• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

13. marca 2017 
@patka1987
ano myslim,ze boli v apartmane,bolo trosku od hlavnej hotelovej budovy cez zahradu,davali tam vacsinou rodiny s detmi,bol tam v noci vacsi klud
23. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinajurikova no ved ano, my ideme 6teho, takze to by sme nestihali... no ja verim tomu, ked na ambasade povedia ze nebude problem, tak nebude... spat ideme 16teho. :slight_smile:
23. máj 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq8
ahoj,mozem sa spytat kam idete na dovolenku?Dakujem.
24. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jujka7 Ahoj, my ideme do Side - Hotel Belinda... minuly rok tam bola kamaratka, tiez s rocnou dcerkou, takze to mame overene :slight_smile:
24. máj 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute dievcata
Tak my uz zajtra vyrazame z domu o 23 00 :sunglasses: este zbalena niesom vsetko az zajtra ale vacsinu mam vsetko nakupene teda hlavne lieky som v lekarni nechala 40euro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj zamok na kufor mam :grinning:
Som sa vas chcela opytata ci sa da v Turecku platit v obchodocj aj kartou mBank???? alebo len Visa a mastercard a kolko si vy zhruba beriete peniazkov lebo nemam ani sajnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 drzim palce aby ste mali super dovolenku a potom urcite napis ako bolo :slight_smile:. S tvojimi otazkami neporadim, lebo neviem , tak snad sa niekto najde kto ti odpovie.
24. máj 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá vie mi niekto povedať, ako je to s elektrickými zásuvkami v Turecku? Majú také isté, ako u nás, aj pre tie s uzemňovacou dierkou (u nás to má väčšina varných kanvíc) alebo len také na dvojkolík, čo sú u nás na menšie spotrebiče ako rádiá a pod.?
24. máj 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha ako u nas..netreba nic riesit
24. máj 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq8 Ahoj, môžeš o Belinde podať bližšie info? My ho zvažujeme.Ďakujeme :wink:
24. máj 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 prajem krásnu dovolenečku, verím, že si to tam užijete. :slight_smile: A držte nám tam fleka :grinning:
25. máj 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka5
@alienka73 dakujem kocky...urcite sa ozvem a podam info :wink:
25. máj 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 peknu dovolenku....ci sa da mbank platit neviem....penazi neviem kolko zobrat....my sme toho nikdy moc neminuli....kedze tam uzskoro nic netreba kupovat.....ak len handry...atd.....
25. máj 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Este jedna otazka baby,,ked volam z Turecka na Slovensko predvolba je 00420 :sweat_smile:
25. máj 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi dakujeeeeeeeeem :slight_smile:
25. máj 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 stastny let, krasnu dovolenku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . My ideme za 3 tyzdne. Uz sa nevieme dockat. :slight_smile:
25. máj 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 ahojky tak stastnu cetu prajem a kolko penazi sme sa pytali v cestovke a pani povedala,ze pre istotu 100eciek na os.my mame dve detuse a berieme si asi 300eciek,nechceme ich minut ,ale pre istotu...
25. máj 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 krasnu dovolenku :wink: :wink: ja viem ze si to x krat pisala ale o kolkej to letite ? :sweat_smile: a kedy sa vraciate ?
my mame zrovna dnes pokyny a teda letime rano o piatej :confused: to bude sranda
25. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 TAKY PŘEJU KRÁSNOU DOVOLENOU, UŽIJTE SI TO!!!
25. máj 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi
@larmimi
@makaci
@katarinajurikova dakujeeeeeeeeem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@larmimi letime 02:40rano zo Svechatu ale z domu vychadzame o 22 00 som zo Senice cesta trva tak 2hod a plus lepsie je byt 2 hod pred odletom na letisku....my spat uz nepojdeme a asi ani vecer maleho nedam urcite zaspi v aute teraz my isiel spat o 14 00 tak tie tri hod potiahne a potom tam uz ked budeme planujem ten poludnajsi spanok od 12 300 tak do 16 00 :grinning: :grinning: :grinning: aby sme to trochu dohnali
a vraciame sa 04.06. ale to mame let na obed tusim 12:30 a to mi tiez vyhovuje lebo ten posledny den uz len v podstate cakas a kufre niekam dat atd.
Vy odkial letite a kedy??

@katarinajurikova nooo ja tiez okolo tych 300euro keby nahodou nejaky ten nakup

Inak baby ja som si prefocovala aj pas tu stranu s fotkou pre istotu :slight_smile:

Uz mam pobalene kufre som vazila okolo tych 18kg maju :grinning:
25. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka512 nooaj hlavne na lekara keby cosi ,nechcem privolavat ,chran boh
25. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinajurikova sak toto liekov mam od nevidim ale clovek nikdy neviem vacsinou si tie nakupy nechavam na predposledny den................Dnes som volala s kamoskou mi hovorila ze taketo deti maju niekedy tam zvysenu teplotu ci uz ze si lognu slanej vody alebo aj ta zmena ze nemam stresovat dat cipok a tekutiny hlavne....

A este druha ze tam boli s malym u lekara mal teploty 40 moc mu teda lekarovi neverili ale pichol malemu nejaku injekciu a maly bol celu dovcu uz ako rybicka :grinning:
25. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 no vidis ,trosku zavidim ze uz idete mi az koncom juna....nabuduce urcite last minnnnnnnute :sunglasses: :sunglasses: dnes vybavis zajtra letis :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka512 Tak si to užijte :wink:
Nám přišli pokyny včera a letíme ve 12.30 a zpátky v 17.30h..už tady mám napsaný seznam co koupit v lékárně a ještě potřebuj cestovní rychlovarnou konvici a něco na komáry..my letíme přesně za 3 týdny 15.6 Sofinka tam bude slavit 3.narozeniny :slight_smile:
25. máj 2012 o 15:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joooooj aj ja uz chcem iiiist...este jeden taky den v robote ako dnes a sa tej dovolenky nedockam, bo sa zblaznim :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka512 stastnu cestu
25. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby momentalne stresujem lebo ze tam je 22 stupnov teda ale uz nic sa mi nechce pribalovat :angry: :angry: aj ako jedna ste tu uz davnejsie pisala ze kamoska bola a bolo fajn teplucko a unas hlasili na Turecko malo stupnov taaak fakt dilema :sweat_smile:
25. máj 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 My máme Belinda club medzi posledými 2 kandidátmi a stále sa nevieme rozhodnúť. Tak nám následne podajte info ako bude:slight_smile: Ale máme naň len samé dobré referencie. :wink:
26. máj 2012 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, neboli ste niekto v Aska buket? ďakujem
26. máj 2012 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 drzim palce aby ste mali pekne a teple pocasie, aj my sa toho obavame ze tam bude 20 stupnov ako teraz u nas :unamused: , len dufam, ze nie.
Beriete detom nejake antibiotika? Tu v diskusii niekto pisal ze sumamed je taky ze sa da ist aj na slnko , ze su sirokospektralne, ja to asi radsej necham na tureckeho lekara ale dufam, ze nebudeme riesit antibiotika....
26. máj 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@binki prosim ta ty zijes v Turecku je tam ozaj len kolo tych 20-25 stupnov? dakujeeem
26. máj 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok