Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

janicka38
31. máj 2012

@zuzi2 ale musim rict, ze je tam takova spatna komunikace. Dovolat se tam je zazrak a na mail nejak neodepisuji. Ale porad posilaji reklamy 🙂 . Podobne ceny jako ab in den Urlaub ma i holidaycheck. de, mozna tam bude ta komunikace lepsi.

larmimi
31. máj 2012

@mimkaa10 aj ja uz teraz v nedelu 😵

larmimi
31. máj 2012

baby este ma zaujima, ci mam brat nejaku plachtu , obliecku podusku a tak...do postielky...alebo tam nachystaju...pre maleho

alienka73
31. máj 2012

@larmimi toto zaujima aj mna, ja si myslim ze tam nic neprichystaju, kedze deti do 2 rokov nemaju narok na nic, dufam, ze postielky dostaneme a asi vezmeme deky nie velke aby sme sa zmestili.

trixi
31. máj 2012

@larmimi my sme mali komplet postielku s plachtami, pravidelne menili ako menili aj nam. Postielka bola gratis ako aj plachty a uterak s osuskou.

alienka73
31. máj 2012

@trixi a v ktorom hoteli ste boli?

larmimi
31. máj 2012

tak tiez nieco vezmem...

ponyxx
31. máj 2012

@alienka73
@larmimi my ideme tento rok 1x do Turecka. Kamaratka v cestovke nam, povedala, ze postielka je automaticky, ak je v popise infant...Ked sme boli na Malorke, tak postielka bola prichystana komplet. Malej som pre pocit domova doniesla len obliecku na "mantinel" okolo postielky....

Mate niektora skusenost s Horus Palace, Side, Kumkoy?

katy1979
31. máj 2012

@larmimi my neberieme nic. toho by som sa nebala ze ti daju len holu postielku

mimkaa10
31. máj 2012

@larmimi super, a na ako dlho idete? 🙂 teším sa na tvoje správy z dovolenky, určite napíš 😉

makaci
31. máj 2012

@murynka tak už máme pokyny, nakonec letíme už 14.20, taky dobře, aspoň tam budem dřív. 🙂

murynka
31. máj 2012

@makaci 🙂 to je super my v 10..ale z dráždan..

ladykiler
31. máj 2012

Mám dotaz: je potřeba mit pro 1, 5 roční ditko boty do vody? děkuji

larmimi
31. máj 2012

baby inac na 6teho su na predpovedi prehanky 😒 ale myslim na to co ste viacere popisali ze to pocasie je tam krajsie ako predpovedaju...

zuzi2
1. jún 2012

Poradte, ktora oblast je krajsia Side alebo Alanya?

zuziq8
1. jún 2012

Baby, niektora tu daval link na clanok o dovolenke v Turecku a bolo tam pisane ze je lepsie na zaplatenie viz zobrat dolare nez €. Co beriete? 😕 A beriete len €, ci aj domacu menu? 😕 Ja som doteraz bola v tom ze beriem len € na viza aj na vsetko vlastne, ale nejak ma to zmiatlo. 😀

alienka73
1. jún 2012

@zuziq8 ja som tiez v tom, ze berieme len eura a nic nemenime, viacere to tu pisali, ze netrebalo menit ale s vizami neviem ako je to...

grimaska4
1. jún 2012

@alienka73
@zuziq8
viza si zakupite priamo na letisku,zalezi aku menu mate so sebou(eura,ci dolare) a postavite sa do konkretneho okienka,ide to rychlo,raz dva ste vybaveni akurat je lepsie mat presne peniaze na viza aby nebol problem s vydavanim-napr. minuly rok bolo 15 eur na osobu tak na 3 osoby napr. mat presne 45 eur a hotovo,nic strasne

alienka73
1. jún 2012

@grimaska4 jasne, toto som vedela ale neviem ci je vyhodnejsie dolare alebo eura (to co pisala zuziq8)tak som to myslela 🙂 ale dik aj tak.

grimaska4
1. jún 2012

@alienka73
my mame stale len eura a platobne karty a v pohode 😉

larmimi
1. jún 2012

@ivetka5 no...to s tym kocarom ma uz napadlo ked som si podrobne pozerala fotky...ale co uz nedam si kvolu tomu pokazit dovolenku, mame golface lachko s manzelom prenesieme....

len to pocasie ma stve !!!! 😒

larmimi
1. jún 2012

je tu ta kocka co zije v istanbule? ak ano prosim napis nam ake tam je pocasie a ci si mame ozaj brat dazdnik a dlhy rukav 😖

zuziq8
1. jún 2012

@alienka73
@grimaska4 no to som rada ze sa dali viza vyplatit aj v €, my sme tiez tak planovali ze vezmeme € a kartu, ale pre istotu som sa spytala, kedze v clanku sa pisalo ine 🙂

sweetinka
1. jún 2012

Vezmite si tych Eur radsej viac, lebo podla mna urcite neodolate tym cenam na trhoch za oblecenie, cukroviny, koreniny, teda aspon ja som neodolala :D

larmimi
1. jún 2012

@simika26 vam sa to krati , my ideme 3teho rano o 4tej letime...som zvedava na to pocasie 😕

ivetka5
1. jún 2012

@larmimi verííím, že počasie sa umudri a bude super 😎 😉 Už balíte? Ja až v nedelu 😉 Akurát lieky už mám pokope, ktoré beriem.

larmimi
1. jún 2012

@ivetka5 jasne dnes som zacala este zajta dobalim 🙂 beriem aj dlhy rukav dufam ze ho nebudeme potrebovat