Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

luciana157
30. jún 2013

@haslerka27 je treba si pozriet ake je more pri hoteli,su rozne casti v turecku,my sme nemali ziadne vlny moja malinka sa kupala v mori od rana do vecera.

bambina78
30. jún 2013

@martuska75 presne moj nazor... ake ma Turecko ceny a SLUZBY allincl.sa mozu ine destinacie schovat.. napr.Grecko all incl.uplna slabota, furt tie iste jedla, slaby vyber ..vacsinou ziadne pitie.. to v Turecku je toho bohate viac.

luciana157
30. jún 2013

co sa tyka turecka tak je treba si vybrat naozaj dobre hotel.my s muzom sme si normalne umyvali zuby vodou z vodovodu ale malinkej som umyvala s flaskovou pre istotu,ale inak hygiena ako doma,neprehanala som to s drhnutim ruk pred kazdym jedlom,pred obedom sa malinka kupala aj v bazene a neoplachla som ju a papala aj s rukami.nemayslim si ze zaludocne potiaze su v turecku z toho ako si kto umyva ruky,je to hlavne zo zmeny klimy a prechodu z klimy do horka a ak je v hoteli zla hygiena.turecko nie je ani egypt ani tunis,je to pre deti velmi vhodna destinacia na dovolenky.

martuska75
30. jún 2013

@jujka7 To je hotel v Evrenseki v Side?

nefertitka
30. jún 2013

@bambina78 v pohode🙂my sme boli v Belinde minuly rok🙂tiez sme boli velmi spokojni
@haslerka27 nasu malu tiez hryzli, ale nie az tak, ako minuly rok...minuly rok bola ako lienka, chuda moje

haslerka27
30. jún 2013

@martuska75 ja si zas myslim ze su dost pozadu....snazia sa ale su pzoadu so sluzbami.to je moj nazor.

annulikb
30. jún 2013

Turecko je super, aj pre deti - a to sme boli s troma ( 1,5 r, 3 r, 5 r ) a bola to najlepsia dovolenka. Sluzby - super, more bolo sem tam velky kamen - ale to sme uz po par dnoch vedeli 🙂 ....................... ja odporucam!!!!§ a sla by som aj teraz

martuska75
30. jún 2013

@haslerka27 myslím že je to dosť ťažko takto zovšeobecniť. Aj u nás máš aj dobré aj zlé služby tak je to asi všade. Nie som odborník na Turecko boli sme prvý krát ale so službami sme boli naozaj spokojní na 100%.

zebricka23
30. jún 2013

my sme boli 3x a sme spokojni.......ja viem len z vlastnych skusenosti,ze ked niekto vybere zly hotel, tak povie ze Turecko je zle,a uz tam nikdy nepojde....pripad 2 ludi co poznam z okolia.......ja vzdy hladam vzdy len 5 hviezd, vzdy overene recenzie.....
napr.co ideme teraz tak na tripadvisore ma 407 recenzii...je to 8 zo 70 hotelov v Beleku....a dokopy ma zlych asi 30 recenzii....zvacsa pridane tak pred vyse 3 roky a viac........posledne recenzie...su vynikajuce..takze uz teraz viem ,ze budeme spokojni

haslerka27
30. jún 2013

@zebricka23 my sme boli spokojni.ja pisem trosku z odborneho hladiska kedze som turecko ako take riesila aj na vyske a tak.teraz som ho navstivila a maju na mile daleko od europskych standardov.tot vse,to je moj nazor.
@martuska75 ako dovca v pohode,to co som chcela sa splnilo.more a morsky vzduch sme mali.pene animacie pre deti,dobra strava.

tehula
30. jún 2013

ahojte, nebol niekto v hoteli Rheme Beach s detmi?

@zebricka23 cez aku cestovku ste to objednavali? Nevidela som ho v ponuke

sakura77
30. jún 2013

@renushik teraz neviem ktory myslíš, kde sme boli? Ak ten tak to bol Kamelya world😉

zebricka23
30. jún 2013

@tehula cez kartago

17anit07
30. jún 2013

@luciana157 suhlasim my sme boli s malou prvy krat ked mala 11/5 r. a inde zatial ani nechodime stale max.spokojnost jasne ze v kazdom rezorte bolo nieco ine top ale stazovat sa nemozem🙂 vcera sa vratila znama z Bulharska a povedala ze sluzby v5h hotely sa s Tureckom nedaju porovnat este aj dazdniky lehatka a napoje si uz museli na plazi platit hoci pa trila k hotelu a mali al inclusive 😒

nefertitka
30. jún 2013

ja som tiez s Tureckom spokojna a hotely kde sme boli naozaj predcia hotely, v ktorych som bola doteraz napr. v Grecku a to v mnohych smeroch

ivona2010
30. jún 2013

jednoznačne Kumkoy Beach Resort &Spa.... všetko super, boli sme velmi spokojní 😉

renushik
30. jún 2013

@sakura77 ten čo bola aj odfotená izba.a či to bolo v Side.

sakura77
30. jún 2013

@renushik anoSide , Kamelya 🙂

renushik
30. jún 2013

@sakura77 dík za odpoved aj ja niečo podobné zvažujem.možno koncom júla.

lucka1987
30. jún 2013

ahojte.. prosim vas.. kde je podla vas najlepsia plaz v turecku co sa tyka vstupu do mora, cistoty plaze , cistoty mora, sluzieb .. premyslame nad dovolenkou v turecku, paci sa mi kleopatrina plaz v alanyi, no udajne vstup do mora nie je nic moc.. a mozno yb sme radsej nieco pokojnejsie, kde je menej ludi

haslerka27
30. jún 2013

@lucka1987 teraz sme sa vratili z alanye..je krasna,more burlive,co sa tyka vstupu,problem nebol,jemne kamienky s pieskom,problemom boli velke vlny.vraj su niekde pokojnejsie plaze/ked sme isli transportom do antalye na letisko a pozorovala som pobrezie,bolo to vsade v alanyi rovnake.vraj ale su aj pokojnejsie miesta.

tehula
30. jún 2013

@lucka1987 lucka Kleopatra beach je sice krasna, ale kazdykrat, co som tam bola, su tam dost silne vlny....S detmi sa nam zdalo lepsie s detmi ked sme boli pri Avsallari. Tam bolo more uplne kludne bez vlnky
Este som zazila kludne more v Bodrume

tanija133
30. jún 2013

@lucka1987 bola som aj v Alanyi a okolie...plaze dalo sa...Minuly rok som bola v Side a naj plaze su v okolo Side...absolutny piesok,bez nejaky ch kamienkov, pozvolny vstup do mora, ciste.....pre deti dokonale... 😉

zebricka23
30. jún 2013

@luciana157 nedas nejake foto z toho bodrumu???celkom sa mi to paci , na buduci rok
@mirinda10 a ty nejake foto a infose ako bolo, ci spokojnost a tak....

nefertitka
30. jún 2013

@lucka1987 Side _ colakli...hotel Club belinda Beach...

lucka1987
30. jún 2013

@tanija133
@nefertitka dakujem kocky to side uz kukam dlhsie a celkom sa mi to paci ....

a boli ste na nejakych vyletoch ? chceli by sme absolvovat aspon dva.. najlepsie nejaky vylet lodou + mozno nejake starobyle pamiatky.... v side su, to som pozerala tak som rada, ze turecko ponuka z kazdeho nieco.....

a este otazka. ako velmi su tam plne tie plaze ? nemame radi prilis preplnene, radsej nieco tichsie... / preto som aj ciastocne zvazovala nejaky grecky ostrov, ale turecko ma laka viac , kedze som tam vobec nebola .. /

nefertitka
30. jún 2013

@lucka1987 my sme boli dva krat v Side a ani jedna plaz nebola preplnena...co som sa divila...vacsina ludi bola pri bazenoch...

lucka1987
30. jún 2013

@nefertitka dakujem za info 😉

nefertitka
30. jún 2013

@lucka1987 za malo🙂vylety su tam mozne rozne, len my sme na ziadnom neboli 😅

tanija133
30. jún 2013

@lucka1987 presne , vsetci boli pri bazenoch a nakoniec aj my...takze plaze vobec neboli nejake preplnene....vyletov je vela, ale tiez sme s malym nikde neboli... 😉 ked osm bola v Alanyi este sama, tak som bola na hrade a plavba lodou okolo Alanye...ale su tam v ponuke aj aquapark, delfinarium, nejake nekupovanie...je toho vela v ponuke...