Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kvietocek7
12. jún 2013

@hori ahoj, ak si este tu on-line prosim ta kde to presne ste? Side?
podla opisu mi to pride presne to co by sme nechceli 😒 ale uzite aspon toho slnka. Ono ked su problemy s kaslom a soplami vacsinou morske a teple prostredie vplyva veeelmi priaznivo tak aj to je vyborne atb 😉

nefertitka
12. jún 2013

@hori fuha, my sme mali plaz cistucku, kam chodievate?my sme si vzdy obsadili lehatka na lavo od plazoveho baru, hned prve..a praveze to tak denno denne cistili...napravo smerom ku water sportu bolo viac ludi, mozno tam je vacsia spina...ale bola tam jedna rodina 3 generacii, bolo ich asi 12 a tak nam liezli na nervy, ze az, ked doslopali, pohariky svacli o zem, cela rodina si cely den vypalovala zobaky a spaky rovno na zem, zjedli cukriky, obal na zem...taka spina po nich ostala, ze koniec...a to nevravim, aki boli este drzi, normalne nam brali lehatka ked sme tam neboli, aj s uterakmi...to boli nejaki hatlatitlaci niekde zo svedska alebo co ja viem...no otras...akoze 3 kroky od nich bol inak odpadkovy kos!my sme inak mavali aj velke vlny aj male....cize ked boli velke, tesil sa tato a ked male, tesili sme sa my 😝
tam sa doliecite:0) my sme si zas domov priniesli chorobu

nivi
12. jún 2013

@maamiinkaa je tam delfinarium v Beleku a druhe v Turkleri nedaleko Alanye. obe su cca rovnako od Side zalezi kde v Side si. Ale je to cca 40km na obe strany. mozno Belek je kuscok blizsie.

takmer vsetky ak nie vsetky agentury v Side robia vylety do delfinaria. a asi je to lepsie cez nich pokial si nechces prenajat auto alebo ist taxikom. Lebo busom je to take no trosku asi zlozitejsie.

nefertitka
12. jún 2013

@hori a na minidisco chodite?Captain Popcorn fici? 😀 ...nasa este doma na to musi tancovat cez you tube 😝 ...a je tam taka jedna dlha animatorka a tu si nasa mala oblubila a kazdu minidisco sa na nu nalepila a nechcela sa od nej hnut 😝 ...bolo to super v tom, ze v tej tlacenici deti sme vzdy vedeli kde ju hladat...pri "stoziari" 😀 ..to bol nas zachytny bod

nefertitka
12. jún 2013

@hori tuto sme vzdy boli a fakt ze tam bolo cisto...

katuliakb
12. jún 2013

Práve dnes sme sa vrátili z Beleku - odporúčame 🙂 Počasie príjemné, piesok páli, more luxusné 🙂))

mmiei
12. jún 2013

@nefertitka to "nakupne centrum" je hned pri hoteli (myslim Club Belinda Beach) a o co ide? Stanky klasika alebo? Dakujem za odpoved 😉

nefertitka
12. jún 2013

@mmiei je to asi 300 m od brany hotela a su to obchody na takej dlhej pasazi

nastasja25
12. jún 2013

baby,môžem malému do príručnej zobrať piškotky,briošku,brumíka?diky

mvp
12. jún 2013

@nefertitka boli aj muži aj dievčatá, s dlhými vlasmi bol jeden on bol skôr na pláži a tancoval tak slabšie ako ostatní no iný boli hotoví divadelníci

mvp
12. jún 2013

@riamim no tomu som rada, že až teraz akurát teraz mi vracal 12 ročný syn, ráno som bola s drobcom radšej na výter, čert nevie od včera pobedia zjedol len jeden kúsok knedly a 5 kúskou cereálií a teraz sa už pýta spať tak ho idem asi uložiť.

mvp
12. jún 2013

@haslerka27 no neviem či z Turecka alebo niečo len zjedol lebo sme prišli v pondelok skoro ráno a hnačkoval až v stredu nad ránom, v pondelok papal u babky kúsok klobásky aj Palinko a odvtedy ho preháňa a dnes aj Palko vracal pred chvílou, tak neviem. Dúfam že tým prejdeme všetci v sobotu má Palko súťaž tak dúfam, že je to len z tej klobásky.

haslerka27
12. jún 2013

@mvp no zrejme to bolo klobaskou.skore zudravenie detickam,-)

mvp
12. jún 2013

@nastasja25 ja som mala priamo v cestovnom rupsačiku pre malého piškoty, keksy a tak, a dobre som spravila lebo sme leteli o 17,00 na hotel sme prišli až okolo 23,00 a čakala nás len rajčinová polievka a špagety ktoré rýchlo zjedli ☹

nefertitka
12. jún 2013

@nastasja25 mozes, my sme mali plnu prirucnu sladkosti🙂

danielle77
12. jún 2013

My v piatok odlietame do hotela Ali Bey Club Manavgat ... bol tam z vás niekto? Pred 4 rokmi sme boli v Side, naša naj dovolenočka ... tak snáď ani tento raz Turecko nesklame 😉

danielle77
12. jún 2013

@ovka27 my letíme takisto 14.06. ... kam idete?

haslerka27
12. jún 2013

@danielle77 vitaj😉

jancule
12. jún 2013

@danielle77
Ahoj, my odletame pristi patek, tak Vas vystridame. Už se nemůžeme dočkat. Loni jsme tam taky byly a odjizdeli jsme se slzama. Užijte si to tam.

kvietok23
12. jún 2013

@katuliakb co je to luxusne more? teple? 😀 😀 😀

erinka123
12. jún 2013

@stankapk veru bliži 😉 jasne hned vam napišem 😎

erinka123
12. jún 2013

@nefertitka ja viem že je to ťažke aby nešla do bazenu to sme mali aj my,ale ked tak radšej hned rano lebo poobede je toho tam až až....a prečo melony nie? ja planujem asi banany a možno jablko ktore osupem,ostatne z ovocia mu nedam pre istotu.

danielle77
12. jún 2013

@haslerka27 díki za tip 😉

danielle77
12. jún 2013

@jancule ďakujeme, to sa tam potom ešte stretneme ... my odlietame až v utorok 25.06. 😉 A všimla som si, že čakáte bábätko v novembri ... my máme malú takisto novembrovú 😉

kvietocek7
12. jún 2013

@katuliakb a v ktorom hoteli ste boli? more akoze luxus teda pozvolny vstup?daj nam viac infozazitkov 🙂

kosska3003
12. jún 2013

ahojte tak my sme sa vratili s Turecka s Kusadasi v pondelok bolo fakt super pocasie akurat okolo 30tky pre deti vhodne hotel super aj strava uzili sme si to vsetky detom som nedavala ziadne probiotika nic pili sme vodu co bola v hotely maly tam vsade streje a tam tie 5 litrove bandasky kazdy si capol kolko chcel aj maly ju pil a v pohode ziadne hnacky neboli hotel bol cisty a udrziavany v cistote cely den tam umyvali dlazky wcka tak Turecko mozem odporucat hned by som sa vratila 😀 😀 😀

haslerka27
12. jún 2013

@jancule aj my ideme buduci piatok.kam idete?

nivi
12. jún 2013

mna by tiez zaujimalo preco nepapat melony, lebo ja ich tam doslova zerem na kila :P plus vsetky ostatne veci

janule
12. jún 2013

@haslerka27
Jedeme do Ali Bey CLub Manavgat.

kosska3003
13. jún 2013

@nivi mne tam mala zila na melonoch kazdy den ho mala a neprehanalo ju vobec neviem to su len take akesi blbe reci si myslim aj ja som sa bala a v pohode nikto zo 7 ludi z toho 2 9 mesacne deti nemal problem a ziadne probiotika sme nemali