Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
21. apr 2013

@ivka1985 ako Sa ti pacil Hotel? Služby? Plaz.. Vhodny AJ pre deti?

ivka1985
21. apr 2013

@lauraa Mne sa pacilo vsetko...sluzbe super, strava bola vyborna a my sme tam boli so synom ktory mal vtedy 5 mesiacov a s 3,5 rocnou neterou a nemozme sa stazovat, bazeny pre deti, detsky kutik vonku s hojdackami ine

erinka123
21. apr 2013

Baby prosím vas približne ake veci a kolko si mam zobrat pre 8 mesačneho na dovolenku? Ideme začiatkom juna len nemam žiadne letne veci kupene tak aby som nemala toho naraz vela....mam balit aj veci s dlhym rukavom? jaaaj maly bude mať asi plny kufor 😎 a ešte mam obavy ,maly dostal alergiu sennu nadchu,a je aj atopik tak snad s tou nadchou zvladne let.

erinka123
21. apr 2013

@ivka1985 o tom hotely som počula samé chvali 😉 mne sa pači,uz ho dlho pozeram 😅 a ked si maleho sprchovala na izbe ,nemal hnačky nič z tej vody,myslim tým že ked si mu umyvala tvaričku,všetko v pohode? lebo ja rozmyšlam že tvar mu vždy asi umyjem s vodou z flašky,lebo on hned vyplazuje jazyk ked mu umyvam tvar 😝

nefertitka
21. apr 2013

aha 🙂 pocasie v antalyi;)

ivka1985
21. apr 2013

@erinka123 nie vobec...dala som si ho do vane spolu so mnou alebo manzel a normalne som ho osprchovala aj tvaricku a nebol problem....ale kazdy den nam davali na izbu flase s vodou tak mu tvaricku mozes umyt tak...my sme nemali najmensi problem...postielka bola na izbe a hocico som potrebovala nebol problem
..dokonca na hotely poziciavaju aj za nejaky poplatok kociar tak keby som bola vedela skor tak kociar ani neberiem lebo celu cestu som ho nepotrebovala az tam ked sme prisli🙂

erinka123
21. apr 2013

@ivka1985 no super vediet,lebo ja chcem ist aj v septembri kvoli ekzemu čo ma a hladam nejaky dobry hotel 😉 a dala sa tam niekde kupit aj dojčenska voda?

erinka123
21. apr 2013

@nefertitka na paradu,uz sa tešim teraz 😀 zdvihla si mi naladu 😎

nefertitka
21. apr 2013

@erinka123 aj ja sa tesim 😀 ... kedy idete? my za mesiac a uz ma chyta horucka cestovna 😝 😀

erinka123
21. apr 2013

@nefertitka ja 14.júna ,dufam že budeš spokojna ,mne sa pred rokmi ten pegasos world veľmi pačil.

katarina.banska
21. apr 2013

my sme boli v druhej polovici septembra, skor by som urcite nesla. v sezone tam musi byt straaasne vela ludi a pred sezonou este nemusi byt vyhriate more. no to niekomu nevadi, ale nam osobne ano. my sme mali pocasie cca 30 st v tieni a more 27 az 28. byvali sme v hoteli ali bey club manavgat. hotovy raj pre deti, no aj pre dospelych, ktori oblubuju tobogany 🙂.

nefertitka
21. apr 2013

@erinka123 podla toho co pises a podla videi na you tube a fotiek to vyzera nadejne 😉

nefertitka
21. apr 2013

@erinka123 a este som sa chcela spytat, ake to tam je, alebo kde si pytat ubytko (ak sa bude dat), aby nas v noci nerusil hluk z diskoteky a z animacnych programov?minuly rok co sme boli, tak z dvoch hotelov plus z nasho celu noc bol hluk 😠

ivka1985
21. apr 2013

@erinka123 my sme tiez boli v septembry...ja som mala so sebou asi 4 flase a potom som mu prevarala tu co tam bola vo flasiach...ale boli tam aj lekarne ale neviem lebo som nepozerala

erinka123
21. apr 2013

@nefertitka my sme mali izbu otočenu smerom k bazenu a nič nebolo počut...izbu si vybaviš až na recepcii ,su zvyknutý ked im daš do pasu 20eur tak ich naučili rusi 😠 ale ja som nedavala,riskla som a bolo super.

nefertitka
21. apr 2013

@erinka123 no ved to, ked im nedas, dostanes najhorsiu izbu, ktoru akurat maju volnu, ale tak hadam....riskneme to aj my

erinka123
21. apr 2013

@nefertitka čo sa týka zariadenia tak su izby všetky rovnake,ja som bola v 2009 sice kupelky by mohli opravit ale dalo sa ved tam ideš aj tak len prespať,ale možno uz ho poupravovali za tie roky neviem,ale čo sa tyka čistoty,upratovania,jedla a vonkajšku klobuk dolo všetko bolo super,len tu kupelnu sme mali 😒 😒

pralinka25
21. apr 2013

@katka008 urcite bude ok. ma to jeden majitel. a ked sme tam boli tak v nasom turnuse cast sla tam a ked sme sli po dovolenke domov pochavlovali si tiez.
sluzby budu isto rovnako dobre a plaz tiez a aj k tej minizoo sa dostanete v pohode a je to novsi hotel takze isto sa bat nemusite verim ze sa vam tam bude pacit.

katka008
21. apr 2013

@pralinka25
Ďakujem. Dám vediet 🙂 ideme 11.6.

nefertitka
22. apr 2013

@erinka123 ved hej, len prespat, aj to tak beriem, len ten hluk aby nebol nejaky extremny z okolia v noci

erinka123
22. apr 2013

@nefertitka včerene predstavenie pre dospelych a nasť ročnych+ diskoteky tam boli do pol noci v divadle a potom do rána každy den ina party na plaži v rybej reštauracii,takže to nebolo počut a zda sa my že aj v suterene bola diskoteka tiež. ale my mse nechodili nikam iba na predstavenia potom posedli v bate pri bazene, iba raz som bola na plaži na white party a to len lebo svokra mi varovala malu 😉 uvidiš budeš spokojna,moja mala no malá 😅 už 14ročna 😀 si chvali najviac tento hotel vraj tam bola najlepšia zabava a animatori 😀

sasikas
22. apr 2013

@ivka1985 dakujem...idem pozriet ten hotel.... 😉

popova
22. apr 2013

@ivka1985 ahoj Ivka my ideme v auguste do hotele Adalya Rezort,chcem sa opýtat ako je to s jazykom či komunikuju v nemčine alebo anglicky. viem z každeho trocha ,no žiadna slava.A ešte či ste mali slovensky alebo česky hovoriaceho delegata,ako je to s tými toboganmi, že vraj su otvorene iba 2 hod. denne,mame 5 ročného syna ako je to so zabavou pre deti.mali ste vanu alebo sprchový kút? či su nablízku nejake obchody ,bazare .Vdaka ak mi napišeš

maskyna
22. apr 2013

ahoj,nebol niekto v orient suite hotel? chystame sa koncom maja a recenzie su dobre ale najdu sa aj vynimky takze ak ma niekto skusenosti tak napiste.vdaka

mirinda10
22. apr 2013

tak dovolenka zaplatena idem Bodrum La Blance reosrt, koniec juna, verim, ze bude dobre. Uz sa neviem dockat 🙂

nefertitka
22. apr 2013

@erinka123 no ved ani my sa asi na disku nedostaneme 😝 ...ale chvalabohu, ze to nie je pocut....tak ked to tvoja mala takto chvali, tak super, uz sa tesim🙂 moja mala, 4 rocna, sa minuly rok zakukala do jedneho animatora 😀 ...to som ani netusila, ze uz take male dieta moze mat taketo pocity 😀 a pri odchode jej dal barman cmucik, tak dodnes o tom toci, ako jej Mohamed dal cmuk na pusu a tak sa pritom hanblivo tvari, a kuchar jej dal turecke ocko, tak dodnes ho musi mat niekde pripnute stale, tak som zvedava, co nas caka tento rok 😝 ...a nasho tata pritom vynasalo az neviem kam do vysok 😅 😀
a povedal jej nech si neopovazi v buducnu najst araba 😉

ivka1985
22. apr 2013

popova@ ahoj...dohovoris sa v pohode anglicky aj nemecky...tobogany ani neviem velmi ako boli otvorene lebo moj maly mal 5 mesiacov ked sme tam boli...pri bazenoch je aj taky decky kutik aj hombalky kde sa maly tvoj pohra urcite a su tam aj animatori s detmi...vecer je stale nejaky program aj pre deti,pri hotely je par obchodikov a nedaleko od toho je potom uz dlhaaaa promenada s obchodmi....mali sme vanu 🙂 ak ta este nieco zaujima kludne sa pytaj🙂

popova
23. apr 2013

@ivka1985 dakujem za info. ešte ma zaujima ta strava ultra all inclusiv či je v tom zahrnute aj jedlo a napoje pri bazene ,vonku mimo jedalne a či je v tom aj ta cukraren.,alebo si treba priplacat. A v obchodikoch či sa da kupovat za euro, taktiež či si davala nejake eura do pasu na recepcii ,aby pridelili lepšiu izbu.Je na izbe rychlovarna kanvica? to je tak všetko čo ma napada ahoj.

ivka1985
23. apr 2013

@popova Ultra znamena ze 24 hodin mas k dispozicii jedlo aj pitie, cukraren je tiez v tom aj pri bazene a aj na plazi. bola tam rychlovarna konvica. vsade sme platili eurom a nedavali sme nic do pasu a dali nam super izbu a to som bola ja s manzelom a malym a hned vedla nam dali izbu pre mojich rodicov a neterou a nemuseli sme im dat ani euro.

popova
23. apr 2013

@ivka1985 dakujem za rady a skusenosti. Prajem pekny den.