Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

skorica05
20. sep 2012

Dievčatá, aký faktor si beriete so sebou?

lusilia
20. sep 2012

@bionke jee, to je sranda a odkial vy idete v piatok a o kolkej? Lebo my ideme tiez vlastne v piatok o 3:15 z BA

bionke
20. sep 2012

@lusilia my o 11.10 z budapesti 🙂

lusilia
20. sep 2012

@bionke jaaj, tak to idete z daleka 🙂

bionke
20. sep 2012

A rano o 7 vyrazame z domu 🙂 pohodicka 🙂

bionke
20. sep 2012

@skorica05 malej 30 ku a nam 10 a 15

martuska75
20. sep 2012

@skorica05 odporúčam zobrať aj nejakú 50 aspoň zo začiatku na tvár. Strašne tam praží. Som si tiež myslela že bude stačiť 30 pre deti a mne aj menej - naozaj sa dobre opalujem, ale pekne sme tú 50-ku veru minuli.

skorica05
20. sep 2012

@martuska75 , ale ja mám už po lete celkom dobrý základ, ale muž nie. Takže, ešte dokúpim. My ideme len dvaja, deti máme dospelé, takže starosť o detskú pokožku odpadá.

mima300
20. sep 2012

@rybka31 tak uz sme doma. Bolo uplne super, urcite Ali bey odporucam. Dcerka nechcela ani z vody vyliezt. Urcite by sme sa tam este raz nikedy vratili.

skorica05
21. sep 2012

Dievčatá vyskúšali ste aj turecké kúpele a masáže? Ja sa na to hrozne teším, že vraj je to super

rybka31
21. sep 2012

Ahojte, tie, ktore ste sa teraz vratili z Turecka, ake je tam pocasie cez den a ake podvecer?Treba mi zobrat uz nejake veci ako dlhsie nohavice, ci svetre, alebo tricka s dlhym rukavom?Rada by som sa este spytala, ako je to s tym pitim do lietadla?A tiez mi prosim poradte, fakt treba zobrat este tu 50-tku opaloavci krem pre malu?Nejdete niektora v sobotu poobede s rodinkou a priamo do mesta Alanyia?

skorica05
21. sep 2012

ešte sa chcem spýtať, využili ste parkovanie od firo ? Zaujíma ma kedy tam v tomto období zapadá slnko?

harmi
22. sep 2012

@rybka31 na vecer si zoberte nieco s dlhym rukavom. my sme si uz dali tenky svetrik ked sme sedeli v bare pred polnocou. ale bolo prijemne. 23-24st. cez den bolo striedavo. jeden den 42, druhy 37, raz bolo okolo okolo 30. stale teplooo a hlavne more je nadherne teple. teraz ma cca 28st.

harmi
22. sep 2012

@skorica05 my sked sme boli tak okolo 19-tej sa stmievalo. vratili sme sa pred tyzdnom.

harmi
22. sep 2012

@rybka31 maly mal 25faktor a stacilo uplne. a stale chcel mat to kupacie plavkove tricko takze prisiel len s tvarickou opalenou haha. pitie do lietadla myslim mozes len uplne uzavreteho nejakeho jupika trebars pre dieta. alebo sa budes toho musiet napit pri kontrole. ale v lietadle vam hned daju jest a pit. a my ked sme cakali uz v GATE tak tam sme si v automate kupili caj a kavu.

juuuuuu hned by som sa vratila. prajem krasnu dovolenku

skorica05
22. sep 2012

@harmi , Ďakujem

martuska75
22. sep 2012

@rybka31 my sme sa teda vrátili pred 2 týždňami a neviem ako veľmi sa od vtedy zmenilo počasie, ale my sme veru hlavne pre drobca a aj pre Rebeku tú 50 na tvár využili, lebo bola furt na tobogáne a tam teda dosť pripekalo.

skorica05
22. sep 2012

Tieto nočné lety, vlastne skoé ranné lety nemám rada, som nevyspatá a na druhý den aspon doobeda nepoužiteľná

fabula
23. sep 2012

@rybka31 Ahoj tak mame po dovolenke a nakoniec sme skoncili v Maroku 🙂) .. a bolo perfektne 🙂 A ty si asi na dovolenke alebo mas tiez po ? Ak dovolnekujes tak si to to uzite ... 🙂 🙂

harmi
23. sep 2012

@fabula sice je to tu tema o turecku ale chcem sa opytat na to maroko ze v kt. hoteli ste boli a ci je to tam naozaj tak ze doobeda moc slnka nieje kedze sa streta ten horuci vzduch od puste a studeny od mora.ake bolo more? mozes aj do IP kedze som mimo temu. dakujem.

zuzka2004
24. sep 2012

Tak zajtra 13:15 hod. letime z BA smer Alba resort Side.... tesim sa.... potom napisem dojmy... dufam, ze len dobre.... 🙂

l81
29. sep 2012

Ahojte, prave sme sa vratili z Ali Bey v Manavgate, bolo super, len tie dni nejak strasne rychlo ubiehali, boli by sme radi zostali aj dlhsie. Pokial by ste nieco chceli vediet, pokojne napiste 😉

harmi
29. sep 2012

@i81 tak uz ste doma? to je super ze sa vam pacilo 😵 boli ste v tom istom co my teda? hned vedla bol Nena club a blizko bol Lyra park.

l81
30. sep 2012

@harmi ano, bolo tam fakt super. Len ten posledny den to trosku pokazil,tie recepcne v casti Ali Bey Club boli neskutocne drze a arogantne. Ale inac tak ako si napisala. Absolutne perfekny hotel, vyborna strava, more uplne uzasne. Na buduci rok by som tam chcela ist zas. 😉

katarina.banska
30. sep 2012

takze aj my sme dnes dorazili domov z Ali Bey. bolo vynikajuuuuuuuco, super strava, prostredie, more, ubytko, voda, plaz.... no proste vsetko. mozem len odporucat. 🙂 🙂 🙂

harmi
1. okt 2012

babyyyy aj ja sa tam chcem vrátiť 😵 ale nemali by sme ho tak vychvaľovať lebo zas bude budúci rok plne obsadený 😉

l81
1. okt 2012

@harmi hehe, to mas pravdu 😀. Ale zas treba trafit aj dobry datum, ked sme boli my, tak tam bolo super, tak ani malo, ani vela ludi, ale posledny den, ked uz sme odchadzali sa tam nahrnulo strasne, ale strasne vela Rusov,ale aj Cechov a Slovakov- a to zrovna takych, hm ako by som to slusne napisala-nie zrovna s dobrymi sposobmi, tak sme aj boli radi, ze uz odchadzame

harmi
1. okt 2012

my ked sme boli tak prvych par dni bolo tak volnejsie a potom uz bol hotel upne plne obsadeny. potom bol aj problem miesto na plazi obsadit. musela som ist rano o cca 8-mej obsadit. ale inak ludia boli celkom v pohode

katarina.banska
1. okt 2012

@l81 v ktorom domceku ste byvali? my v 11tke a podla mna tam bolo ludi tak akurat.... 🙂 no tiez sme si rano sli rezervovat miesta na plazi

harmi
1. okt 2012

my sme byvali v 23-ke 🙂 na ranajky som mala najradsej tasticky plnene syrom a vyprazanu mozzarellu. vsak tak to aj dopadlo +4kila po dovolenke, ble