Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

sandy5
6. feb 2013

@lutsousek no ja presne tak isto. tak uvidime jaka bude realita 🙂 pozerala som co vsetko tam maju, takze to bude paradicka najvacsia a urcite budeme aj v lete jasat a bude nam luto, ze sme uz doma. ja uz ratam dni, teda zatial mesiace ale ono to ubehne 🙂 😎

nefertitka
7. feb 2013

@erinka123 ahoj,my sme boli minuly rok v side,hotel sa vola club belinda beach,cenovo je podla mna fajn a velmi sa nad tam pacilo. Izby maju aj velke rodinne. Jedlo super,animacie pre deti aj dospelych aj cez den aj vecer a plaz je super. Pozvolny vstup,siroka,piescita,more cistucke,teple uz zaciatkom juna,vlny male,akurat,ze hotel neni hned na plazi,ale neni daleko. Ked vyjdes von,prejdes len takou cestou okolo ineho hotela a si tam. Boli sme cez koalu

erinka123
7. feb 2013

@nefertitka vdaka,uz som zajednala bella resort... 😉

erinka123
8. feb 2013

kočky kolko mesiacov mali vaše deťurence ked ste isli do turecka...mna kamoška odhovara že s 9 mesačnym tam nemam isť....mam sa tam niečoho obavať?

nefertitka
8. feb 2013

@erinka123 nasa mala 3,5roka,ale uz aj dve leta predtym bola v grecku. A v turecku minuly rok bolo velmi vela aj takych malych deticiek pod 1rok. Kukala som ten hotel kam idete,vyzera dobre,nemyslim,ze v 5hviezdickovom hoteli by ste sa mali niecoho bat. Radsej ale take 2tyzdne radsej nasad probiotika,ja to tak vzdy robim. Nasa mala mala trosku hnacku,ale mali ssme so sebou hylak forte a to ked sme jej zacali davat,do 2dni bolo dobre

nefertitka
8. feb 2013

Myslela som dva tyzdne pred dovolenkou. A kedy idete?lebo od polky juna je tam podla mna uz velmi velke teplo

libka1
8. feb 2013

@erinka123 v kvalitnom hoteli sa nemusis obavat nicoho, zbytocne ta strasi 😒

erinka123
8. feb 2013

@nefertitka @libka1 dakujem baby lebo uz som bola zufala,v tomto hotely som bola v .r 2011 a bolo super len nikdy som si nejak nevšimala čo tam maju pre detičky,či sa tam daju kupit plienky,dojčenska voda atd...

zebricka23
8. feb 2013

ahojky...bol niekto v Papillon Belvil??

miska1981
11. feb 2013

ahojte, bola by som velmi rada, keby sa mi ozvala mamina co bola v hoteli PAPILLON BELVIL a napisala nejake info ci sa oplati ist s 3 rocnym dietatkom, aka je plaz, ci su tam nejake ihriska pre male deti, animacie....dakujem 🙂

miska1981
11. feb 2013

@zebricka23 teraz vidim, ze sa pytas na to iste 🙂 hadam tam niekto bol 🙂

zebricka23
11. feb 2013

@miska1981 my smeo tam dnes nakoniec objednali...minl. rok sme boli v papillon ayscha..takhadam bude aspon podobne dobre

lauraa
11. feb 2013

@zebricka23
@miska1981 ja som ho pozerala tiez , ale nakoniec sme sa rozhodli pre Asteriu (hlavne kvoli animaciam v nemeckom jazyku) ale rezenzie na Holidaycheck su velmi dobre.... kedy letite?a odkial?

miska1981
11. feb 2013

@zebricka23 ja som precitala asi vsetky recenzie na vsetky hotely v turecku tento mi vysiel super na tie kriteria co som mala, zevraj je najlepsi zo vsetkych papillonov, tak urcite budes spokojna. len doma mi zacali strajkovat, ze turecko nie, lebo su tam vysoke horucavy a my mozeme ist len jul, august. hadam ich presvedcim, lebo som na neho velmi namotana 😅 cez aku cest. si objednala?

strihalka
11. feb 2013

🙂 Ahojte, neni tu nekdo kdo leti na zacatku do Turecka cast Side, hotel Grand Prestige? 🙂

zebricka23
11. feb 2013

@miska1981
@lauraa

no neviem ci zrovna najlepsi...podla mna je z nich zeugma,ale ten bol vypredany..v ayschi me boli ..tak tentorok skusime tento...maju tam a v aprili otvorit papyland...tak uvidime...ideme 3 rodinky....a ideme prese v strede let od 31.7...
cize teplo..ale toho sa nebojim...ked sme boli prvykrat v juni, bolo teplejsie ako ked sme boli raz v juli.....takze to je rozne...mame to cez kartago

lauraa
11. feb 2013

@zebricka23 a na kolko idete?

danu
12. feb 2013

@zebricka23 pozri davaju perfektnu zlavu Cena pre 2 osoby vratane vsetkych poplatkov
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4644281...

nefertitka
13. feb 2013

ahojte, nepoznate nahodou niekto toto??lebo celkom dobre ceny maju, len ja neviem, ktora CK v Rakusku je znama, ktora neznama, ci si nevyberieme akurat nieco co skrachuje emoticon
http://airstop.sk/last-minute/turecko/antalya/?...
este sme neboli cez rakusku Ck, tak neviem, ci riskovat...

zuzla2
13. feb 2013

@nefertitka ahoj..nemusis sa bat...my sme cez nich boli pred 3rokmi v Turecku 😉

nefertitka
13. feb 2013

@zuzla2 jej tak dik, nepozrela som si to este detailnejsie, neviem, ci uz pisu konecne ceny, ale asi nie, ale aj tak, zda sa mi to, alebo to vychadza lacnejsie ako u nas?

zuzla2
13. feb 2013

@nefertitka vtedy to vyxadzalo...teraz uz neviem,nesledujem to uz..nakolko mame uz deti 2 a neprichadza uz do uvahy ist z vychodu na viedenske letisko 😔

nefertitka
13. feb 2013

@zuzla2 jaj no to je troska dlha streka 😉

zebricka23
13. feb 2013

@danu keby mal kto deti strazit 🙂

zebricka23
13. feb 2013

@lauraa na 11 dni 🙂

jajuska12
14. feb 2013

ahojte...chystáme sa na dovolenku do Turecka hotel SELGE BEACH RESORT 27.7.2013 .Máte s týmto hotelom skúsenosťi? dakujem

mmamca
16. feb 2013

Ahojte,bol niekto v Miracle resort? Ako je to tam so stravou pre male deti? Uvazujem ci zarabat 2 r.dcerke UM s horucou vodou,ktoru tam budu mat na caj,alebo jej skusit dat ich mlieko -len aka je to kvalita?Na vecere mava dcerka vacsinou kasu,myslite,ze personal bude ochotny urobit napr.krupicnu kasu? 😅

lauraa
17. feb 2013

@mmamca zober instantnu kasu a zarobis si aj sama..... neprevarenu vodu by som neriskovala....

jasikjana
18. feb 2013

ahojte, kto sa to chysta do Papillon Belvil? my sme boli minuly rok a boli sme velmi spokojni, tento rok sme chceli vyskusat nieco nove, ale opat sme skoncili pri Papillon Belvil. 😀

lauraa
19. feb 2013

@jasikjana myslim ze @ zebricka23 a @ miska1981 idu tiez....