Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

haslerka27
2. jún 2013

@jarmillka ak ste to kupili takto skor tak logicky ze to je lacnejsie.kazda cestovka ponuka v zime napr.zlavy na letnu dovcu.my sme to kupovali v maju a v juni letime.vyslo nas to pre 3 cez 1500 a este nejake drobne.mate all inclusive?ci plnu penziu?

haslerka27
2. jún 2013

@strihalka tak pozeram ze uz mas pobalene.tie detajly clovek pdootahuje 2 hodky pred odchodom na letisko,aspon u mna to tak byva,ze odbehujem na psoldnu chvilu do tesca.-)dnes odchadzate,ze?zavidim v dobrom....vcera sme prave citali s muzom ze v istanbule su demonstracie a siri sa to.....mama mi volala,ze ci som to citala,ja ze nie ....vravim mami,aj v egypte ci tunise boli velke nepokoje ale to sa dovolenkovych destinacii netyka.zvycajne sa demostruje vo velkych mestach hlavnych....

jarmillka
2. jún 2013

@17anit07 ano z KE 😀 tak to sa vidíme na letisku? 😀

jarmillka
2. jún 2013

@haslerka27 all inclusive.. Ja viem že je to o trošku lacnejšie v zime,ale mna len prekvapilo že normálne do turecka sa da zaplatit aj cez 3000 eur.. 😅

haslerka27
2. jún 2013

@jarmillka ak by to bolo pre 3 osoby ta je to palka.pre 5 osob v lete je to akurat cena.ak maju all inc,4-5 *hotel tak preco nie.dobra cena dokonca.

haslerka27
2. jún 2013

@jarmillka vy kedy letite?

jarmillka
2. jún 2013

@haslerka27 o 18.45 je odlet...vy kedy?

haslerka27
2. jún 2013

@jarmillka letite uz dnes? my ideme 21.6 vecer odlet zo swechatu.

jarmillka
2. jún 2013

@haslerka27 nieee..v utorok 🙂 som písala vyššie myslela som že si videla 🙂 Tak my 21 už budeme pár dní doma 🙂

haslerka27
2. jún 2013

@jarmillka tak vy uz balite 🙂 ja pomalicky nakupujem nejake veci na dovcu...kiez by cas do dovce ubehol rychlo,doma je to o nicom a to pocasie ma uz poriadne irituje

erinka123
2. jún 2013

@jarmillka ahoj,beriem 2 zeleninove hippky a 2 ovocne,1 piškoty, a 2 nemliečne krupičky ovocne od hami.nutrilon...ale hippky si nechavam na cestu späť.Bude papkat čo je na hotely,a večer mu zarobim tu krupičku do nutrilonu.

jarmillka
2. jún 2013

@haslerka27 vieš čo? ani nie 😀 nemame ešte absolutne nič nakupene..ešte ani poriadne neviem čo zoberieme,dotahujem zoznam 😀 ja si stále všetko nechavam na poslednú chvílu,adrenalín 😀 Nooo...už to je na hlavu to počasie..a potom že prečo ludia majú depky..no ked je 8 mesiacov v roku zima tak sa niet čo čudovat 😖

jarmillka
2. jún 2013

@erinka123 jej dakujem za odpoved 🙂 a malinky ti už papa bez mixovania? mojej malej už nemixujem,ale pučím ale aj tak sa tej stravy najviac bojím ako to zvládne..bude sa musiet naučit poriadne kuskat 🙂

erinka123
2. jún 2013

@jarmillka prajem ti krasnu dovolenku ,potom mi daj vediet ako to bolo s kočikom,či si ho nakoniec balila pri lietadle a kde ti ho dali 😉....ja uz pučim ale nema problem rožuvat aj vätšie kusky ,aj ja sa bojim hlavne letu a ked ideme rano o 4h lebo posledne noci čista katastrofa idu nam zubky no zatial ani jeden vonku.

jarmillka
2. jún 2013

@erinka123 dakujem krásne..mažel berie PC so sebou tak dam vediet ešte z hotela ako to prebiehalo 🙂

tanitta
2. jún 2013

@strihalka jeej a to ja tajne dufam ze sa napraceme do jedneho 😅 😀 😉

strihalka
2. jún 2013

@tanitta no ja nevim...akoze ale fakt by sme meli problem, kebyze nam cestovka nedala na kadzou dospleou osobu +5kg batoziny gratis, tak se nevejdeme....vsak na kazdem kufru presahujeme...

strihalka
2. jún 2013

@haslerka27 no netyka se nas to, ale neklid bude aj tak ze co keby...teticka moje jela na dovcu tam kde bola tsunami....a vsichni si se zblaznila?ue ked znova prijde.... a teta jen s klidnym hlasem, ale co by chodila tak dke uz bola😀 to se nestava....😀

17anit07
2. jún 2013

@jarmillka jasnééé budem hladat mozno sa trafim 😀

flori
2. jún 2013

@jarmillka to mate fakt dobru cenu do Greenwood Resortu,my sme nad nim minule leto rozmyslali,cez Firotour cena pre 4 na 11 dni v auguste cca 2500€ ...a to kupujeme vzdy first minute v dec.alebo jan.

nivi
2. jún 2013

@strihalka komare som zazila len raz a to prelom oktobra, novembra a ze ich bolo pozehnane.
teraz by nemali byt a uz dlhsie neprsalo. sice vy ste pri tom jazere ale i tak myslim ze netreba. ked tak zober to do zasuvky alebo domaci recept
200ml alpy, do toho 20-30 klincekov (normalne take co davas do vareneho vina), citronovu koru. vyluhovat a dat do flasticky sprejovej, ja davam do prazdenj od detolu 🙂

maria200981
2. jún 2013

akurat su v Turecku velke nepokoje..tak verim ze to nebude mat vplyv na vase dovolnky...respektivne verim ze skoncia skor ako sa tam vyberiete:(

katka008
3. jún 2013

Ahojte. My letime 11.6. Alba queen hotel. Ešte nemám čas odletu. :(

erinka123
3. jún 2013

@katka008 cez aku ck ideš?

zuzanka7834
3. jún 2013

@katka008 a skade letite? My ideme tiez 11.6. z Viedne a budeme byvat vo Vera Stone Palace, sa mi zda, ze je to hned vedla vasho hotela 🙂

bimbas
3. jún 2013

žienky koľko stoja víza do Turecka?...alebo je to už zarátane v cene zájazdu?...dakujem

nivi
3. jún 2013

@bimbas viza sa kupuju zvlast pri vstupe na letisko 15€ osoba

zuzanka7834
3. jún 2013

@bimbas mne sa zda, ze sa daju kupit aj cez internet a potom nemusis vystavat v rade.

haslerka27
3. jún 2013

caute baby,akurat citam o tych nepokojoch.to ako naschval,vvraj je to uz v izmire.kukam na mapu a ide to dole....a siri sa to rychlo.....no my ideme o 2 tyzdne,som zvedava ci sa nevyskytne vazny problem ist tam lebo sa tesim velmi.....co si o tom myslite?

katka.sa
3. jún 2013

nestrašte s nepokojmi, verím že sa to turistov nebude týkať , lebo už mám bobky my letíme v nedelu