Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
22. máj 2013

@strihalka a cez ktoru cestovku idete ?my sme vzdy dostali nejaku zlavu na parkovisko a tento rok nic.... uz som pozerala ine moznosti parkovania ale...... 😒

strihalka
22. máj 2013

@lauraa koala tours, ale mame to resene cez invii

lauraa
22. máj 2013

@strihalka a co vam za parkovanie ponukli? priamo na letisku?

strihalka
22. máj 2013

@lauraa hej hej na letisku, toto doslo v mailu:
Dobrý deň,

radi by sme Vám ešte ponúkli parkovanie pri letisku v Bratislave.

Cena parkovania je na dobu Vašej dovolenky 68€.

my jsme pryc 2-16.6, takze parkovani na dobu 14dnu, nevim ci je to vyhodnejsi nebo ne...ale tak mile ze poslali takyto mail:-d

lauraa
22. máj 2013

@strihalka dakujem....

dada7878
23. máj 2013

Binki, kde ste boli? My sa za 2 tyzdne chystame do Side a prave riesim, ci nabalit plny kufor prikrimov (maly je velmi zly papkac, tak neviem, ci sa chyti na hotelovu stravu 🙂 alebo sa to da kupit?
Ako je to s vodou na nutrilon? Ako ste to preverali?
Daju sa kupit aj plienky na kupanie? Ako je to cenovo s plienkami?
Dakujem

nefertitka
23. máj 2013

@lauraa my to tento rok riesime tak, ze ideme vlastnym autom a nechame ho pri Ikei...

nastasja25
23. máj 2013

baby a do akých hotelov idete?dajte typy 🙂

monika130
23. máj 2013

@zuzanka7834 ahoj... my pôjdeme do Turecka v septembri... boli sme aj minulý rok , konkrétne v Lare, je to skutočne kúštik od letiska 🙂 min. rok sme boli v Delphin Palaca - max. spokojnosť, ale nie je až tak moc riešený pre deti 🙂 tento rok ideme do hotela TITANIC - manžel pozeral, že je viac robený pre rodiny s deťmi, tak uvidím, ale aj tak sa už straaašne všetci tešíme 🙂

nefertitka
23. máj 2013

@nastasja25 Suntopia Pegasos World🙂 oblast Side

uz zajtra v noci pomoooooooooooooc....ja uz dnes mam stiahnuty zaludok pri predstave lietadla

zebricka23
23. máj 2013

@nastasja25 Papillon Belvil - Belek

@nefertitka tak si to uzite......let vam uz nezmenili???

erinka123
23. máj 2013

@nefertitka krasnu dovolenku,poriadne si to užite a nezabudni na mna,pozri mi tu vodu dakujeeem 😀 😀 😀 😀 a potom mi hned napis aky bol let a ako vas ubytovali či sa vam pači a tak ,v loby bare by mala byt wifina .

erinka123
23. máj 2013

@nastasja25 tento rok ideme do Bella Side Beach hotel ,minulý rok sa volal Bella resort hotels 😉 oblasť Side-Colakli 😉

erinka123
23. máj 2013

http://supermama.joj.sk/supermama-archiv/2013-0...
zaujimave info,aj o lete aj o Turecku...pozrite si 😉

nefertitka
23. máj 2013

@zebricka23 nie nezmenili a dufam, ze ani nezmenia....
@erinka123 dakujem, pozriem🙂
este zajtra cez den sa balime a tak, no a o polnoci vyrazame na letisko...
inak myslite, ze malej tam mozme s kludnym svedomim davat mlieko, ktore bude v hoteli?ona ho dost vypije, je taka mlieckova

nefertitka
23. máj 2013

@erinka123 pozriem si to;)

strihalka
23. máj 2013

@nastasja25 Grand prestige side

erinka123
23. máj 2013

@nefertitka čo sa tyka čo maju oni mlieko tak to ti neporadim,neviem či je kravske či kozie musiš asi zistit tam.

popova
23. máj 2013

cestujeme do ADALYE Rezort v auguste.je to v Side -Colakli

strihalka
23. máj 2013

A jeste otazka....???????????
Ako maji resene detske pristylky....?jsou ok? maji aj male paplony, ci si mame neco take radeji pribalit?

lauraa
24. máj 2013

@nefertitka a nie je to zakazane?alebo takto parkujete castejsie....

lauraa
24. máj 2013

@popova napis potom ako bolo, do Adalye som chcela tiez,ale letime do Asterie...mozno na rok...

chani
24. máj 2013

Ahojte, najde sa tu dakto kto bol v hoteli Side star resort v Side? Diky🙂

nefertitka
24. máj 2013

@lauraa nie neparkujeme, takto to tento rok vymyslel moj muz... a preco by to malo byt zakazane?

zoja
24. máj 2013

@nefertitka no, aby vam ho neodtiahli, kedze je to parkovisko patriace ikei a su tam straznici co ho monitoruju, mozno jedna noc by ti presla, ale viac?? neriskovala by som to

zuzla2
24. máj 2013

@chani my sme boli minuly rok🙂

nefertitka
24. máj 2013

@zoja sak som to tiez muzovi povedala, lenze on si postavil hlavu, tak ako so vsetkym...tvrdohlavejsieho muza ako mam ja uz nema asi nikto... 😝 ..sak nech si plati potom za odtiahnutie, ked si neda povedat 😠

zoja
24. máj 2013

ste z ba a nevie zobrat taxi?? urcite vyjde menej ako platit odtahovku,.. nechaj ho teda 😉

okrem odtahovky tam hrozi ukradnutie a vykradnutie auta, teda neviem ake mate, ale aj toto by som brala na zretel

nefertitka
24. máj 2013

@zoja mi hovor, sak mam nerv nanho...co sa tyka ukradnutia a vykradnutia to nejak neriesime, je to stary peugeot 206, este by nam tym aj sluzbu spravili, keby ho ukradli 😝

chani
24. máj 2013

@@zuzla2 a boli ste spokokni? Strava uubytko a vsetko naokolo? Treba pre prcka zobrat hracky do piesku ci tam maju? A este som citala ze na izbe je aj rychlovarna konvica tak neviem je to tak? 🙂