• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
@jasikjana jeeej,super niekto kto tam bol.......ako teda bolo??kedy idete ....My 31-7..mali ste skusit iny z papillonov....my sme boli min.leto v papilon ayscha a bolo super....ked sa osvedci belvil..tak skusim asi ajzeugmu....tam sme najprv chce ist,ale uz bola vypredana
19. feb 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no bolo super, ideme opat v septembri, rozmyslali sme aj nad inym z papillonov, ale celkovym rozlozenim sa nam pacil najviac, vsetko tam je super pokope, aj my sme objednavali uz poslednu izbu :slight_smile: s akou cestovkou idete?
19. feb 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate niekto skusenost s hotelom Siam Elegance v Beleku? Akoze uz sme ho objednali, takze vela toho uz nenamenime, skor na co sa pripravit :slight_smile:.
20. feb 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je podla vas v Turecku od 18.5. do 1.6.? nasli sme hotel, ktory sa nam paci, ale maju volny len tento termin a este jeden od 8.6. ale tam nemozme kvoli manzelovej praci, neskor uz nechceme, minuly rok sme posledne dni v polke juna nemohli vydrzat tu horucavu je to v side
http://hotel.invia.sk/turecko/turecka-riviera/pegasos-club/tour-336938/?id=42082983#review70687
20. feb 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gretkab aj my sme sa nad nim rozhodovli....ale recezie ma nejako nepresvedcili....ale tiez tamide v juli kamoska...tak somzvedava....aspon budu tipy na dalie vylety......a dufam,ze aj ty potom napises :slight_smile:
20. feb 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasikjana ideme cez kartago....nik iny ich na sk neponuka......takze si bola spokojna????hlavne ma zaujima ubytovanie, kde ste dostali izbu????a aj ste im dali baksis za lepsiu????dik
20. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky ak by mal niekto záujem,tak Satur má tento týždeň akciu na deti.
http://www.satur.sk/stranky/turecky-tyzden
Mi ideme do Driti,nepozná niekto ten hotel?
20. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebricka23 dostali sme izbu mimo a na prizemi, co sme sa najprv dost obavali, ale potom to bolo super, lebo vobec sme nepoculi vecerny program a kludne sme mohli spat pri otvorenom balkone a aj to prizemie bolo fajne :slight_smile: ziadny baksis sme vobec nedavali :slight_smile: a aj tak bolo uplne suuupeeer
20. feb 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat ci mate niektora skusenost z hotelom PEMAR BEACH RESORT ALEBO hotel DYADOM RESORT? dakujem za odpoved
20. feb 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalii6 ahoj, my sme boli v Pemare v 2011 a bola to nasa najkrajšia dovolenka. Je to hotel pre deti - velky lunapark, male motokarky, veľké detske ihrisko - skakaci hrad, hojdacky, male domceky, kde sa deti zahrajú, male a veľké topogany, vela bazenov...trochu, co mi vadilo bola kamienkova pláž. Na plazi boli aj detske veľké nafukovacie bazény s morskou vodou...každý večer animacie - fakt nádherne, to bolo jednoducho muzikalove, tanečné predstavenie na vysokej úrovni s profesionalnymi tanecnikmi, predtym bola detská disco s minnie a mickey :slight_smile:...hotelové izby boli celkom ok, starší nábytok, ale čisto...strava tiez ok, vela ovocia, zeleniny, každý večer cervene melóny :slight_smile:...bola tam síce v 80% ruska klientela, ale my sme asi vychytili nejakých normalnejsich, slusnejsich...boli sme tusim 17.9 do 29.9...takze vela deti tam nebolo....fakt odporúčam tento hotel...my sme ho kúpili za výbornú cenu 2+2 ALL v rodinej izbe na 12 dni za 1800eur...boli sme cez Azur reizen.
21. feb 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@billam dakujem za odpoved ako ja som uz zufala lebo v cestovke ti povedia tak a pridem domov precitam recenziu a tam uplny opak a na ten hotel Pemar mi v cestovke hovorila len dobre veci ze aj ona tam bola a bolo super ale ako pisem prisla som domov a citam recenzie a nic moc ale uz som zapojila do patrania susedu ta precestovala toho vela a robi v cestovke tak ta mi poradila hotely a teraz mam problem si vybrat :grinning:
21. feb 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalii6 presne tak sa darilo aj mne :angry:
21. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poznate niekto hotel ADALYU REZORT v Side ako je tam ,a načo sa treba pripraviťˇ,My tam ideme 14.8.na 10 dni dakujem za všetky postrehy
22. feb 2013 o 16:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my sme nakoniec vybrali Papillon belvil,ideme 20,7,ale len na osem dni :frowning2: ideme prvy krat do Turecka,tak uvidime co bude...
26. feb 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. feb 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 dobry den prosim vas cez aku cestovku idete dakujem
28. feb 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 ideme cez tui z viedne
28. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libka1 dakujem prajem krasnu dovolenku :slight_smile:
28. feb 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.este mam otazku,treba sa na nieco v Turecku pripravit,byvaju hnacky,alebo nieco podobne?uz ste tam niekto potrebovali lekara,ci nebodaj hospitalizaciu,ako to potom prebieha?dakujeeeem za vsetky rady a odpovede :wink:
28. feb 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmamca Ahojky, v tomto hoteli sme boli v Lete 2011, naša dcérka mala vtedy 1,5 roka a mali tam dokonca aj umelé mliečko v ponuke, kamošky si ho zarábali s vodou z presovaru, je tam voľné dostupný..Inak tento hotel je absolútny top, aký sme zažili, naozaj sa môžete tešiť, jedlo od výmyslu svetu, absolútne ochotný personál...peknú dovolenku
28. feb 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.. nemate skusenosti vas alebo znamych?... mam predbeznu rezervaciu na 7noci sem http://www.firotour.sk/dovolenka-leto/dovolenka-turecko/turecka-riviera/sherwood-dreams-resort.html?page_id=665253 takze mam este par dni na rozhodnutie to zmenit a vymenit za nieco ine... nejake lepsie tipy za rozumnejsiu cenu??.... oblast max do 50km odletiska vdakaaa
28. feb 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa My sme boli v Turecku asi 5x, nikdy nam nic nebolo. Ja som raz bola u lekara asi so slnecnou alergiou (len som teda netusila, ze to je slnecna alergia) - sukromna ordinacia v hoteli v urovni americkeho filmu, socha slobody v cakarni - ale teda len uvodne vysetrenie stalo 70 € (ale poistovna preplatila) :wink:. Hovorili anglicky a bolo to tam silno luxusne.
1. mar 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanitta my ideme na sedem dni do http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Papillon+Belvil+Village-hid_30750.html,aspon o trosku lacnejsie :wink: akurat tam nieje lunaparka,ale v aprili otvaraju novy papiland pre deti :slight_smile:
1. mar 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta aj my tam ideme prave vcera som to zaplatila :grinning:
1. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nekdo zksuensoti recenzie na http://hotel.invia.sk/turecko/side/grand-prestige/ ? dakujem
1. mar 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 kedy? idete? okial letite?.. nakolko idete?.. :slight_smile: ....
1. mar 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa pozrela som cez ine lebo ten tvoj link nejde otvorit.. ale fajne taktiez to posobi pekne :dizzy_face:
1. mar 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak my nakoniec ideme fo Sueno beach a verim ze bude dobre kedze mi to odporucila suseda ktora robi v cestovke uz niekolko rokov a pochodila toho kooooopec :grinning:
1. mar 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta 4-14.6 z KOSIC
1. mar 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok