• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

28. júla 2017 
@zuzi2 ale musim rict, ze je tam takova spatna komunikace. Dovolat se tam je zazrak a na mail nejak neodepisuji. Ale porad posilaji reklamy :slight_smile: . Podobne ceny jako ab in den Urlaub ma i holidaycheck. de, mozna tam bude ta komunikace lepsi.
31. máj 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimkaa10 aj ja uz teraz v nedelu :dizzy_face:
31. máj 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este ma zaujima, ci mam brat nejaku plachtu , obliecku podusku a tak...do postielky...alebo tam nachystaju...pre maleho
31. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi toto zaujima aj mna, ja si myslim ze tam nic neprichystaju, kedze deti do 2 rokov nemaju narok na nic, dufam, ze postielky dostaneme a asi vezmeme deky nie velke aby sme sa zmestili.
31. máj 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi my sme mali komplet postielku s plachtami, pravidelne menili ako menili aj nam. Postielka bola gratis ako aj plachty a uterak s osuskou.
31. máj 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trixi a v ktorom hoteli ste boli?
31. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tiez nieco vezmem...
31. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka73
@larmimi my ideme tento rok 1x do Turecka. Kamaratka v cestovke nam, povedala, ze postielka je automaticky, ak je v popise infant...Ked sme boli na Malorke, tak postielka bola prichystana komplet. Malej som pre pocit domova doniesla len obliecku na "mantinel" okolo postielky....

Mate niektora skusenost s Horus Palace, Side, Kumkoy?
31. máj 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi my neberieme nic. toho by som sa nebala ze ti daju len holu postielku
31. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larmimi super, a na ako dlho idete? :slight_smile: teším sa na tvoje správy z dovolenky, určite napíš :wink:
31. máj 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@murynka tak už máme pokyny, nakonec letíme už 14.20, taky dobře, aspoň tam budem dřív. :slight_smile:
31. máj 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makaci :slight_smile: to je super my v 10..ale z dráždan..
31. máj 2012 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mám dotaz: je potřeba mit pro 1, 5 roční ditko boty do vody? děkuji
31. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inac na 6teho su na predpovedi prehanky :unamused: ale myslim na to co ste viacere popisali ze to pocasie je tam krajsie ako predpovedaju...
31. máj 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradte, ktora oblast je krajsia Side alebo Alanya?
1. jún 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, niektora tu daval link na clanok o dovolenke v Turecku a bolo tam pisane ze je lepsie na zaplatenie viz zobrat dolare nez €. Co beriete? :confused: A beriete len €, ci aj domacu menu? :confused: Ja som doteraz bola v tom ze beriem len € na viza aj na vsetko vlastne, ale nejak ma to zmiatlo. :grinning:
1. jún 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq8 ja som tiez v tom, ze berieme len eura a nic nemenime, viacere to tu pisali, ze netrebalo menit ale s vizami neviem ako je to...
1. jún 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka73
@zuziq8
viza si zakupite priamo na letisku,zalezi aku menu mate so sebou(eura,ci dolare) a postavite sa do konkretneho okienka,ide to rychlo,raz dva ste vybaveni akurat je lepsie mat presne peniaze na viza aby nebol problem s vydavanim-napr. minuly rok bolo 15 eur na osobu tak na 3 osoby napr. mat presne 45 eur a hotovo,nic strasne
1. jún 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grimaska4 jasne, toto som vedela ale neviem ci je vyhodnejsie dolare alebo eura (to co pisala zuziq8)tak som to myslela :slight_smile: ale dik aj tak.
1. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka73
my mame stale len eura a platobne karty a v pohode :wink:
1. jún 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka5 no...to s tym kocarom ma uz napadlo ked som si podrobne pozerala fotky...ale co uz nedam si kvolu tomu pokazit dovolenku, mame golface lachko s manzelom prenesieme....

len to pocasie ma stve !!!! :unamused:
1. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu ta kocka co zije v istanbule? ak ano prosim napis nam ake tam je pocasie a ci si mame ozaj brat dazdnik a dlhy rukav :confounded:
1. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka73
@grimaska4 no to som rada ze sa dali viza vyplatit aj v €, my sme tiez tak planovali ze vezmeme € a kartu, ale pre istotu som sa spytala, kedze v clanku sa pisalo ine :slight_smile:
1. jún 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vezmite si tych Eur radsej viac, lebo podla mna urcite neodolate tym cenam na trhoch za oblecenie, cukroviny, koreniny, teda aspon ja som neodolala :D
1. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 vam sa to krati , my ideme 3teho rano o 4tej letime...som zvedava na to pocasie :confused:
1. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larmimi verííím, že počasie sa umudri a bude super :sunglasses: :wink: Už balíte? Ja až v nedelu :wink: Akurát lieky už mám pokope, ktoré beriem.
1. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka5 jasne dnes som zacala este zajta dobalim :slight_smile: beriem aj dlhy rukav dufam ze ho nebudeme potrebovat
1. jún 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok