• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

17. septembra 2016 
@katy1979 aj vam zmenili let o den skor,ze? A informovali ste sa ohladom ubytovania o ten jeden den?
4. jún 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ano kamienkova s pozvolnym vstupom, je tu cisto a krasne... kemer je jednoducho nadherny :slight_smile:

@jujka7 je tu kamienkova plaz, pozvolny vstup a lehatka, nuz kradnu ich rusi, to je pravda, ale vzdy okolo obeda sme si dva chytili :slight_smile: Je tu neskutocne vela deti, aj babatka, tu sa veru nudit nebudete... Vela animacii, ak vsak nechcete, tak pohoda a klud... Neviem co vsetko by som popisala, je tu naozaj neskutocne krasne a kazdemu vralo odporucam, tento hotel by si zasluzil min. 10 hviezdieciek, vsetko na urovni :slight_smile: Papa, ideme vecerat :slight_smile:
4. jún 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondo ak nepôjdete za pár dní, tak by ste možno stíhali cez net http://www.inbag.sk/cestovne-kufre
My máme od nich asi 3 kufre a sme spokojní.
4. jún 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 a v akom ste presne hotely
4. jún 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily327 ano letime so saturom. to ubytovanie beriem automaticky ze to posunuli
4. jún 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka73 umyť jarou s špongiou v teplej vodovodnej vode, poriadne vypláchnuť a preliať horúcou prevarenou obyčajnou vodou zohriatou v rýchlovarnej kanvici
4. jún 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily327 ano ja. Ale z Viedne :wink:
4. jún 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seba1 dakujem tie som pozerala vyzeraju dobre a aj cena sa da
4. jún 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Cauteeee baby dnes sme prisli z Konakli bolo fantastickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ci strava ci hotel ci personal.......len ti turci v obchodoch otrava ale to patri k tomu :grinning: :grinning: mala som liekov ako lekarka ani jeden sme nepouzili :sunglasses: :sunglasses: pocasie nam vyslo super len jeden den bolo pod mrakom ale inak sme sa kupali stale ci v mori ci v bazene.......................cesta tam a naspat nooo dalo sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale maly stale nieco spekuloval nechcelo sa mu sediet ale tak urcite nelutujem :sunglasses:
Fakt som mile bola prekvapena lebo plno ludi na turkov nadavalo ze spinavy cigani atd................ale fakt spokojnost naovsetko urcite sa tam vratime :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simika26 som rada, ze v kemeri je super plaz a more, letime 9.6.
4. jún 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 Tak to je super že jste se vrátili nadšený..doufám že až přiletíme tak budu taky tak nadšená :slight_smile:
Holky ještě mám dotaz můžu vzít do letadla dceři sušenky,piškoty nebo jablíčko?Pití asi žádný co?
4. jún 2012 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka.krizkova kludne zober (to jedlo), aj pitie (do pol litra by to malo byt v poriadku), ale pociaj s tym, ze bud ty, alebo mala budete z toho musiet odpit pri kontrole
4. jún 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 díky a musim to mít nějak speciálně zabalený?nebo stačí originální balení?Jako s tim problém nemám klidně ochutnám před nima já nic špatnýho svýmu dítěti nedávám :grinning:
4. jún 2012 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 no som zvedava ako to bude... kedy sa vraciate spat?
4. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72 hotel marti myra - kemer :slight_smile:
@tin007 ano je, urcite budete spokojni, je tu ozaj krasne, ja sa nemozem vynachvalit.. a turci su uplne v pohode, otravuju len tak naozaj primerane :grinning: Skor animatori vecne niekde tahaju, ale to patri k tomu.. :wink:
4. jún 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka.knizkova my sme si brali do lietadla aj vodu, ale na kontrole sme si museli odpit :wink:
4. jún 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nevieme sa rozhodnut turecko alebo egypt...je tam naozaj dost teplo???? bojim sa hlavne toho pocasia
4. jún 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@espri25 teraz v juni tam je 30-35stupnov v lete cez 40. Je to dost teplo?

@emily327 vraciame sa 13. To vy vtedy odchadzate. No ja dufam ze nas nebudu stahovat z hotela do hotela
4. jún 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hmm neviem neviem....suseda tam pracuje ako delegatka pisala mi ze fuka tam dost vietor ale zase zalezi kam pojdeme ...
4. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a vies uz casy odletov tam aj spat???
4. jún 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka512 to jste mi udělala radost, že jste byli spokojeni, my frčíme zítra (saphir), tak už se nemůžem dočkat, díky za reference :slight_smile:
4. jún 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: zmenili nam odlet, namiesto 09:00 ideme az 20:50 takze sme stratili skoro jeden den. Mam nervy!!!
4. jún 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makaci uzite si to tam :wink: A hlavne stastnu cestu a nech sa zdravi vratite spat :wink: pa pa
4. jún 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapalo akou cestovkou idete?
4. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emily327 - my sa asi stretneme v lietadle... :wink: viete uz o kolkej letite? lebo nam este nevedeli povedat, ze tento tyzden sa dozvieme
4. jún 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapalo a kedy? Aj my s nimi ideme....
4. jún 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosacka to fakt??? :grinning: nie ale nepotesim sa ked to bude v noci o 1:00 :frowning2: Su dve moznosti, bud o 1:00 v noci alebo doobeda o 11:00 co by bolo skvele. A vy idete kam? No super,ze sa stretneme :D Aj mne zenska povedala,ze tento tyzden sa to upresni... Ja len dufam,ze tym,ze letime o den skor,ze budeme mat ubytovanie... a hlavne ma zaujima check-in do izieb lebo ked prideme do rezortu o 5:00 rano, aby sme nemuseli s detmi cakat do 14:00 niekde na recepcii po prebdenej noci :frowning2: jaj uz nech sme ubytovani... najviac sa bojim cesty...
4. jún 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily327 my ideme do side, hotel turan prince residence. nad tym incekumom sme rozmyslali, ma to styl v tom vybezku, sukromne... ale nebola som si ista, ci tam bude dost pieskovej plaze pre malu... aj pisali ludia, ze je tam pieskova, kamenista aj travova plaz :grinning: tej cesty sa aj ja obavam, uvidime ako to dopadne
4. jún 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bosacka ked budes mat info o kolkej letite alebo nejake dalsie ohladom cesty, napis pls :wink: Dakujem. Verim,ze si uzijeme dovolenku a bude fajn :wink:
4. jún 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok