Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

yidaky
4. jún 2013

Dievcata, vyuzili ste online vybavenie viz? Podla mna super...

palomka
4. jún 2013

a stravu pre deti ked chcete taku flastickovu Hipp a ine, tak to by som si zobrala od nas. v Turecku som nebola este, chceli by sme ist tento rok, ale v Tunisku som takenic nevidela a v grecku tiez nic moc. V grecku dokonca mlieko v obchode krabicove normalne kravske bolo skysnute, asi na 6 pokus bolo dobre. predsa su tam vysoke teploty a skladovanie tych hotovych jedal nebude boh vie co 😒

zziiizziii
4. jún 2013

@nastasja25 aj my letíme 14.6. do Side ale do Novum Lilyum s 15mesačnou dcérkou 🙂

mmiei
4. jún 2013

@yidaky ako sa viza vybavuju online? Moc dakujem

maamiinkaa
4. jún 2013

prosí prosím nejaké info o hoteli GRAND SIDE... ďakujem!!! 🙂

beriete si svoje osušky a uteráky??? lebo ja to vždy banujem načo som to trepala z domu, keď to vždy býva vo výbave hotela, ale zas som v tom , že rozmýšľam............ :-/

nefertitka
5. jún 2013

@erinka123 tu je klud. Kebyze necitam spravy,ani neviem. Ale clovek nikdy nevie. Ak by sme mali ist teraz,asi by sme zmenili destinaciu. Tak isto sme pred dvoma rokmi takto menili tunisko. V takomto pripade by to mala cestovka urobit bezplatne

nefertitka
5. jún 2013

Fakt by som radsej neriskovala.

nastasja25
5. jún 2013

pred tromi rokmi sa takto štrajkovalo v Egypte,mali sme zaplatenú dovolenku,všetci nás plašili...a tam pohoda,klídek,nič sa nedialo...

yidaky
5. jún 2013

@mmiei Ved praveze neviem. Tak sondujem, ci niekto nevyuzil. My ideme az o mesiac. Urcite vyuzijeme. Tu su nejake info:
http://www.kartago.sk/novinky/357/
http://zaujimavosti.net/cestovanie-travel/turec...
http://cestovanie.net/novinky/turecke-viza-sa-d...

nivi
5. jún 2013

@yidaky no podla mna na letisku yas take dlhe rady niesu aby sme tu mohli hovorit o brutalnom usetrenom case. a uvadzat este aj mena rodicov, telefon, adresu , rodisko ufff a dalej som sa nedostala. ale tak ak to nikomu vyhovuje takto tak ok.

nivi
5. jún 2013

@stanislavao jejda no keby tie dane pouzivali normalne vobec by mi nevadilo ak by raz za uhorsky rok niekoho sli zachranovat. ale to ze nase dane su pouzivane na blaho tam tych vo vlade ta uz netrapi vsak?

A zas pochybujem, ze pojdu proti sebe a budu robit zle turistom.
Neviem ci vobec vies o com tie demonstracie su a ako zacali. Tam nikto nevybehol z delobuchom do ulic a nezacal nicit svoju krajinu a vsetko naokolo. A som rada, ze aspon tam ludia nieco robia.

nastasja25
5. jún 2013

@zziiizziii my s 20m synčekom,ktorý je práve v období vzdoru,takže si užijeme 🙂

erinka123
5. jún 2013

@benikate my idem do Side -Colakli hotel Bella Side Beach 😉 jasne že možeme pokecať ,idem ešte s 14 ročnou dcerkou a svokra so svokrom 😉 .... jedlo uz ja moc nemixujem,vätšinou na drobno krajam a čo sa da popučim vidličkou,ale s tym na hotely nebudeš mat problem povieš im že to potrbuješ rozmixovat,aspon čo som bola v hoteloch tak jedna mamička chodila do takej kuchyńky mixovat,a v zas v takom druhom hotely v beleku tam bol mixer na takom stole. Ked maš taky ručny mixer len taku tu uzky a nieje ťažky skus ho zbalit, ja mam aj tak uz nadvahu takže na chekingu budem doplacať,ale nevadi ....plienky som zobrala pampersky do kufra jeden balik lebo moj ma haklivu ritku a keby som tam nahodou nezohnala pampersky aby som mala pre istotu,a v tescu som zohnala taky krpaty nočnik nevaži ani 5 g uplne sa v pohode zmesti do kufra,malemu akurat na jeho krpatu riťku. stal 2eur to aj keby som tam potom nechala mi nebude luto 😅 a vy idete kam?

peggy589
5. jún 2013

kočky tie,ktore chodite cez rakuske,alebo nemecke ck,na ktore sa mam zamerat?Ktore su spolahlive?

sussie259
5. jún 2013

@maamiinkaa no ja zoberiem len malej uteracik na tvaricku 🙂 ostatne ti da hotel a menia sa kazdý den, teda aspon vo vascine hotelov 🙂

mirika86
5. jún 2013

ahojte ide niekto 11.6 s Kosic.ideme do my home resort poznate niektora?a ako s tou termoskou a vodou myslite ze ma s tym nepustia?potrebujem malemu rozrobyt mlieko.

jemi
5. jún 2013

vratili jsme se z Side (colakli) hoted Side west, koupit se tam daji bez problému jak plenky, nutrilon, tak hipp svačinky....akurát je to dost drahé (plenky 34kusu, velikost 4-pampers activ- 9euro), do letadla jsem mohla mít pro malou cokoli, jen z pití jsem musela ochutnat

fabula
5. jún 2013

@mirika86 ak myslis na letisku tak urcite nie .. ich to nezaujima .. termosku musis mat prazdnu ..ved potom ked prejdes cez kontrolu si daj v nejakom bare co su tam , zohriat vodu a tak im to zaplatis ....

erinka123
5. jún 2013

@fabula to som ani ja nevedela ze termoska musi byt prazdna...tak si dam vodu len do flasky a v bare ju dam zohriat,a nutrilon možem mat aj v sačku nadavkovany?

jemi
5. jún 2013

@erinka123 u nás v Praze a taky v Antalyii jsem mohla mít pití v Termosce/lahvičce už z domova, jen chtěli vodu ochutnat, nutrilon v davkovači byl taky v pohodě

zziiizziii
5. jún 2013

@nastasja25 no moja malá má tiež toto obdobie tak sa veľmi teším 😉 a hlavne v lietadle to bude zaujímavé...vidím že viacerí letíme v ten deň a keď všetci pôjdeme jedným letom tak to bude hlučný let 🙂 ja sa toho že ako to zvládneme na letisku a v lietadle bojím najviac, toho pobytu v Turecku ani nie, veď neideme volakde do Afriky tak hádam to nejak zvládneme všetko 🙂 vlani sme boli s malinkou, mala len 4 a pol mesiaca v Bulharsku a bolo to super...

mirkamurko
5. jún 2013

@sussie259 kde idete do Turecka a kedy ?

nastasja25
5. jún 2013

@zziiizziii ja sa zasa až tak toho letu nebojím,dúfam,že pospí,ale asi najviac toho transferu do hotela,čo už,zvládli iný,zvládneme aj my 🙂

danu
5. jún 2013

@nastasja25 my ideme, ale az 12.7. ideme tam uz druhykrat, boli sme tam pred dvomi rokmi a bolo uzasne, medina pridala aj rekonstrukciu vnutra a pribudli aj tobogany.
Napis potom ako bolo 🙂

vikinka2012
5. jún 2013

Baby idete niektora no Eftalie Splash Resort na datum 11.06.2013? baby inak uzasna cena ktora vahate 1100 eur na 11 dni all in letecky z BA odlet o 4 rano 🙂 2 osoby plus dieta 🙂

kvietok23
5. jún 2013

ahojte, kto ste teraz v turecku, ozvite sa, ci sa da uz kupat v mori ... 😀 😀 😀 😀 my ideme 25juna a ja sa bojim, ze to neho ani nevlezeme 😎 😎 😎 lebo ako pozeram, 24 st. ma teraz a pre mna, zvyknutu na cervene more je to maaalo ☹ ☹

luciana157
5. jún 2013

@vikinka2012 ahoj prosím ťa to cez aku cestovku idete?alebo das mi link?dalujem

luciana157
5. jún 2013

@kvietok23 more bude studensie ale nie uz až tak ze by sa tam nedalo kúpať.

luciana157
5. jún 2013

@vikinka2012 ja som to našla na stránke travel.sk a na ten termín mi to vyšlo cez 1600eur 2 dospeli plus 1 dieťa

jemi
5. jún 2013

@kvietok23 my se vrátili 29.5 a koupat se v pohodě dalo jak u moře, tak v bazénu, já osobně bych raději teplejší, ale bylo to v pohodě (co vím bazén psali 26stupnu)