• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

13. marca 2017 
@kacci ahoj, v sobotu odlietame z Kosic do hotela Marti Myra v Kemeri :slight_smile: Budem potom informovat, je to 5* hotel, takze malo by byt vsetko v poriadku, aj podla referencii :wink: Zienky, neodlietate niektora 2. juna v sobotu o 6,40 rano z Kosic? :slight_smile:
29. máj 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi tak držte palce, za chvilku letíme :slight_smile: Bojím se té cesty s malou jako čert kříže. Ale zvládli to jiní, zvládneme to taky :slight_smile:
30. máj 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, my odlétámedo Turecka poprvé - příští úterý 5.6. z Ostravy do tohoto hotelu v Kemeru www.themaximhotels.com se skoro čtyřletým chlapečkem. Nemáte s tímto hotelem některá zkušenost?
Jsem trošku nervozní hlavně z počasí - protože jsme vždycky jezdili na dovču červenec - září - a bojím se, aby tam nebylo stejně, jako tady... To by mě asi chlapi moc nepochválili za výběr termínu :slight_smile:
30. máj 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak tak koukám na předpověd, nevypadá to moc dobře - jedeme v termínu 5. - 12.6. http://turecko.tripzone.cz/antalya/pocasi
30. máj 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bakerka my sa bojime presne o to iste, to pocasie:frowning2: teraz mi ukazuje v Side 23 stupnov:frowning2:(((
30. máj 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....počasia sa nebojte..my sme min.rok takto sledovali počasie a išli sme s tým ,že nás tam čaká 26°....a bolo v tieni 38°....určite netreba tomu tak úplne veriť......
30. máj 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lutsousek dakujeme :wink: presne tak aj ja hovorim, vsetcia to zvladli ! tak aj my ...spomeniem si na vas vsetky :grinning: haha a musime sa tesit !!! nie strachovat, je to dovolenkaaaaa a tak rychlo to prejde.....
akurat mna uz treti den nenormalne boli hlava....uz neviem co si mam dat.....strasne...

@marketa1304 ja som dnes pozerala a na pondelok uz je tam 30st . :dizzy_face:
30. máj 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larmimi no a prídeš a bude :grinning:
30. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka12 no tak podla tohto ma moze porazit, my ideme 6.teho a potom tam same zrazky "hlasia" :grinning: :grinning: snad to tak nebude :slight_smile:
30. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketa1304 díky - to by bylo skvělé, protože když jsem doma jen nenápadně naznačila, že by tam nemuselo být tak úplně na celodenní řádění u vody, manžel byl na infarkt :slight_smile: Máme doma desetiměsíční mimčo - právě nám rostou horní jedničky, takže docela mazec - a vloni jsme na dovči nikde nebyli, takže se k téhle docela dost upíná :slight_smile: Uvidíme, nebudu se tím trápit dopředu a třeba budeme příjemně překvapení :slight_smile:
30. máj 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bakerka ja iba píšem,ako sme my stresovali s počasím a bolo na depku horúco...sedeli sme iba v tieni...tiež mala 1 rok,ale bolo super...zahoď starosti a pochybnosti a teš na oddych..peknú dovolenku vám prajem...
30. máj 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq8 nesranduj :stuck_out_tongue_closed_eyes: dazdnik neberiem !!
30. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makaci do toho sameho ???tak to je dobrá náhoda my letíme z dráždan :wink:
30. máj 2012 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 super, budu moc ráda, když pak poreferuješ. Je to naše první dovolená po 4 letech s dětma, tak se strašně moc těším. Sice bereme na hlídání babičku s dědou:slight_smile:, ale ráda bych děti udala i do toho jejich dětského klubu.
Přeji krásný pobyt, ať všechno vyjde.
30. máj 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak ja dufam, ze ta 15dnova predpoved nie je pravdiva lebo potom koniec sveta. My ideme k moru po 6rokoch takze ani nehovorim ako sa tesime a ked nam polku pobytu preprsi tak neviem. A to sme si hovorili ze v Turecku prsat nebude , preto sme nesli do Bulharska napr....Ale tak presne ako pisete dopredu sa netreba stresovat len duuuufat :slight_smile:
30. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my necháváme Davídka doma s babičkou, bereme jen staršího Vikiho. Co se narodil Davídek a začal chodit do školky (cca měsíc po sobě) se docela zhoršil s chováním - je podrážděnější, vzteklejší a ubrečenější - a i když teda brášku miluje, myslíme si, že je to tím. Takže ten týden bude hlídat Davídka babička a Viki si užije tatku a mamku jen pro sebe :slight_smile: A já jeho taky, protože mi příjde, že mi najednou hrozně rychle vyrostl. Takže za mě - i kdyby počasí nebylo úplně na jedničku, hlavně, že budeme mít na sebe více času, než doma :slight_smile:
30. máj 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka73 ze stejného důvodu jsem vybrala Turecko i já, brala jsem to jako jistotu :slight_smile:
30. máj 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murynka JO,JO, DO TOHO SAMÉHO, MY LETÍME PRAVDĚPODOBNĚ AŽ V 19.35.HOD. POKYNY BUDU MÍT AŽ ZÍTRA. :slight_smile:
30. máj 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makaci tak to je paráda jak máte staré děti\?my letíme v 10 dopoledne letenky a vouchery už máme od minulého týdne...moc se těšíme vypadá to krásně vidte?bychom se tam mohli nějak spojit a sejít... :wink:
30. máj 2012 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loni nám hlásily hnusně byli jsme v termínu od 31.5 do 10.6 a počasí krásnééééééééé :wink:
30. máj 2012 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murynka MY MÁME 2 DĚTI. TEREZKA MÁ 10 LET A VERUNKA 1,5 ROČKU. - TO BY SI MOHLI SE SOFINKOU ROZUMĚT :slight_smile: - KOUKALA JSEM NA VAŠE FOTEČKY S LOŇSKÉ DOVOLENÉ - KRÁSNÉ
30. máj 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacci Dakujem velmi pekne :slight_smile: Uz sa pomalicky balime, tak verim, ze budeme spokojni. Samozrejme sa potom ozvem, je tam aj wifi, berieme aj notebook, takze mozno sa ohlasim aj z miesta :slight_smile:
30. máj 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja pocitam s tym ze tym dazdom myslia len nejake nocne burky. ostatne si ani nepripustam radsej.
Bude krasne pocasie uvidite
30. máj 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alienka73 O pocasie sa neboj, je to uplne ine podnebie a nikdy tam nie je tak ako u nas, ze prsi cely den alebo dalsich par dni. Ak sa na chvilu zatiahne, poprsi a za pol hodky sa vyjasni :wink: Este, aby si nebola rada, ze sa nachvilocku zatiahlo z tych horucav :sweat_smile: Prajem krasnu dovcu a koooopec slniecka :slight_smile:
30. máj 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi no ten dazdnik neberiem ani ja :grinning: a na obrazku vyzeraju ako dooost velke burky :grinning: tak snad si to ta predpoved rozmysli dokym odideme :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak teraz som s malou spala poobede a mala som taky strasny sen, ze sme nic nestihali v den odchodu, letime 10:15 a my sme sa vyteperili v tom sne z domu az 20:15 :grinning: takz uz nech mame za sebou aj odlet :grinning:
30. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makaci tak to je super mala ma kamosku kolem 20mes aa miluje ji a starsi deti to same tak se domluvime na nejakem setkani?a dekuji za pochvalu
30. máj 2012 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murynka JASNĚ, KOUKALI JSME SE STARŠÍ DCEROU NA VAŠE FOTKY - A ŘÍKALI JSME SI, KDO DŘÍV VÁS NAJDE :slight_smile: , BUDE TAM DOST LIDÍ, ALE URČITĚ VÁS POZNÁME - TEDA SNAD
30. máj 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, pridávam sa sem do témy ...

je tu niekto do hotela Ali bey club Manavgat ? :slight_smile:
30. máj 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok