Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
30. máj 2013

@tanitta a kedy odlietate?

tanitta
30. máj 2013

@erinka123 28,7. nedela...

erinka123
30. máj 2013

@tanitta my letime 14.6. a tiež taky ranny odlet o 4h a späť o 15.30h

zuzanka7834
30. máj 2013

Caute kocky, nemame este nejaku spravu z Turecka? Ako je tam teraz, sa mi zda, ze niekto uz siel minuly tyzden, ze? My sme sa napokon rozhodli pre Vera Stone Palace v Side-Colakli, dufam, ze uz budeme mat teple more 😠 Mate niektora skusenost s tymto hotelom?

tanitta
30. máj 2013

@erinka123 ten spiatocny ok aj tak izby sa musia do 10uvolnit.... len skoda ze ideme len na 7noci

jolie13
30. máj 2013

@erinka123 Lietanie znasa nas drobcek pohodovo..🙂 Klop,klop,klop...🙂 Len bude to jeho prva dofca tak su obavy ako to bude znasat.. 😒 pretoze skoro cely rok sme v chladnejsom pocasi..Manzel ma odhovara,aby sme este rok pockali,ale ked mne tak chyba slniecko a teploo..Uz som neskutocne unavena a vystresovana z tejto zimy!!! ☹ A ak to bude tak ako hlasia,tak na SK si slniecko veru neuzijeme...☹ Neboj,daj mu papat ked budete vzlietat-bude to dobre aj na tlak,ked bude papat..A mozno aj zaspinka a budete mat pohodovy let! Drzim prsty a prajem peknu dovolenku!!! A dakujem za tip-kuknem... 🙂

nivi
30. máj 2013

@erinka123 aha no skoda. zeby som sa podujala :D

nivi
30. máj 2013

@zuzanka7834 teplo je tam

strihalka
30. máj 2013

Jak tak koukam, tak mame ze uplne super let.....jak tam tak i zpett......no nevim si predstavit to cestovani v hodinach ktere maji ostatni rodinky...

zuzanka7834
30. máj 2013

@sarusa a aka bola teplota mora? Vedeli ste sa uz kupat? 😕

zuzanka7834
30. máj 2013

@nivi vzduch sledujem, to je sa pekne drzi okolo 30 (uf, tu si to ani predstavit neviem, ked nam dazd klope na okna 🙄 ), skor ma zaujima to more... My sme boli pred dvoma rokmi od 10.juna a more bolo ako caj, vyborne... len teraz je asi chladnejsie leto, tak sa bojim, aby nebula chladna voda 😉

nivi
30. máj 2013

@jolie13 a tak potom skuste zapad turecka, Didim alebo nie priamo marmaris ale okolie. Bodrum hm, co ja viem, mne sa strasne nepacia tie plaze, iked mino centra v tych komplexoch by smozno dalo. to hovorim koli pocku je tam predsa len o nieco miernejsia klima. alebo Ayvalik. no len tu je problem asi s Ck na slovenksu :P

zuzanka7834
30. máj 2013

@erinka123 my budeme v Colakli od 11., tak sa mozno stretneme 😵 Vy idete do Belly?

jolie13
30. máj 2013

@nivi tak zase by sme chceli,aby aj ta plaz bola pekna..hlavne vstup do mora,aby bol OK ... 😉 no nieco snad najdeme a mozno aj v CK poradia nieco vhodne pre male babo...😉 este raz vdaka za tipy..🙂

nivi
30. máj 2013

@zuzanka7834 stale cca 24. priatl hovoril, ze na kupanie je super aj osviezi ale nie je studena 🙂

@jolie13 jasne ja som za okolie Side 🙂 voda tepla, pocasie stabilne. predsa len na tom zapade je aj voda studensia.
a ak chcete last minute teraz v juni bude pohoda, sice od polovice juna hlasia teploty nad 36 🙂 zas v tych komplexoch su aj bazeny aj relativne vies najst tien, preto si myslim ze aj to okolie titreyiengol je fajn koli hustemu porastu stromov.

jolie13
30. máj 2013

@nivi fuuu,36??? No krasa! A to som uz mala pripravenu rec pre manzela,ze tam bude len tak okolo 30!!! 😀 Lebo on sa boji viac ako ja ci to maly zvladne...🙂 Ale urcite je pre nas zaklad aj to,aby bola tepla voda..🙂

ellaeliska
30. máj 2013

Ahoj kocky, chcela by som sa pridat do diskusie.Nepoznate niektora Xanthe resort? Odlietame 16. 06 z Wiev.

nivi
30. máj 2013

@jolie13 no ale 36 tam a tu je rozdiel da sa to niest, jul augzst je ovela horsi :D

jolie13
30. máj 2013

@nivi ozik,este som sa chcela opytat-odlety do Turecka su len z Prahy? Zatial som natrafila len na Prahu ked som kukala..😒

nivi
30. máj 2013

@jolie13 neviem co myslis? ides cez ck? ak ano aku? lebo turecko robia aj slovaci z ba a kosic. ja lietam mino ck z viedne

jolie13
30. máj 2013

Este nemame vybratu CK kedze sme este mimo SK..ak sa da aj z BA tak to by bolo fajn...musim si to popozerat..😉 a hlavne najst dobru CK!!!! 😉

zuzanka7834
30. máj 2013

@jolie13 leti sa dokonca aj zo sliaca 🙂

@nivi si ma potesila, dakujem 🙂

nivi
30. máj 2013

@jolie13 jaj tak no a kde ste? mozno by bolo lepsie letiet od vas. anglicko, memecko rakusko ma lepsie ceny sa mi zda ako slovenske sk. ale da sa ist aj tak, ze si to booknete sami a kupite si letenku. alebo potom slovenske ck. orex? hydrotour, satur.... hm

jolie13
30. máj 2013

@zuzanka7834 zo Sliaca? No supeeer! To mame blizko! 😉 Ktora CK ponuka tieto lety zo Sliaca? 🙂

nivi
30. máj 2013

@zuzanka7834 a bude lepsie 🙂 urcite je teplo a voda pojde hore tiez a bude ako caj :D tesim sa. po poslednej navsteve sa aj okupem. lebo v marci ze jej ja do vody nejdem a moja mala ale pod aspon na chvilu, voda mala asi tak 19 viac tomu nedavam. zaciatok novebra bol este ako tak aj som bola vo vode s napoli zamrznutym usmevom. inak niektori borci sa kupu cely rok, ako ziram obcas :D

zuzanka7834
30. máj 2013

@jolie13 to ti neviem povedat, skus oslovit nejaku agenturu, ktora ponuka viacere cestovky... skus kuknut napr. travel.sk, tam si vies navolit odletove letiska 🙂

zuzanka7834
30. máj 2013

@nivi juj, ja mam tiez rada teplu vodu v mori 🙂 akurat v pocasi vcera vecer hovorili, ze na kube je teraz voda teplejsia ako vzduch 😀

lipsa
30. máj 2013

kocky, mate niektora nejake skusenosti s Pine Bay, IZMIR? dakujem 🙂

jolie13
30. máj 2013

@nivi my sme v Norsku.. 🙂 Tu je to drahsie a chceme ist najskor na SK a potom na dofcu a zase spät na SK!!! 🙂 Myslim,ze SATUR a HYDROTUR su asi best...🙂

nivi
30. máj 2013

@jolie13 tie su na trhu dlho a podla mna spolahlive. davno som bola s hydroturom na krete a max spokojnost