Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
14. apr 2013

@sirinka, ty si bola s settour na dovolenke.... mali ste len nemecky hovoriaceho delegata?
@lolonka to veru neviem , my sa veru nemecky dohovorime ale ani s rustinou a anglinou sa nestratis....

zebricka23
14. apr 2013

@fifibela nedas nejake foto???

lolonka
14. apr 2013

@moukuska vy robite v cestovke?

flori
14. apr 2013

@lucula73 tiez sa pridam...kupujeme first moment...deti 4 a 11rokov, minuly aj predminuly rok hotel 5* v Side do 2500€,chodievame v sezone na 11-12 dni

lucula73
14. apr 2013

@flori takže sme kúpili asi dobre,nie? 😀
inak my sme tento rok urobili toľko čudných vecí,čo sa týka dovolenky,že ak mi naozaj odletíme,tak to bude zázrak 😝 🙂
lebo sme po mesačnom rozhodovaní,keďže sme v Turecku predtým nikdy neboli,vybrali úplne neznámu cestovku a hotel síce 5hviezdový,ale úplne nový,len túto sezonu ho majú otvoriť 😠 🙂
Tak sa necháme prekvapiť 😀

flori
14. apr 2013

@lucula73 myslim,ze cena je prijatelna,aj ked neviem,ake ceny ma novootvoreny hotel...verim,ze budete max spokojni a som zvedava na referencie,my cestujeme toto leto do Side uz 3x

sirinka
15. apr 2013

@lauraa my sme boli s1-2 fly a ano, po slovensky nehovorili.

stelinau
15. apr 2013

Dievčatá čo hovoríte na hotel Eftalia Aqua resort? Nebol tam niekto? A ešte aká je Orex travel? Ja som doteraz tuto cestovku ani len nepočula až kým mi dala ich katalog v cestovnej agenture.
🙂

lucula73
15. apr 2013

@stelinau my ideme do eftalia splash resort......majú ho len v máji otvoriť,som zvedavá,či nebudeme na malte 😀
ale ten čo si hodila link,sme mali tiež vo výbere,nakoniec sme sa rozhodli inak..a tiež s dákou cestovkou,čo mi nič nehovorí.happy travel z NR 😉
http://www.travel.sk/hotely/turecko/alanya/ince...

stelinau
15. apr 2013

@lucula73 wau , vyzerá super a tiež super cena- len škoda že sa letí z Bratislavy, to máme velmi daleko ☹ Ináč by som šla hned 😉

lucula73
15. apr 2013

@stelinau aj nás to zlákalo 🙂 ......a veru,som kukla,fakt ste zďaleka 😉

stelinau
15. apr 2013

@lucula73 a kedy to idete? A ináč prajem príjemnu dovolenku, nech vám výjde a je taká ako si predstavujete 😉 , my vezmeme asi eftaliu village alebo tu eftaliu aqua

lucula73
15. apr 2013

@stelinau ideme 5.júla....na 11 nocí.......a ďakujeme.dúfam,že nám to vyjde ,prvá dovolenka letecká 🙂

duska88
15. apr 2013

@lucula73 ahoj, my sme tento rok dovču neplánovali, len nedávno sme sa rozhodli, že pôjdeme v septembri, ale teraz sa kupovať už neoplatí, tak už len počkať na last minute, zatiaľ mám vybrané 3 hotely a vďaka tebe 4tý 😀 , tak dúfam, že niektorý z nich bude ešte v ponuke. Daj potom vedieť ako bolo, či ste boli spokojní, poprípade aj foto 🙂 Našla som na fb nejaké foto z výstavby https://www.facebook.com/groups/413920375352860... posledné sú z 9. apríla

lauraa
15. apr 2013

@lucula73 my sme boli pred rokmi v takomto hoteli v egypte, tiez novopostaveny a bola to hotova katastrofa.... nic tam nefungovalo, aj ked bol krasny....... zelam vam aby sa vam to nestalo a hotel bol naozaj tip top....

lucula73
15. apr 2013

@lauraa 😒 😒
viem,ale zas kamoška tak bola v turecku pred asi 4rokmi a mali všetko v pohode...ťažko povedať......... 😉

mirka907
15. apr 2013

Baby cez ktore nemecke alebo rakuske cestovky chodite?

tin007
15. apr 2013

@mirka907 dovolenky hladam zvycajne cez verne.sk a teraz ideme druhy raz cez Gulet

katka008
17. apr 2013

ahojte, alba queen alebo royal atlantis? neviem vybrat, deti maju 1,5 a 4 🙂
dik

trixi
19. apr 2013

@mirka907 neckermann reisen, thomas cook, tui, gullet, ruefa, 123Fly, ..... Ktora ma najlepsiu ponuku a hlavne lety cez den a nie v noci. Toto leto ideme zasa s neckermann, cena pevna - ziadne doplatky ako tu pisali zienky par stran dozadu (to je asi folklor slovenskych cestoviek), cas odletu - priletu viem uz pri rezervacii. Zatial maximalna spokojnost. Kupovali sme vo zvyhodnenej ponuke - uz to nebol First moment. Z urcitych dovodov ideme v auguste, doteraz sme chodili zaciatkom juna - minuly rok sme vsak aj v tom obdobi mali 42-45 st. My sa tesime, Turecko je nasou srdcovou zalezitostou.

zsuzsuka
19. apr 2013

ahojte, chcela by som sa opytat,este sme v Turecku nikdy neboli... chcem ist s malou dcerkou 3 rocnou na dovolenku sama, nieco blizko letiska, teda asi Side, piesocnata plaz, pozvolny vstup, hotel na plazi...budem velmi vdacna ak mi nieco odporucite....dakujem krasne..

danulik
19. apr 2013

@zsuzsuka - najbližšie pri letisku je Lara (15 min.) potom Belek, Side
V Lare su asi všetky hotely dobre, aj plaz, my chodíme tam.

zsuzsuka
19. apr 2013

@danulik..dakujem pekne za odpoved..a nemas nejaky dobry typ na hotel? baby friendly...na cene nezalezi..len nech je dobry..

danulik
19. apr 2013

@zsuzsuka - naposledy sme boli v Delphin palace, super pre deti, ale aj ostatne, čo sme boli, su baby friendly - Concorde deluxe, limak lara, baia lara (asi v tomto poradí ich aj odporúčam) 😉

pralinka25
19. apr 2013

@katka008 my sme boli v alba resort ten je hned vedla alba queen. resort je skor pre mensie deti queen pre vacsie. my sme boli v alba resort ked mal maly rok a bolo to tam pre neho ako stvorene. osobne odporucam toto. v tom queen je viac atrakcii pre vacsie deti. tuto bolo v restike este aj sterilizator na detske flase ohrievacky na flase skratka fakt pre male deti prisposobene

katka008
20. apr 2013

@pralinka25
Dik za info. Resort u bol obsadeny( ideme vacsia skupinka), tak sme kupili queen. Verím že to bude ok 🙂

sasikas
20. apr 2013

ahojte...
kocky viete mi pls poradit hotel v turecku kde sa da aj nejako poprechadzat navecer s kocikom?....proste aby to nebol len resort a siroko daleko nic, ale aby tam bola aj moznost ist sa vecer prejst po nejakej promenade, obchodiky a pod?....a aby bol vhodny pre deti (3 roky a 1 rok)...

katka.sa
20. apr 2013

Ahojte, boli ste niekto v Hotel SURAL RESORT ? ideme začiatkom juna

vanesa73
20. apr 2013

@zsuzsuka ja by som poradila Evren Beach, boli sme tam pred minulý rok, veľmi kvalitný a pekný hotel, hned pri pláži, je to side asi 55 km od letiska.

ivka1985
20. apr 2013

@sasikas Ahoj my sme boli minule leto v Side a hotel Adalya...medzi hotelmi a morom bol super chodnik kde sa dalo prechadzat a dost blizko bola aj promenada s obchodmi na vecerne prechadky. Moj syn mal vtedy 5 mesiacov a max spokojnost🙂