Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

tin007
1. apr 2013

Dievcata, dnes bolo v Antalyi 23 stupnov, slniecko!

tanika
1. apr 2013

áno je vedľa hotela ako keby vodný kanál kde sú korytnačky plávajú a super pre deti , vôbec nezapách ako niekde v recenziach písali, a vôbec už nie je more studené od neho či čo, mi sme tam boli v polovici augusta na 11dni a maximálna spokojnosť všetko O.K pesonál veľmi priateĺský snažia sa komunikovať a učiť sa od nás slovákov slovensky, izby krásnééé my sme mali rodinnú izbu , čistota, strava neuveriteľná, more pozvolnééé super pre deti,, dostatok lehátok, jediné čo sa nám zdalo bol, slabý hotelový aninimačný tím cez deň, večer sa určite snažili a veľmi čo sa týka hydrotúr máme radi leto ...teda pre deti týmto pozdravujem super animátorku Lenku ktorá sa maximálne snažila deťom robiť program takže super, dokonce manžel mi navrhuje že aj toto leto ...ísť tam že neriskovať inde....deti 5 ročná a 9 ročný chodili sami po areály aj do izby lebo to nie je veľký komplex takže toto nám tam vyhovovalo...keby niečo si chcela napíš pá Táňa

tanika
1. apr 2013

ó zabudla som napísať že sme boli v Side hotel Evren Beach Resort 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisa3
1. apr 2013

Dievcata, necestujete niektora do Side- Belinda Club z KE od 11. juna?

strihalka
1. apr 2013

@denisa3 my sme tam meli jet, ale cetla jsem recenze a nakonec jsme zvolili iny hotel

strihalka
1. apr 2013

@titttike23 citam ze rodice boli v grand prestige..my se tam chystame.....naozaj je ten hotel super?

titttike23
1. apr 2013

@strihalka ano, aj toto leto sa tam chystaju, ani neuvazovali nad inym hotelom. 🙂

strihalka
1. apr 2013

@titttike23 jeej tak to em tesi ...a more plaz..ciste?pristup hotela k detom?

sipomar
1. apr 2013

@tanika vdaka potesila si ma.

titttike23
1. apr 2013

Ano, ciste, hotel jeako priamo na plazi ale z budovy na plaz je cca 400m. Su tam bazeny a tobogany pre deti, aj vacsie ale aj pre najmensich, robia rozne dni ohladom jedal, napr. Taliansky den, grecky...a ti tam aj postrazia dieta v detskom klubu...

nefertitka
2. apr 2013

@denisa3 my tam sice necestujeme, ale boli sme tam minuly rok a je tam super;)

denisa3
3. apr 2013

@nefertitka Mali ste rodinnu izbu alebo dvojku s pristelkou? Tiez som citala vselijake recenzie, ale v Koale ma uistovali, ze sa nemusim bat, tak dufam, ze tam nenajdeme nejake plesne na izbach a pod.

nefertitka
3. apr 2013

@denisa3 my sme boli v starej casti, tam sme mali rodinnu izbu, ziadne plesne sme tam nemali, bola velka priestranna, ako trojizbovy byt, plus chodba, kupelka, teraska, teraz ale maju ubytovanie uz iba v novej casti, tam neviem ake su izby

kvietok23
3. apr 2013

@tanika my ideme do evrenu 25.6 a uz da tesiiiimee 😎

denisa3
3. apr 2013

@nefertitka dik za info

tanika
3. apr 2013

@kvietok23 uvidíte maximálna spokojnosť nám to odporučila známa a mala pravdu na prvý krát v Turecku vyber Evren budeš spokojná a aj tak bolo. A boli sme radi že sme nevybrali Kumkoy lebo som váhala Evren alebo Kumkoy .hoci aj tam sme sa boli pozrieť platia tam náramky je to jedna sieť . a páčilo sa nám ale počas toho celého dňa čo sme tam strávili se uznali na nás až moc rušno príliš veľa lˇudí detí bludisko pre deti a hlavne pre menšie a tak sme sa večer radi vracali na náš zlatý Evren....tak chodte pozrieť aj do Kumkoya a uvidíte ktorý je ten pravý pre vás. s pozdravom Táňa

kvietok23
4. apr 2013

@tanika my sme tiez chceli mensi hotel, chceme klud a nie kopec ludi, hluk a rusov 🙂

me5
5. apr 2013

baby mam otazku, ak mam neockovanu malu a uvazujeme nad dovolenkou v turecku - myslite ze je to ok?

sakura77
5. apr 2013

@me5 nemusis sa bat..akurat balenu vodu len davaj,inak ako u nas..

vlasa
5. apr 2013

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.455479... tie,co idu do hotela Papillon belvil 🙂 🙂 🙂

tin007
6. apr 2013

Koncom aprila letime do Turecka do resortu Le Jardin http://www.lejardinresort.com/ uz sa nevieme dockat.

sesilia
6. apr 2013

@tin007 prosim ta a to idete cez cestovku? ak ano aku a odkial letite? ci idete na vlastnu past? dakujem za info.

moukuska
6. apr 2013

Rada Vam najdem dovolenky podla Vasich poziadaviek. Kludne mi mozete pisat do IP, odpoviem na vsetky otazky. 🙂

fifibela
6. apr 2013

ahojte maminy.... my cestujeme veľa... máme dve deti .... vždy to zvládajú bravúrne a to nehovoriac o tom, že s malým sme boli prvý krát pri mori keď mal 5 mesiacov (grécko - ostrov zakynthos) a s malou ešte skôr, mala 4,5 mesiaca (tenerife).... vždy sme si to užili, takže odporúčam...cestovanie s deťmi je možno náročnejšie, ale krásne... !!! ... 😎 😎 ...
V Turecku sme boli tiež, strava, služby ok, ale pozor na výber miesta!!!! mnoho pláži v Turecku nemá pozvoľný vstup do mora a v kombinácií s vlnami nie je až tak vhodné pre menšie deti.... a ešte niečo ...ak niekto hľadá kľud, do Turecka nech radšej necestuje...je tam všade umbuk, sú top predsa veľké rezorty... a malé hotely majú zvyčajne iba 3 hviezdičky a nie sú na vysokej úrovni.... na to pozor....a očkovanie.... my deti neočkujeme, i keď nám bola doporučená minimálne dávka proti žltačke... zatiaľ sme vždy všetko zvládli bez očkovaní.... :D ....prajem pekné leto.... !!! ...Gabika

tin007
6. apr 2013

@sesilia ideme cez gulet (z viedne), kupovala som dovolenku na verne.sk

alena12345
6. apr 2013

AHOJTE MY IDEME 10.8 DO HOTELA PEGASOS RESORT NEJDE NIEKTO BOLI SME AJ V ALBA RESORTE A TAM BOLO SUPER 😉 😀

nefertitka
6. apr 2013

@tin007 asi nechcete ist cez velke tepla, co?🙂 my rozmyslame, ci ist koncom maja, ale bojime sa, ze bude este zima

kosska3003
6. apr 2013

@nefertitka my ideme 31 maja no dufam ze tam bude teplo co kukap predpoved tak teraz tam je cca 20-25 stupnov

nefertitka
7. apr 2013

@kosska3003 ja som pozerala pocasie a myslim, ze sa da, aj ked clovek nikdy nevie, ale ja si osobne myslim, ze v Turecku by uz malo byt teplo koncom maja...a zas radsej ako velke horucavy, teda osobne, my to tak mame radsej, kvoli dietatu hlavne, minuly rok sme tam 15 juna zazili taku horucavu, ze ani dychat sa nedalo, to bolo strasne..

nefertitka
7. apr 2013

teda preto hovorim o maji, lebo my pokukujeme na termin od 25.5.