Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mimi21
3. jún 2012

@tanija133 ked sme leteli na kretu mali niektore baby aj velke kociky -peg perego GT3 a v pohode, takze mozes mat aj velky 😉

alienka73
3. jún 2012

@tanija133 my berieme dvojickovy golfac a ten je asi vacsi ako ten vas🙂

blondo
3. jún 2012

Ahojte dievcata, prosim Vas pokazil sa mi kufor, kde ste kupovali kufor? mala som taky vyborny, posluzil dost rokov a ten obchod kde som ho kupila je zruseny. niekde v BA a okoli sa najde obchod s normalnymi cenami?

simika26
3. jún 2012

@larmimi Ahoj, tak my uz sme tu 🙂 A je tu neskutocne krasne, horuuuco, v tieni 30 stupnov, more je naaadherne, zabava a vsetko, chodim s otvorenymi ustami. Strava veeelmi chutna a vsetkeho strasne vela, jeme, pijeme cely den co chceme, nabuduce dam aj foto. A pocasie dievcata na kemeri, bezoblacno, len cista modra obloha... Som na recepcii na nete, vypadava tu signal, dufam, ze mi spravu odosle 😀 prajem kraasnu dovcu, minimalne taku aku mame my..
@ress my sme leteli v sobotu rano o 6.40 so Sam Air a vsetko v poriadku, v lietadle sme dostali bagety, napit co sme chceli a kavu, caj... Turbulencie ziadne, letusky zlate 😀 Za 2 hod. a 10 min. sme boli v Antalyi... pa, ideme tancovat 😀

tanija133
3. jún 2012

@simika26 ahoj, tak super, a aka je plaz v Kemeri? vraj kamienkova a skalnaty vstup do mora? tak mi povedali v Koale....

januska777
3. jún 2012

@simika26 Tesim sa s tebou, hlavne si to uzi 🙂

katy1979
4. jún 2012

@ress maju jedno lietadlo. letime s nimi tiez. maju aj web stranku tak mozes kuk

janicka38
4. jún 2012

@mimi21 tak to je dobra zprava s tim pristupem do more. Ja jsem zase vycetla, ze jsou boty nutne, ale vsude pisou neco jineho. Tak ja si jeste pockam na vase reference a podle toho nas nabalim 😉 .

jujka7
4. jún 2012

@simika26
ahoj, vyuzijem to ze ta mame online a si v hoteli ktory sa man paci.mame 2 rocneho syna a chceme s nim ist do turecka,ako je to tam s rusmi a lehatkami na plazi,ake je vstup do mora a ci by si tam odporucala ist s 2 rocnym dietatom,dik.krasnu dovolenku...

ress
4. jún 2012

@simika26 @katy1979 Ďakujem, hádam to bude v pohode aj u nás. Ale čítala som na internete akurát že mali v pláne kúpiť teraz pred sezónou 2 ďalšie lietadlá, tak podpisovali zmluvy aj s cestovnými kanceláriami, ale keďže majú stále len to jedno tak nestíhajú. Vraj namiesto nich rýchlo robia zmluvy s Travel Servisom, čo by som dosť nerada s nimi letela, ale čo už no, uvidíme ako bude 🙂 a Katy, kedy vy letíte?

zuziq8
4. jún 2012

@ress preco by si nerada letela s Travel Service? 😕

emily327
4. jún 2012

Ahojte, letime do Turecka na dovolenku s malou 20 mesacnou dcerkou... Bol uz niekto v tomto hoteli? INCEKUM BEACH RESORT - Alanya? Dakujem.

seba1
4. jún 2012

@emily327 vyzerá to byť ozaj dobrý hotel, určite vám tam bude fajn 🙂 , tuto sú české recenzie http://www.holidaycheck.cz/hotel-recenze-hotelu...

ress
4. jún 2012

@zuziq8 Mali sme letieť minulý rok s nimi do Antalye, to nám volali že museli presunúť let a cestou domov sme leteli už s nimi, ale keď sme sadli do lietadla mi teda všetko jedno nebolo (lietadlo vnútri pozliepané lepiacou páskou a podobne 😀 ) A tie ich meškania tiež nie sú bohviečo. Ale ak povedia že ideme s nimi, tak ideme s nimi, no spokojná budem až keď budeme v Turecku na letisku 😉

bosacka
4. jún 2012

@emily327 - u nas bol v uzsom vybere 🙂 ma paradnu polohu, ale nakoniec sme sa rozhodli pre iny...

bosacka
4. jún 2012

inak baby, my sme mali ist 14. - 21.6. a minuly tyzden volali, ze ideme 13.-20., cize cele posunute o den... vraj kvoli lietadlam

zuziq8
4. jún 2012

@ress super, my letime s Travelom 😀 ale co viem, tak Travel zastresuje asi 90% charterovych letov na Slovenku 😀

emily327
4. jún 2012

@bosacka ahoj aj nam to tak posunuli a akou cestovkou letite? A kam?

emily327
4. jún 2012

@seba1 dakujem pekne precitam 😉

emily327
4. jún 2012

Viete prosim poradit, co si urcite do Turecka nebrat ( zbytocne zaberie kg v kufri) ? Co si tam vieme kupit a za rozumnu cenu? Davali ste detom do 2 rokov aj ich stravu? Na co si treba davat pozor?? dakujem

hanka.knizkova
4. jún 2012

Holky a co berete dětem za hračky?Já beru do letadla patelky,sešit na malování a pexeso a jinak nevim..

ress
4. jún 2012

@zuziq8 Áno, áno, oni lietajú veľa charterov. A neboj sa, nechcela som tu nikoho strašiť 😅 Ale škoda že som si to vtedy vnútri neodfotila, bola to vážne bieda. Ešte pred vzlietaním vyšla letuška a ukazovala ako zapnúť pas a tak, a všetko ručne, to ma dostalo asi úplne najviac 😀 My sme leteli asi pred 6 rokmi do Bulharska, vtedy toto robili a to sme sa už čudovali že ako je možné, že nemajú už tie monitory malé, kde to všetko ukazujú. Nuž, ale nové lietadlo je nové lietadlo 😀
@emily327 Podľa toho čo myslíš konkrétne. Oblečenie tam kúpiš určite, ale to asi budeš brať tak či tak, krémy na opaľovanie sa dajú v pohode v lekárniach kúpiť, hračky pre deti tiež.

emily327
4. jún 2012

@ress no mam na mysli napriklad veci do vody, ako bazenik, nafukovacie koleso, plienky, atd. Dakujem za info

zuziq8
4. jún 2012

@ress noo tak monitory by mi najmenej chybali 😀 neboj nevystrasila si ma, hlavne nech stastne doletime, a moze byt aj cele olepene lepiacou paskou 😀

bangie
4. jún 2012

@emily327 neber zasobu plín. Dají se koupit v hotelovém obchodě. I veškeré hračky na písek. Ovšem v hotelu už je to krapet dražší záležitost. My teď byli v Turecku s 1,5letou holčičkou a s jídlem nebyl žádný problém. Jedla úplně vše. Teda krom kořeněných jídel. A žádný problém nebyl. Jen jsem jí už před odletem projistotu začala dávat laktobacilky.

emily327
4. jún 2012

@hanka.knizkova my malej berieme DVD prehravac.. nejake knizky, mozno magneticku tabulu ( ale ta je zbytocne velka) najhorsie je,ze malu bavi vsetko maximalne 10 minut ☹ Ale to DVD s nejakymi oblubenymi rozpravkami by mohlo byt fajn.

zuziq8
4. jún 2012

@emily327 my berieme kyblik a formicky, ale keby sa nam nevosli do kufra, urcite ich nebudeme brat, bazenik ked tak kupime tam, a plienky beriem len na prve dva dni a zvysok kupim tam... 🙂

emily327
4. jún 2012

@bangie dakujem za info, no ja mam strach z jedla pre istotu beriem aj prikrmy zo Slovenska. Ja mam z tej ich stravy hrozny respekt... ovocie asi budem iba supat inak uvidim... dakujem

adka12
4. jún 2012

baby nestresujte, my sme leteli s nimi aj minulý rok a pohoda, doleteli sme 😀

emily327
4. jún 2012

@zuziq8 my chceme malu oducat na dovolenke od plienok, tak tiez ich vela neberieme a beriete aj plienky do vody?