Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nivi
27. máj 2013

@palomka podla toho do ktorej casti. do Antalye cca 2,5hod.

sakura
27. máj 2013

@kvietok23
Ahoj, hotel v pohode len co sa tyka animatorov 0 bodov ☹(
Nemali sme nastastie ziadne problemy.. Boli sme zaciatkom juna a pocasie bolo super🙂

mlynkovalenka
27. máj 2013

@strihalka ahoj, my letíme v sobotu do alanye. vy kam idete? trosku sa bojim pocasia...

strihalka
27. máj 2013

@mlynkovalenka my letime do antalye, ale ubytovany budem v side😀
preco se bojis pocasi?ved tam je nadherne!!

strihalka
27. máj 2013

@nivi moja, ked ked kuknes hotel grand prestige, jaka je tam plaz? 😀

dada7878
27. máj 2013

Ahojte baby, neviete ci v Alba resorte v side maju varne kanvice na izbach? Potrebujem zarabat Nutrilon 🙂 Dakujem

sneba
27. máj 2013

Kocky, co ste boli v Turecku v hoteloch s detskym bufetom, co obsahoval? Dakujem

strihalka
27. máj 2013

@dada7878 no a si pre istotu beru varnou spiralku 🙂 lebo behat ranoa vece zarabta mleko v restauraci se mi nechce...zkus si toto sehnat...lenbo to ze tam bude konvice je podle me dost mala pravdepdobnost..

nivi
28. máj 2013

@strihalka tak je to ta vychodna strana. nechodim sa kupat az ku Grandu. tak maximum k Asterii :D, dalej sa mi uz moc nechce v tom horku, iba ak mimo sezonu ked sme v gril parku, co je kusok za Grandom. Cela ta cast az po to ustie rieky do mora a vy ste uz pomerne blizko k tomu je plaz pieskova so strkom a vztup do mora nie je taky pozvolny ako na tej druhej strane (zapad). co je skoda, nakolko je tam vela rezortov prave urcenych pre rodiny s detmi. takze ratala by som, ze ten vstup do mora bude cez strk a kamienky a je mozne, ze tam bude skok rovno do hlbokej (pre deti).
ale pojdem sa pozriet v july v ramci prechadzky popri jazierku 🙂 ak sa vam nebude pacit skuste si urobit vyletik na zapadnu stranu, dolmuse chodia casto, mozno tam bude aj nejaky beach servis zadarmo. popytajte sa na recepcii.

strihalka
28. máj 2013

@nivi fuha, no s malou budem stejne asi u bazenu pevazne na plaz si budem chdoit hrat😀...ale teda skoda, tu plaz jsme nejak moc extra pri vyberu neresili☹
No pristi rok dovolenku budeme vice resit uz aj plaz....
Cestovani s malou si nevim mocpredtavit po autobusech..uviime aka bude ta dorpava🙂
dakujem

kosska3003
28. máj 2013

@dada7878 ja som kupila mini kanvicu pol litrovu lebo ako behat po hotely a hladat ju sa mi isto nebude chciet len ju nezabudnut zbalit 😀 😀 😀 😀

inac som si uz nachystala malemu jedenie co mu balim a je to pekna kopka ten krpec bude mat asi jeden kufor a my 3ja druhy 😀 😀 😀

strihalka
28. máj 2013

Je tu nekdo kdo leti z BA, tuto nedeli o 17hodine?

nivi
28. máj 2013

@strihalka ale da sa aj do mora na zaciatku sa poclapkate nechate sa hladkat vlnkami (ako to moja mala hovori) pripadne ju zoberies na ruky do hlbsej. dospely dociahne na dno v pohode 🙂
Neboj bude dobre.

jasne rozumiem s tym cestovanim.

kosska3003
28. máj 2013

@strihalka my letime uz piatok uz cestovna horucka u mna vypuka v plnom prude dnes uz aj kufre hadam vyberem 😀 😀 😀

strihalka
28. máj 2013

@kosska3003 a vy mate jaky hotel a kde?

strihalka
28. máj 2013

@nivi no my koupili tu taky maly bazenik o rozmeru 60cm v prumeru😀 a 15cm vysoky...to ji na plazi nafoukneme a bude mit svoje more😀

sindy70
28. máj 2013

Ahojte aj my letíme v nedelu ráno o 3,30 z blavy do turecka Avsallar- hotel Annabella diamond spa

swanqueen
28. máj 2013

Ahojte, chcem sa opytat, beriete aj plienky so sebou? Ja rozmyslam ze vezmem len zopar a kupim az tam... Je to vaha a kopec miesta.. 😒

sindy70
28. máj 2013

@swanqueen ja beriem aj na plávanie

swanqueen
28. máj 2013

@sindy70 myslis ze tam sa nebudu dat kupit? 😒 a kolko beries? jeden balik?

strihalka
28. máj 2013

@swanqueen berem jedno baleni na plavani a pulku baleni klasickych...letime na 14dni, pocitam ze koupim tam..navic jsme tento tydne narazila na pampersky made in Turkey 😀 a jsou celkem fajn...lepsi nez mady in Poland 😀

nivi
28. máj 2013

@swanqueen jasne, ze v aj turecku maju plienky :P

swanqueen
28. máj 2013

@strihalka super 😀 no ja asi tiez tak nejak vezmem. v hoteli je kopec obchodov, plienky tam urcite budu 🙂 kedy sa vraciate? my ideme 22., uz budete tu ze?

swanqueen
28. máj 2013

@nivi myslim ze v hoteli ich budu mat v kazdom obchodiku 🙂

strihalka
28. máj 2013

@swanqueen he he, ao to uz budem letime ted v nedeli...btw v lekarni urcite budou mit🙂

swanqueen
28. máj 2013

@strihalka potom das info co a ako 🙂 a kam idete?

strihalka
28. máj 2013

@swanqueen Side...a vy?

swanqueen
28. máj 2013

@strihalka a ktory hotel? lebo si spominala grand prestige. my Lara 🙂

strihalka
28. máj 2013

@swanqueen ano ano ideme do grand prestige..

swanqueen
28. máj 2013

@strihalka my sme boli v grand prestige ale este pred 3 rokmi 🙂