• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

28. júla 2017 
@mimasimi hmmmm no uvidíme na 5* som čakala asi potom moc :D ale fajn, zoberiem si teda kanvicu. Trezor mám očakávať na izbe či ani to nie :D ale ďakujem veľmi za info :slight_smile:
6. jún 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 my ešte nevieme,ale svokra má známosť a tej už včera hovorili,že odlet je takto..aspon sa vyspíme :ň
6. jún 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nastasja25 takže aj vy idete o tej 11.30h že? dobre som to pochopila? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jún 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 ešte nemáme pokyny,lebo sme len včera kupovali zájazd,ale svokra niečo také spomínala,že 11.30 jej povedala známa v cestovke a ja som ešte tvrdila,že určite o 4.00...
6. jún 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erinka123 a kedže mám aj narodeniny 14.6,tak oslávime :slight_smile:
6. jún 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nastasja25 no super tak vopred gratulujem :wink: :sunglasses: vraj všetkym čo mali ist o 4h zmenili na 11.30hod tak mi povedali v CK ,uz mi aj poslali zmeneny voucher...po jednej stranke mi ten čas vyhovuje kvoli malemu ale zas po tej druhej pridem skoro o den lebo na hotel prideme cca 17hod,to sa vybalime ,pojdeme na večeru ,ale neva aj tak sa už tešim ako male decko :grinning:
6. jún 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17anit07 ahoj, my sa tiež chystáme do Sherwood Dreams Resort s mojím (momentálne 13 mesačným ) chrustíkom, ale až v septembri. Ak sa vrátite, poprosím o zhrnutie dovolenky. Ďakujem :slight_smile:
6. jún 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta ano to je tam predpis mm nosil tristvrtove a koselu alebo tricko s rukavavom ,u muzov kratasy a tielkove tricka su nevhodne do jedalne,u zien tam nebol ziadny predpis
6. jún 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@forgiven aj my ideme :wink:
6. jún 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta jeeeeeeeeeeeej super, kedy a odkiaľ? My plánujeme cca 8.9 z KE.....
6. jún 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@forgiven 28.7 .BA 7noci :unamused:
6. jún 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata, jen upozorňuji ty z vás, ke kterým se zpráva ještě nedonesla, že v Turecku jsou obrovské nepokoje a nevypadá to tam vůbec bezpečně. Sledujte média - -příliš prostoru tomu sice nevěnují (Turecko se bojí odlivu turistů), ale dá se něco najít...
http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-60007280-protesty-oslabuji-ekonomiku-turecka-vlade-se-je-nedari-zastavit
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/198704/krvave-nepokoje-v-turecku-ocima-cesky-lide-maji-z-plynu-epilepticke-zachvaty.html
6. jún 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta už máte zaplatené? Taktiež ťa potom poprosím o zhrnutie dovolenky.... Idete len s mm alebo aj s baby?
6. jún 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@forgiven hej uz celu zaplatenu ideme mm +dieta .ak nezabudenem zhrniem :wink:... alebo kludne ak nezabudnes ozvi a ty....a pripomen ze sa mam ozvat .... :grinning:
6. jún 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ava tie nepokoje su uz skoro tyzden
6. jún 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ava bojovalo sa v tunise,egypte,polovica cypru je roky obsadena vojenskymi jednotkami a ludia navstevuju dovolenkove rezorty v tychto statoch.su to destinacie ktore ziju z turizmu....protestuje sa v metropolach.
6. jún 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ava co zatial chodia spravy z turecka tak ze je tam super,a teplo.dnes som nenasla ani zmienku o turecku v novinach,a vlastne ano ze je vabive a opat prilaka mnozstvo turistov.-)))http://dromedar.topky.sk/cl/1000122/1351687/Vabive-Turecko--tipy-na-dovolenku - na topkach....
6. jún 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex2201 Trezor na izbe bol, a mixér bol pri stole s detskými príkrmami k dispozícii, ak by si chcela ešte niečo malému pomixovať. Hippka a také príkrmy vôbec nie je potreba, sú tam neslané kašičky aj pre deti :grinning:
6. jún 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky mate nejake skusenosti s dovolenkou v Turecku v druhej polovici augusta - byvaju tam velke horucavy? Chceme ist aj s 10-mesacnou dcerkou a neviem ci pre nu nebude moc horuco ale v juni uz nestihneme a v septembri nechcem kvôli starsiemu synovi. Poradte...
6. jún 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky leti este niekto s nami teraz v sobotu 3:00 z BA? :wink:
6. jún 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim info primo z turecka!!!
Zadne nepokoje tu v primorskem miste nejsou, pokud to nekde je, tak je to tam kam se bezny turista nedostane. nemejte proto obay jéto tu super, nam uz se dovolenka krati
7. jún 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tanitta noseni dlhych kalhot na veceru si zada kazdy hotel inak. treba. v info u hotelu by to melo byt napsane pokud to tam zminenen neni tak není potreba
7. jún 2013 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maryem až pri lietadle..:slight_smile:
7. jún 2013 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benikate my sme teraz na tej dovolenke druhy den :slight_smile: takže malinka ma 8 mesiacov.. Jasne že to bude možne s tym babyvakom... v lietadle chodili s detičkami na rukach po tej uličke a kojili ich tam... Tak myslím že baby vak by nemal byt žiadny problem :slight_smile:
7. jún 2013 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanitta v Turecku to vůbec neřeší, chodili jsme pořád v kraťasech.
7. jún 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimasimi fiha no supeeeer, takže 2 ročné dieťa sa určite naje. :ň ďakujem pekne za infošky si zlatá :wink:
7. jún 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ide niekto 14.6 do terecka konkretne alania ocurcalas hotel danita holiday?
7. jún 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka a ako sa vam paci? uz ste boli pozriet aj v meste?
7. jún 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snezienka12 byva horuco este aj v septembri je cez den velmi teplo a voda ako cajik. ale podla mna sa to da zniest. ved nemusis byt cely den na slnku.
7. jún 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivi vcera sme boli v manavagte pri mesite, na trhu, vodopadky a vyletik lodi na soutok reky manavgat do more ;)
7. jún 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok