Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nastasja25
10. jún 2013

@erinka123
@haslerka27 no hej,papiere máme,len si už nepamatám,čo hovorili,kedže sme tam boli s malým a môj muž sa na nič neopýta.. 😉 ideme cez Medinu,tuším vravela,že medina má aj tam na letisku stánok..inak ,aj u nás to už začína-babka chorá,tak dúfam,že nič malému nebude.. 😒

haslerka27
10. jún 2013

@nastasja25 neboj, vidim ze deticky to chyta,tie sopliy a tak,ale hadam to zvladnu.....

mirinda10
10. jún 2013

leti niekto 18.6 z BA do Bodrumu?

yidaky
10. jún 2013

@nefertitka Mala je perfektna....vypada to tam super 😉

martuska75
10. jún 2013

@katka008 ahoj, chcem sa ťa opýtať či ste nakoniec boli v tej Venose Beach ???? A ak áno ako ste boli spokojní?

katrin31
10. jún 2013

@liluska78 my sme boli v belinde ked mal maly 8 mesiacov..ked ta nieco zaujima tak sa opytaj.nam sa tam velmi nepacilo, nebolo zle, ale v porovnani s hotelmi ktore su tam je tento nic moc. hlavne mala kupelna a podla mna aj dost daleko plaz pre rodiny s detmi, aspon teda nam to bolo daleko.hlavne ked bolo 50 stupnov.ak sme chceli lehatko na plazi museli sme si ho ist obsadit uz o siestej rano.a na izbe sme mali mravce. jedlo bolo dobre.ako celkovo to hodnotim ako priemernu dovolenku, nebolo zle ale cakali sme trosku viac.napr.moja mama tam bola pred 5 rokmi a ta si to nesla vynachvalit.

nikinka1111
10. jún 2013

ahojte, na dovolenku sa chystáme až v septembri no už teraz skúmam hotely. boli ste niektorá v Belek beach resort alebo v Side star resort? pôjdeme s 13mesačným dieťaťom. ďakujem za rady. prvý krát ideme do turecka s malým a chcem vybrať dobre.

liluska78
10. jún 2013

@katrin31 vy ste boli v Belinda alebo Belinda club beach ?

nastasja25
10. jún 2013

@zziiizziii mám od Chicco 50-tku a taký od Garnieru ,tiež 50,že vraj piesok sa tak nemá lepiť na neho.. 😉

nastasja25
10. jún 2013

@ovka27 aj my 🙂

yidaky
10. jún 2013

@nikinka1111 My sme boli v belek beach resort minuly rok...co by ta zaujimalo?

yidaky
10. jún 2013

@nikinka1111 Poslala som do IP kratku recenziu na belek beach resort 😀

katrin31
10. jún 2013

@liluska78 club bylinná. Hotel je ešte horsi

ovka27
10. jún 2013

hotel ganita holiday club....okurcalar poznate niekto?

nefertitka
10. jún 2013

@liluska78 my sme mravce na izbe nemali, izba bola velka priestranna, az moc, lehatka treba obsadzovat hadam na kazdej dovolenke, aby sa ti uslo take ake chces, more je tam uplne uzasne, pozvolny vstup, kludne pustis dieta behat same po vode, vlny takmer ziadne, tym, ze je plytke, je aj teple, animacie su cely den, vecer minidisco, bar na plazi (dava sa tam aj obed, ak sa ti nechce ist do hlavnej restauracie)....plaz siroka, je tam aj ihrisko blizko toho,kde je podium, takze vecer pred programom alebo aj pocas neho si tam mozte odbiehat s malou... ja som sa tam tento rok chcela vratit, ale muz nie, tak sme sli inde

benikate
10. jún 2013

@ovka27 my letime v ten den o 4,30 z Bratislavy

benikate
10. jún 2013

babulienky, mamulienky, v akom pyzamku ste/alebo sa chystate ukladat na dolvolenke vase deti spinkat? aby im nebolo prilis horuco

adazdca
10. jún 2013

@kvietok23 ja som už velakrat isla s nemeckymi cestovkami a mala som to parkrat tiež len tak z meilu... v pohode, nemusíš sa báť, funguje to 🙂 🙂 😉

liluska78
10. jún 2013

@bambina78 dakujem to znie dobre 🙂

liluska78
10. jún 2013

@nefertitka
@katrin31 Dakujem baby ,dialka mi nejak nevadi,boli sme v Egypte a tiez tam bola obrovska zahrada a my sme mali vilku skoro medzi poslednymi,boli aj mravce ,kedze sme mali izbu na prizemi,ale to sa vyriesilo hned ,ide mi skor o stravu kedze ideme s troma detmi aj ked najstrasi ma 18 ,ale nejze len tak hocico a potom skor ako to je s mensimi detmi,program,more.bazeny,ci je voda vo flasiach alebo v tych galonoch,ale
@nefertitka to napisala uplne super 🙂 my ideme v septembri to uz asi take velke horucavy nebudu,aspon dufam

luciana157
11. jún 2013

@mirinda10 ahojky ides do venosy?

luciana157
11. jún 2013

@martuska75 ahojky,zvazujete ze pojdete do venosy? my uvazujeme nad nou tiez,len je tam par veci co nam nevyhovuje,ale cena je fajn teraz.

martuska75
11. jún 2013

@luciana157 zatial sa tak len obzerám.

mirinda10
11. jún 2013

@luciana157 nie ideme do La Blanche Resort cez Hydrotour ale este mi neposlali ziadne info ohladom letu tak cakam kedy poletime

kvietok23
11. jún 2013

tak baby, neckermann vraj doklady dava uz len elektronicky a je to v zaujme setrenia nakladov touroperatora...no nic, vytlacime a ideme 😀 😀 ale to slovo setrenie nakladov pri skoro 3000 dovolenke ma fakt nas...lo... 🤐 🤐

nefertitka
11. jún 2013

@erinka123 pocuj, co keby ste ostali doma a my pojdeme za vas? 😀 😀 😀 😀 😀

mvp
11. jún 2013

mamičky ak sa chystáte do Side tak my sme sa včera odtial vrátili bolo super, let prebehol dobre, niektore detičky plakali niektore boli tichučko, náš drobec je na cestovanie super ale v lietadle sa mu nepáčilo, pristávanie strašne plakal, naspäť spal tak ok, služby na hoteli na jednotku, čistučko, stále niekto behal a zo zeme zbieral omrviky , alebo umyli hned ako sa niečo rozlialo, strava aj pre deti maličké, detské jedlá, mliečko nám priamo v kuchyni zohrievali do fľašky(manžel im dal do vačku) bazén čistučky aj wc-ka, pláž jemnučká, ráno ju dokonca vyhladili do rovinky, počasie teplučké, treba zobrať repelent do zásuvky na komáre, more teplučké boli aj veľké vlny pre staršie deti na vybláznenie, 100 m od hotela schoping centrum, lekáreň, potraviny, convers oblečenie za babku, už zobrať len dobrú náladu, a ešte v hoteli bolo všetko ako na fotkách aj tobogány, večerný program bohatý, každý večer mini disco pre decká. super , boli sme v hoteli club belinda.

mvp
11. jún 2013

@benikate my sme mali na izbe klímu, takže pyžamko ako doma a teplotu si upravíš sama.

erinka123
11. jún 2013

@nefertitka neeee 😝 😝 nesranduj...ale dnes je uz lepšie,v noci mal 36,9 a rano 37,1 a akurat ma to chrčanie nadcha mu zateka do zadu a nejde mu cez nos,ale uz soplim aj ja to je toto počasie raz 30st potom 24 ,a taketo male deti sa nestihaju aklimatizovať. a tvojej malej je ako?

erinka123
11. jún 2013

@mvp tak toto keby čitala moja dcera že convers tak ju prekotí,ta planuje vykupit všetky obchody 😀 😝