v SR). Difin show cca 30 min busom a moznost prechadzky po plazi do starovejak casti SIDE s hradbami. Ked ta to zaujalo mozes pozriet moje video rezortu z dovolenky 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=dwMyqXEZbNw
tana555
2. mar 2020

@andrejko82 waw,naozaj krasna dovolenka 🙂 mozem sa spytat,ako to bolo s balenou vodou? Doplnali Vam ju denne na izbe?

andrejko82
3. mar 2020

@tana555 balena voda denne doplnana do mini baru spolu s fanta a pepsi colla alebo coca colla a vsade po rezorte rozmiestnene chladnicky(aj na plazi pri lezadlach) s balenou vodou a tusim na recepcii boli aj nonstop ovocne stavy. Pre deti dostupne krabicove ochutene mlieka jahodove/cokoladove/bananove + chladnicka s balenymi nanukmi. Ak mate deti, odporucam tento rezort.

tana555
3. mar 2020

@andrejko82 dakujem 🙂 urcite si dame do zozname tento rezort☺️ Mozem sa spytat,cez aku cestovku ste kupovali?

alias313
3. mar 2020

@lenkael My sme boli v Lonicere pred 2 rokmi a velmi sa nam pacilo, chceli sme ist aj tento, ale zo Sliaca sa len na 7 lieta do Loniceri tak sme kupili inde. Ale fakt tam bolo super a ked mi ochorela mala, cez cestu nemocnica a tam slovensky hovoriaca sestricka.

andrejko82
4. mar 2020

@tana555 cez tuto aenturu https://www.facebook.com/infotours.sk/ my snou cestujeme po celom svete 🙂 spolupracuje len s renomovanymi cestovnymi kancelariami.

tana555
4. mar 2020

@andrejko82 dakujem pekne☺️Prestudujem 🙂

amenka77
17. mar 2020

Ahojte, niekto skúsenosti s hotelom Amara sealight Elite- Kusadasi? Ďakujem

smolkatravel
23. júl 2021

Hlavne, NESPUSTAJTE oci z deti, na plazi a ihriskach v Turecku.

baryana
17. feb 2022

Ahojte, v com je rozdiel v turecku 4 hviezdy hotel a 5 hviezd?

jajka0211
19. feb 2022

@emka13 boli ste nakoniec vo water side resort, ci ste si vybtali iny hotel prosim?

emka13
20. feb 2022

@jajka0211 ahoj, áno boli sme tam a boli sme veľmi spokojní 😊

jajka0211
20. feb 2022

@emka13 jeej aj my tam ideme v juli, dakujeeem, tesim sa ❤️❤️❤️

jajka0211
20. feb 2022

@emka13 a ake je to more? Blizko brehu su nejake vyrazne nerovnosti alebo co? Ja deti dalej od brehu aj tak velmi nepustam.. mame 6 a 10

emka13
22. feb 2022

@jajka0211 tiež sme boli s deťmi 6 a 9 rokov. Je tam dosť rýchly spád do veľkej vody, ale tak zasa dalo sa. Bolo tam veľa rodín s maličkými deťmi..aj veľa Slovákov 😊

domka0907
13. mar 2022

@baumka ahoj. Vidím, že v Turecku sa fakt vyznás. Vieš mi poradiť najlepšiu oblasť pre mladú rodinku s dieťaťom (4,5r) kde je ozaj všetko čo pre deti treba a zároveň ozaj teplé a pokojne more aj v júni/začiatok júla? Ďakujem krásne

barborakarin
9. máj 2022

@gretkab ahoj,pozerám,ze téma je uz riadne stara,ale mozno este dostanem info🙂. Chystáme sa do kamelya fulya s ročným babom,su v hoteli aj izby na prízemí? Dakujem

gretkab
9. máj 2022

@barborakarin Tak toto si cestne nepamätám (skôr myslím, že nie), ale sú tam výťahy.

adriannasvk
15. jún 2022

Zienky boli ste niektora v hoteli Armas Bella Sun v Turecku? Dakujem😊

ada309
1. jan 2023

Tema uz starsia,ale vie mi niekto poradit,ci je vhodne ist 23.6 s 10m babatkom do tohto hotela?
https://www.hydrotour.sk/dovolenky/turecko/side...

alenilo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajka0211
25. jan 2023

Ahojte, nahodou recenzie na Alaiye rezort? 🙏