• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

13. marca 2017 
@nefertitka cez čo pozeraš počasie? vraj najlepšia stranka na počasie je www.foreca.com
http://www.foreca.cz/Turkey/Side
17. máj 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka http://www.weather.com/weather/tenday/Manavgat+TUXX0020:1:TU
ešte som našla toto...ono priamo pri mori je vždy ine počasie ako pišu napr .oni udavaju z antaye alebo až z alanye
17. máj 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 my sme leteli spolocnostou Sun Expres
17. máj 2013 o 10:29  •  3 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zsuzsuka V Kamelyi budes urcite spokojna - pozri par stran dozadu, pridavala som tam aj mapku arealu s oznacenim, ktore izby su fajn :wink:.
17. máj 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsuka moji su nepijaci mlieka obaja:grinning: ale tak bol tam v hlavnej restike detsky bufet s detskymi jedlami a tam bolo mlieko v takych krcahoch alebo jak by som to nazvala a aj ku kave a tak bolo vzdy mlieko,horuce aj studene,tak to by myslim nemal byt problem..myslik ze to tam bolo stale,lebo sak ku kave hocikedy cez den... :wink: stravy sa vobec nemusis bat,ozaj sa dalo vybrat,moja mala vtedy 22 mesiacov a nic som z domu nebrala,bolo vsetkeho...
17. máj 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 @sonson dakujem vam za info. No to su tie Turkish airlines.Ono ceny za letenky su nesmierne palky. A leteli ste z Ba ci z Viedne? do Antalia ci?
Ak by som zvolila dovolenku v Turecku tak urcite chcem pre deti Delfiny.To je fakt zazitok :slight_smile:
17. máj 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ gretkab, @sakura77 dakujem velmi pekne za odpovede....tak uz len rozhodnut nad terminom a mozme sa balit... :grinning:
17. máj 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erinka123
@strihalka
ideme cez Kartago, maju uverejnene lety dost skoro,pytala som sa v cestovke a vraj nejake casove posuny letov nemame cakat :unamused:
17. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@flori tak ja doufam, ze koncem pristiho tydne uz aj my budem vedet....letime 2.6.
17. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som uz nasla nase odlety cez kartago.....a to letime az koncom jula....som zvedava,kolkokrat to zmenia.....
letime 17,40 tam a naspat 22.00 ......mohlo to byt aj lepsie :slight_smile:
18. máj 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 tuto to pozeram http://pocasie.sme.sk/krajina/turecko/side/15-dni
idem pozriet aj na tie stranky od teba;)
18. máj 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 no vidis a cez tuto stranku http://www.weather.com/weather/tenday/Manavgat+TUXX0020:1:TU
je predpoved uplne ina
18. máj 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka tuto druhu čo som ti dala maju niektore cestovky,ja vätšinou pozeram len cez nu :wink: neboj budete mat pekne :sunglasses:
18. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriete si na dovolenku aj nieco proti pripadnej mykoze?a co?
19. máj 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nefertitka ja zvyknem brat canesten ....ja pri mori nemavam mykozu,skor ked sa vratim na toto uzasne slovensko
19. máj 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 my ideme 21.6 do turecka.tiez dufam ze budeme mat teplucko.
19. máj 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vikinka2012
@stelinau baby a kocik ako riesite?my mame chiccoo multiway,mala ma 2,5roka a tiez berieme ten kocik.vraj neni problem.kedy ho odvzdame?
19. máj 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute
My letime 5teho, tesim sa a dufam, ze bude pekne pocasie :confused:
No a do turecka letime 1x, nikdy ma tato krajina nelakala, ale teda ked je to raj pre deti, ideme skusit :grinning: precitala som par stran a nikde som sa nedocitala, baby beriete aj take nieco ze stan-tienidlo proti slnku na plaz? Neviem ci ho nabalit, ved cez obed pojdeme spinkat na izbu tak ci tak..
19. máj 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkafazulka ahoj, my letíme 4.6. O tom stanu jsem taky uvažovala, ale nakonec ho zavrhla. Nevěřím, že bych tam malého udržela jedinou minutu. Ale záleží na tom, jak velké máš dítě.
19. máj 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkvy ma 20mes. No ved to, este 10 min posedi a pohra sa, ale viac nie :grinning: asi ho teda neberiem ani ja.
19. máj 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata:slight_smile: Rada by som sa opytala, tie ktore uz mate skusenosti s Tureckom....daju sa tam kupit hipp-ky. Nas maly bude mat 15 mesiacov, nebojim sa hotelovej stravy, len on nam cez obed spi a keby prespal obed, aby som mu mala co dat a potom tiez,on este papa maso mixovane, este ma malo zubkov tak ho neuzuje a ani nie je ktovie aky jedak. Tak ma zaujima, ci sa v hoteloch da napriklad maso pre deti mixovat, alebo ci ponukaju pre deti mixovane veci? No a tie hipp-ky, maju ich aj v Turecku? Dakujem :slight_smile:
19. máj 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuzka neviem, ci v Turecku predavaju konkretne hipp, ale my sme malemu (ked mal necely rok a pol) kupovali ich znacku, ktora patri pod nestle normalne v ich potravinach, vysli ako u nas a bol celkom slusny vyber (hlavne mali ovocne). co sa tyka stravy; teraz v hoteli, kde sme boli, tak mali vzdy extra dietny bufet, kde boli napr. mrkva, brokolica, zemiaky, karfiol, hrasok ci ruzickovy kel, ryba alebo kura, zemiaky a ryza, varene iba vo vode a to si brali ludia pre male deti, resp. ti, ktori dietovali
19. máj 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 Dakujem za info :slight_smile: A bolo rozoznat, ze ide o Nestle? Trochu sa bojim ich domacich znaciek. No viem, ze aj v nasom hoteli ( Ela quality resort ) by mali byt jedla pre deti, len mi ide trosku aj o to mixovanie a tiez, aby sme mali alternativu, keby mu nechutilo. Tak snad to zvladneme :wink: Ideme totiz na dva tyzdne a to by bolo vela keby bol bez maska.
19. máj 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuzka vzadu na etikete mali logo nestele a zlozenie po anglicky
19. máj 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuzka ja beriem stravu z domu radsej som si nakupila v DMku na kazdy den jeden masovozeleninovy prikrm aj ovocny a mam vybavene :grinning: :grinning:
19. máj 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 No ved aj ja by som, len ta vaha na 14 dni :unamused:
19. máj 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuzka no vsak mate 2 krat 20 kil nie batozinu ci ja berem jednoznacne odtialto take na ktore je nauceny a mu chutia lebo ako niektore tie zeleninove je iny grc hlavne hamanek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 no to je pravda, minuly rok sme boli na cypre a tam mali v pohode hipp-ky, tak som dufala, ze aj v turecku budu. Ale asi to spravim tak, ze vezmem zelenino masove a ovocie si myslim, ze zvladneme aj tam cerstve. No len my mame stale aj tak nadvahu :frowning2: A asi beriem aj ohrievacku a konvicu, aj ked konvica asi bude.no joj uz sa to blizi tak chaosim :slight_smile:
19. máj 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja beriem kanvicu mam cestovnu a dufam ze nadvaha nebude letime 31veho ako mame 40 kg radsej vezmem menej veci a tam kupim handry su tam za facku
19. máj 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 ahojky prosím ťa ako sa ráta tá batožina?my ideme prvý krát....dvaja dospelí a dve deti 3 a 10 rokov.....
ďakujem :slight_smile:
19. máj 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok