• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

13. marca 2017 
@nefertitka Z mojho pohladu mozu rovnako chytit aj v skolke. Boli sme v Turecku 4x a bolo to ok (smecku a kulisek samozrejme balime pre istotu :wink:) - samozrejme mozu chytit vselico, ale ako hovorim, to mozu aj tu.
11. máj 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gretkab mozu, to je jasne, ale da sa tomu trosku predchadzat mozno, teda aspon sa posnazit;) do skolky momentalne nechodime...ale bude ako ma byt a budem dufat, ze to prezijeme v zdravi a uzijeme si to naplno;)
11. máj 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta su tam vacsie izby :slight_smile: hlavne je tam pokojnejsie ako v hoteli :slight_smile:
11. máj 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, boli ste niektora v Turecku aj so 7 mesačnym dietatom? Ako zvladlo let?
11. máj 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikinka2012 nikde na nete nevidim tie domceky :confused: ako sa volaju?... treba dat "pozornost" na recepcii? je to klimatizovane? no nerada by som za tie peniaze nieco menej..... jasne klud je klud mame 4,5r syna
11. máj 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hemetre ja idem 14.6-25.6 s 8 mesacnym,ked pockas tak v priebehu dovolenky napisem...sama sa obavam,snad vsetko bude ok a maly si pospi.
12. máj 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hemetre boli sme s 5 mesacnou a uplne v poriadku (lepsie sa spravala ako jej brat), pri starte aj pristavani som kojila
12. máj 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, to je sice pekne, ze eviza, ale my sme dostali pred 3 tyzdnami viza iba na 30 dni, doslova nam na viza (samozrejme na 15 dni) buchol chlapik peciatku 30 days a dovi dopo. Hovorili sme to delegatovi, on volal na policiu a vraj je zmena, takze uvidite. Akurat sa snazim poslat mail tureckemu ministerstvu a nechce mi to zobrat security code (asi tusia, ze pisem :grinning: )
12. máj 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napisala som na Turecku ambasadu tu v BA, som zvedava, ci budu mat "cojones" odpovedat.
12. máj 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prikladam dvojstranu z pasu, na lavej strane su tohto rocne 30 dnove viza a na pravej viza z min. roka na 90 dni.
12. máj 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry, este jeden pokus
12. máj 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 to som si ani neuvedomila na kolko maju byt viza...ja som isla pred rokom v juli a potom v auguste a zakaždým som platila viza,vobec ma to netrklo ze su na 90dni,ale asi to bolo ako u teba len na 30dni pozriem to v pase...pekne zarabaju na nas.
12. máj 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky,ktoru cetovku by ste zo skusenosti odporucali aj pre ine krajiny ?? vdaka za kazdy tip :slight_smile:
12. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem tym vizsm teda...ved vraj 25na osobu da plati ci?
12. máj 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok23 na osobu 15 eur alebo 20 usd
12. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 to pockam, my uvazujeme ist niekedy koncom jula alebo augusta, nieco nam teraz do toho behlo, tak sa neda ist, tak budem cakat na referencie.
12. máj 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tin007 tak super, to cakam aj ja, ze strasi syn nevydrzi v klude cely let,je to sidlo.
12. máj 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta na ich stranke su vyfotene tie vilky :wink: ano su klimatizovane dajte si pozor lebo nasa dostala zapal priedusiek posledny den pred odchodom som tiez nevedela,ze to treba sledovat a nemat velky teplotny rozdiel :slight_smile: my asi opat pojdeme do toho isteho hotela i tento rok my sme boli nad mieru spokojny :slight_smile: nasa mala mala vtedy iba 10 mesiacov a 10 dni ked sme isli k moru :slight_smile: bolo uzasne :slight_smile:
12. máj 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: mohli by ste mi poradiť? Zaujal ma hotel Ali bey club manavgat, ale nepoznám nikoho, kto v ňom bol. Vraj je tam problém so s vstupom do mora... Este by ma zaujímala strava, detský klub a ubytko :slight_smile:

Kamaratka bola v hoteli Kumkoy - vyzera byt lepší ako ali bey, ale zase tie detské atrakcie sa mi zdajú lepšie tam :unamused:
Este sa mi páčil Ela quality resort.

Neviete ci je v Turecku hotel s podobným vhodným svetom ako v ali bey, ale s lepším vstupom do mora? Najlepsie v Beleku.

Dakujem vopred za rady :slight_smile:
12. máj 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok23 to znamena, ze bud elektronicky, alebo priamo na letisku, ze?myslim, ze priamo tam je to lepsie...
13. máj 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by ma zaujimal odlet, ale este musime cakat do piatka, do soboty :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby... ja mam teraz dilemu po tych atentatoch v Turecku..... :unamused: :frowning2: zvazujem,ze aj ked hrozne sme chceli ist zas do Turecka..asi nieco ine tento rok vyberieme.... :unamused:
13. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 nestraš ake atentaty? v poslednej dobe nestiham sledovat ani spravy :confounded:
13. máj 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco tam bolo, ale nemyslim, ze sa treba obavat....
13. máj 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa s malou uz pripravujeme, tancujeme na "pusinkovu pesnicku" ako to vola ona :grinning: ..Tarkan Simarik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
a uz sa tesi na Mohameda heh...to bol jeden barman co ju vycmuckoval minuly rok a je z toho unesena dodnes;)
ti turci maju strasne radi male deti...vsimli ste si?
13. máj 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@erinka123 no nejake auta vybuchli, okolo 46 mrtvych...ja fakt neviem,..
13. máj 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 a to kedy bolo,teraz niekedy?
13. máj 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak akoze my kde ideme, tam sa vzdy nieco deje, najprv Egypt, tyzden na to, ked sme tam boli, tak tam boli utoky, presne v tych miestach, kde sme sa pohybovali, potom Grecko - strajk (hodiny na letisku aj smerom tam aj naspat), predtym som zabudla este Pariz, potom sme mali objednane Tunisko, ktore sme na poslednu chvilu menili tiez kvoli tomuto, no a teraz Turecko....sak ale uz stacilo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je pocko na prve dni, ked tam ideme my, hadam sa to este zmeni...akoze teploty ok, ale ta oblacnost, OMG
14. máj 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok