Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

ttzuzana
19. jún 2012

@adka12 Dakujem, si strasne zlata. Takze odporucas, aby som odteraz nejedla, ked sa tam tak "naaaadherne" pribera.... 😀

lubkam
19. jún 2012

@billam šikulky 🙂 nenadávali Vám do banditov? 😎

abbey1
19. jún 2012

@aalinka Tak sa stretneme.My ideme 30:6.-11.7.Krič na mňa, ak nás uvidíš. 😀

aalinka
19. jún 2012

@abbey1 😀 😀 😀

danu
19. jún 2012

@zebricka23 kedy letite?

Inak ohladom delfinaria, my sme kupovali este priamo od cestovky, vyjde to lacnejsie dali sme 18€ za osobu.

ress
19. jún 2012

@abbey1 Odkiaľ letíte? A o koľkej? 🙂

zebricka23
19. jún 2012

@danu o tyzden v utorok v noci o 23,25hod.... a tym myslis v cestove,ze este tuto na slovensku???ja este nevie....ci by mladsia vydrzala...asi uvidime podla situacie tam....

baby,este otazka....tie podklady k letu vam kedy prisli????lebo my ideme o tyzden a este nic...neviem ci tam volat...alebo kaslat na to....

danu
19. jún 2012

@zebricka23 to mate super let, nam ho posunuli na nic rano o 9.40 tam a spat rano o 7.00 odtial, ja chcem nocny let, dufam, ze to este zmenia.

Ano rovno v cestovke v kartagu sme kupili

lia21
19. jún 2012

Práve sme sa vrátili z dovolenky v Turecku. Boli sme cez rakúsky neckermann s odletom z viedne v Konakli (cca 12 km od Alanye) v hoteli Saphir & Villas. Perfektná dovolenka, krásny hotel s toboganmi v krásnej záhrade, super strava (pribrala som 3 kg) a blízko mestečka, takže večer sme sa poprechádzali a čo to nakúpili. 🙂 Bolo nespočetné veľa obchodíkov, neprešli sme ani polovicu pešej zóny. Tiež sme boli v delfináriu, bolo to cca 6 km od nášho hotela, zjednali sme si to priamo cez miestnu cestovku a tiež nás vyšlo vstupné na 18 € a za 5 ročné dieťa sme neplatili. Jedinou nevýhodou bol dhší transfer z letiska, ale dalo sa to prežiť 😝

lubkam
19. jún 2012

@zebricka23 my sme dostali pokyny k letu 15.6, letíme teraz v nedeľu. zvyčajne je to ten týždeň vopred 🙂

jaaty
19. jún 2012

@zebricka23 písala som do Kartága a dostala som odpoveď, že pokyny budú posielať v priebehu zajtrajšieho dňa. Takže v lepšom prípade ich budeme mať doma vo štvrtok v horšom prípade v piatok.
... aj vy sa tak tešíte?
😀

zebricka23
19. jún 2012

@jaaty uz sa neviem dockat 🙂)) tak sa vidime na letisku.....myslis este ze zmenia ten odlet????aspon si mi usetrila cas tam volat.....aale ako vidm tie hicy tu...neviem ci to bude ok....ale tak hadam hej
@danu no nam to zatial zmenili len raz....tiez sme mali lepsie casy....no co uz.....my letime naspat o 10tej...cize tiez posledny den fuc....

jaaty
19. jún 2012

@zebricka23 práve mi volala pani z kartaga, že zajtra to budem mať na maily. Zároveň mi potvrdila termín odletu i príletu, ubytovaní by sme mali byť hneď po príchode - t.j. cca 2,25 hod ráno (prílet).
- na letisku sa vidíme, a to teplo určite zvládneme -minulý rok sme boli v auguste a bolo to OK. Tu je to horšie, ako pri mori.
...a ten posledný deň mi nevadí, aspoň sa deti vyspia a nebudú mrzuté a na obed sme v BA
😉

zebricka23
19. jún 2012

@jaaty tak super tesim sa......ak to nepride ,aj ja im pre istotu cinknem......uz sa neviem dockat.....let tam hadam mala pospi.....kedze ju uz vecer davat spat nebudem......
decka sa hadam pohraju...teda tvoja a moj starsi....bude rad ze bude mat kamosku......
ak by si ma nespoznala...budeme mat cerveny maclaren kocik 🙂

jaaty
19. jún 2012

@zebricka23 Ok budeme hľadať červený kočík. My sme bez kočíka s jednou blonďavou modrookou slečnou. Tento týždeň je v tábore (zo škôlky) tak nám chýba a už sa tešíme n aňu i dovolenku.

lubkam
19. jún 2012

odkaz pre môjho manžela - milujem ťa 😵

abbey1
20. jún 2012

@ress Z Ba. O 4.00. A vy?

ress
20. jún 2012

My ideme až 7.7., ale sestra letí 30. o 9:00

katarinajurikova
20. jún 2012

Kocky takze zajtra letime ,este pre zhrnutie,kolko mozme mat cajiku pre maleho?Jednu koj.flasku?Plnu?

sakura77
20. jún 2012

@katarinajurikova ja som mala so sebou tu pollitrovu lucku celu,akurat som musela odpit,sak bezne nosim trhavinu so sebou,nie... 😀 a cestou spat sme mali dve litrove flase koly a a dve ciste pollitrove a nikto nic....

katarinajurikova
20. jún 2012

@sakura77 hahaha ze trhavinu 😀 😀 😀 ok takze politrovu lucku ...ale ved v duty zone mozem kupit uz cokolvek nie?

sakura77
20. jún 2012

@katarinajurikova ved ano,mozes,a aj letusky naleju,keby daco 🙂

katarinajurikova
20. jún 2012

@sakura77 ok som v takom strese,ze som vcera az migrenu dostala ☹
Uz nech sme tam....ufff 😅

sakura77
20. jún 2012

@katarinajurikova verim ti,ale zas ked si vezmes ze UZ zajtra..my az koncom leta,sa nacakam este 🙂

katarinajurikova
20. jún 2012

@sakura77 juuj ale sak vy ste uz boli,nie?som videla fotky krasne 🙂

sakura77
20. jún 2012

@katarinajurikova ano,a pre velku spokojnost turecko aj tento rok,akurat pre zmenu iny hotel skusime.je to tam ozaj raj pre deti🙂

katarinajurikova
20. jún 2012

@sakura77 nam volala pani z cestovky prave ze menime hotel je lepsi ,ale 80km od letiska ... 😒 super den pred odletom

mimkaa10
20. jún 2012

@sakura77 kedy idete?

sakura77
20. jún 2012

@katarinajurikova fiha,no to by ma asi rachlo a do akeho?to mas last minute?my este nemame termin ale asi posledny augustovy alebo este lepsie prvy septembrovy,to uz bude skola,tak pubertaci uz tam nebudu🙂maly mal mesiac dozadu zlomenu klucnu kost,tak musime mat casovy odstup aby sa tam mohol besnit 🙂

mimkaa10
20. jún 2012

@sakura77 čítam túto diskusiu, všimla som si, že idete do Ali bey, preto som sa pýtala kedy 🙂 my máme termín od 17.8