Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lucka23
19. máj 2010

marse tak to je celkom fajn napad s tym prekvapkom. myslim ze to vyskusame aj my. aj ked neviem ci to zaberie aj u nas kedze moje ditko nie je moc na hracky tipu auta a pod. on len fotbalova lopta, hokejky, popripade tenisova raketa a skakaci hrad. ale tak nieco vymyslim 😀 😀 😀

a k tej cestovke mas pravdu ze sa to moze stat s hocijakou ale bohuzial u mna je koala pase. s nimi by som uz zo zasady nesla. pre to ako sa zachovali a ako s nami jednali. A k nim patri Tiptour nie Tiptravel. aspon myslim 😅 😀

danulik
19. máj 2010

lucka - koala, tiptravel, tatratour a seneca tour ma toho isteho majitela a ja by som s nimi tiez uz nikdy nesla, tiez si spominam na ten rhodos, my sme vtedy nastastie stihli zmenit hotel - po tom, co som si precitala recenzie, ale aj tak mam voci nim averziu 😝

danulik
19. máj 2010

marse - dik za tip s tym prekvapkom, musim aj ja nieco vymysliet 🙂 my ideme 9. juna..

mima07
19. máj 2010

kaska my chodime posledne roky do beleku 😉 do akeho hotela idete?

kaska
19. máj 2010

jeej mima to fakt? supeeeer...aspon mi povies nejake infosky..ideme do Limak Atlantis..poznas tento hotel? zaujimalo by ma ake su tam moznosti nakupov..ake su tam obchody..myslis, ze pre maleho tam zozeniem stravu? hrate golf? My tam ideme prave kvoli golfu do tohto strediska..

adulik23
19. máj 2010

lucka - baby maju pravdu: koala, tatratour, tiptravel a seneca maju jedneho majitela ☹

tiez by som s nimi nesla, pretoze na tom rhodose s koalou som mala rodicov a viem co vsetko sa tam dialo 😠

mima - ahoj. 🙂 ty si kedy stihla otocit 8x turecko? 😨 sa nezdas 🙂

adulik23
19. máj 2010

a este k tomu letu - my sme kupili minidvd prehravac, aby mohol pozerat rozpravky 🙂

kaska
19. máj 2010

mu ideme cez satur, oni by nemali nic pokazit, ten nas hotel vyzera super aj podla ich oficialnej stranky...

mima07
19. máj 2010

adi sak nie tento rok 😀 chodime predsa v maji-juni a potom septembri
kaska ten hotel nepoznam ale aj my sme dlho chodili cez satur a boli sme spokojni potom nam pani poradila rakusku tui tak teraz uz len cez nich su lacnejsi 😉
v beleku sa da nakupovat ale patri to k najdrahsej oblasti my tam chodime tiez kvoli golfu mm ho hra a bol zatial vzdy spokojny 😉 my sme boli v hoteloch kde bola strava pre deti aj kojencov rozmixovana polievka a rozne ine druhy tak som nic nezhanala 😉 jasne ze som mala nieco z domu cokeby maly nechcel jest ale vyuzila som iba tie mliecne presnidavky od nestle to maly lubi kedze je jogurtovy

kaska
19. máj 2010

hej viem o tui, ale my sme tuto dovcu kupili tak spontanne, ani sme to velmi neplanovali...ja som si aj myslela, ze tam bude drahsie kvoli golfu, ved aj tie hotely su tam tusim dahsie ako v inych strediskach...a je tam nejake obchodne centrum? alebo obchody, vies mi dat nejaky dobry tip?...nas hotel ma tiez detske menu, tak mozno mu ani ja nebudem nic moc kupovat..
dakujeeem

mima07
19. máj 2010

pozerala som na ten hotel vyzera dobre som ho aj na mape do mesta doporucam taxikom alebo taky traktorik tak chodi 😀 je tam centrum a dost obchodov 😉 ked je to detske menu tak by nemal byt problem 😉 treba sa hned poobzerat po tom detskom centre lebo vacsinou tam byva aj strava pre deti teda taky velky vyber
kedy tam idete? daj potom vediet ako sa ti pacilo lebo ja chodim vzdy do ineho hotela pokial sa da

kaska
19. máj 2010

super, takze da sa tam da nakupit...dakujem za infosky 🙂...my letime 6.6., uz sa tesime 🙂 dufam, ze maly to zvladne v pohode..jasne dam vediet ked sa vratime...ale pocula som na Belek iba sam chvaly od znamych...

mima07
19. máj 2010

kaska do lietadla si zober pre maleho flasku na pitie alebo cumel ak ma aby mu nezalahlo v usiach 😉 s takym malym si to tam uzijete neskor uz budete musiet viacej behat 😀

kaska
19. máj 2010

hej viem, zoberiem mu aj nieco pod zub 😉 ach uz aby sme tam boli 🙂 a vy idete tiez tento rok do Beleku?

mima07
19. máj 2010

kaska ano este mam par tipov na hotely tak pokial bude kam tak mne sa belek paci 🙂

lucka23
20. máj 2010

no to ste ma potesili baby. mne pani v cestovke povedala ze tiptour ma nieco s koalou nie tiptravel. 😠 😠 😠 😢 tak ja som dalej po tom ani nepatrala. ☹ no muzovi to radsej ani nepoviem ten by mi este bol schopny dovolenku zrusit. 😅
baby kolko moze mat batozina na osobu kg? min rok sme boli v chorvatsku takze som to uz zabudla. nieco sa mi mari o 25 kg.

marse
20. máj 2010

lucka 20kg na osobu...a 5kg prirucnej 🙂

lucka23
20. máj 2010

marse vdaka. a este otazka plati to aj pre syna 3 rocneho? ked ma samostatnu letenku tak snad ano. 😅

lenka03
20. máj 2010

juj baby tak nam sa to zacina uz zajtra ale ako tak pozeram predpoved tak nic moc ... sak oni tu predpoved za tri dni co to sledujem kompletne zmenili ...

kaska
20. máj 2010

baby ale ta vaha batoziny tusim zavisi od leteckej spolocnosti..niekto ma limit 25 kg niekto 30kg...tak sa mi mari..uz som ani ja dlho neletela..lenka idem pozriet aj ja tie predpovede...ale podla mna tam bude urcite pekne..

lucka23
20. máj 2010

no ci je to 25 alebo 30 do tohto cisla sa urcite zmestime 😀

lenka aj ja som pozerala predpoved a veru ziadna slava. 24 stupnou je teda dost malo. ☹ ale podla mna sa to bude menit rýchlo lebo aj tu ma byt cez víkend uz 24 cize ja by som sa az tak nebala. 😉

kaska
20. máj 2010

Cez vikend este nic moc, ale od pondelka 27 stupnov a slnecno..

lucka23
20. máj 2010

noo tak to uz vyzera nadejne. 😀 dufam ze do toho 6.6. sa stihne aj more zohriat 😀

kaska
20. máj 2010

aj ja dufam 🙂

kaska
20. máj 2010

Mima este mam jednu otazku, boli ste odtial aj na vylete v Antalyi? Da sa tam ist nejakym busom? Neviem ci by som maleho dala do taxika bez autosedacky, asi tazko...

daniela1978
20. máj 2010

Ahojte, my sa chystáme tento rok tretí krát do toho istého hotela. je to v side - Kumkoy. nedáme na neho dopustiť. super vybavenie, strava, pláž, aktivity....... 🙂

marianne
20. máj 2010

caute,
chcela by som sa spytat kolko stupnov ma more v tomto obdobi?chystame sa do turecka koncom maja az juna.vdaka

daniela1978
20. máj 2010

marianne my sme boli vždy na prelome augusta a septembra, ale stretli sme sa tam s ľuďmi, čo tam boli v máji a hovorili, že sa nedalo kúpať ani v bazéne, nieto ešte v mori. V máji sa tam dá ísť asi len na spoznávanie.

marianne
20. máj 2010

tak vdaka, myslela som si to, budeme musiet zmenit destinaciu, lebo studenu vodu nechceme

daniela1978
20. máj 2010

no v tomto období ju nájdeš len ďaleko, bližšie to je všetko studené, aj v Egypte sa teraz kúpu len otužilci.