Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
10. dec 2013

@nefertitka iz flower si strašne chvalia ma uroven 5* to mi hovorili čo v nom boli kecala som s tetuškami na letisku že fakt bomba,ja ho osobne nepoznam ale vraj je hned fuč .... a Side star elegance ten osobne nepoznam nebola som v nom ale tiež sme tam viezli ludi z pred troch rokov ked sa volal Asteria Side 😉 ale vyzera pekne 😎

erinka123
10. dec 2013

@nefertitka ešte sa mi lubi .... Hotel AYDINBEY KINGS PALACE susedi s Evren Beach po lavej strane a po pravej je Dragon Royal.
http://www.hechter.sk/Turecko-letovisko-Side-41...

peggy589
10. dec 2013

@nefertitka ahoj tak ten Side star elegance som si dala vyratat,volala som tam,lebo sa mi tiež velmi pačil a vysiel skoro 2000e odlet 3.6 2 dospely a infant....tot som bola sklamana🙂

peggy589
10. dec 2013

@peggy589 inak ten iz flower ma dobru cenu a pozerala som recenzie a su skvele...začinam nad nim uvažovat 🙂

nefertitka
10. dec 2013

@peggy589 a na kolko dni ti to takto vyratali?

annia
10. dec 2013

@peggy589 Ked sme boli tento rok v Turecku s Hechterom, tak sme sa delegatky pytali na Iz Flower, tam sme chceli povodne ist, a ze u ludi velka spokojnost...aj ludia co tam boli neskor na letisku hovorili, ze sa im velmi pacilo.

peggy589
10. dec 2013

@nefertitka na 10 noci 11 dni

peggy589
10. dec 2013

@annia a kde ste potom boli?

annia
10. dec 2013

@peggy589 Boli sme v Novum Garden v Side, ja by som sla kludne aj nabuduci rok opat tam.Len nikdy nechodime na to iste miesto, tak uvidime. 🙂

peggy589
10. dec 2013

@annia a boli ste last minute?

annia
10. dec 2013

@peggy589 Boli sme koncom septembra ako last minute a vyslo nas to komplet 1600 eur, maly este neplatil.

peggy589
10. dec 2013

@annia a všetko bolo ok?Boli ste spokojny?Maly to ako zvladol?

annia
10. dec 2013

@peggy589 Fakt zalezi co od hotela ocakavas....nam islo o to aby more bolo pekne, ciste, pozvolny vstup..a to bolo. Trochu vlny,ale inak nadhera.Sluzby boli teda perfektne, je to hotel kde je 90 percent nemcov, strava super, toho som sa trochu bala, ze co mi tam bude dieta jest..a maju tam aj pre deti detsku cast v jedalni. Animacie pre deti tiez fajn, my sme chodili len na minidisco. Izbu sme mali celkom velku za mensi baksis, od letiska 45 minut.Len plaz je asi 500 m od hotela, ale 5 minut cesty sme zvladli. Viem ze su tam urcite luxusnejsie hotely, ale my sme boli spokojny. Let malý zvládol super, cestou tam trochu plakal, naspat spinkal.

erinka123
11. dec 2013

@annia novum garden je pekny videla som ho jedine preco som tam nesla je ze je dalej od plaze lebo moja dcera je jak tornado raz bazen za minutku more a takto beha hore dole a toto by bola zduta jak papuca ale cenu ste mali super 😉

katkamat
11. dec 2013

Ahojte holky, moc prosím o radu. Už asi měsíc vybírám dovču v Turecku a pořád se nemůžu rozhodnout.... Chtěli bychom hotel co nejvíce vhodný pro děti, písečná pláž, pozvolný vstup, all.inclusiv, ne moc daleko od letiště, ani ne velký ani ne malý, pokud možno na klidném místě, ale aby se dalo do centra v klidu doject.... Přijde mi, že už jsem se do toho tak zamotala, že už opravdu nejsem schopná nic vybrat.... Máte někdo zkušenosti s konkrétním hotelem? Budu ráda za jakýkoliv tip 😉

lavyrle
11. dec 2013

Baby, prosim poradte 😕 mam v maili zmluvu, uz len zaplatit, ale potrebujem uistit. Turecko - Belek - hotel Bel Conti - mame tri deti, najmladsia bude mat 9mesiacov 😕 ist, neist, este zvazit? Tie ceny su teraz proste skvele. Nas je uz vela a tych 30% ma dost laka. V Turecku sme este neboli. Chceme ist koncom juna.
Aky je vas nazor?

lavyrle
11. dec 2013

@mariuskaa ahoj, aj ja som hladala nas hotel cez tripadvisor, ale nenasla som ho. hotel BelConti, Belek, Turecko 😕

mariuskaa
11. dec 2013

@lavyrle ahoj, nasla som to...
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g312725...

pekne citanie.. uz ste to zaplatili? alebo len rozmyslate? Je na 45 mieste zo vsetkych 71 hotelov v Beleku.
Lebo maju 40 spokojnych recenzii (zatial) a 13 velmi zlych)./...
Ja si vzdy porovnam na kolko spokokojnych zakaznikov, je tych negativnych, plus.. citam od nahorsich po tie najlepsie.... Plus
Porovnaj si, ak ides do Belek
vsetky hotely medzi sebou.
http://www.tripadvisor.com/Hotels-g312725-Belek...
tu mas zoradenie od najlepsieho hotela (na prvom mieste, je hotel s najspokojnejsimi zakaznikmi, nemusi to byt hned najluxusnejsi hotel... ale najviac ma zakaznikov)...
Precitaj si... ak este potrebujes nieco daj vediet.

lavyrle
11. dec 2013

@mariuskaa takze podla teba to nie je bohvieco??? Este som nezaplatila, mam na to 3 dni 😕

mariuskaa
11. dec 2013

@lavyrle MOja ja neviem, ja ta nechcem odhovarat...
zo 112 recenzii maju len 40 pozitivnych. To je dost malo.. Okrem toho treba kuknut, ci tie 5hviezdove -spokojne recenzie pisal niekto, kto napisal viac ako jednu na tripadvisore
(napriklad ja som napisala viac ako 100 recezii, u mna toto ma vacsiu prednost, resp uprimnost, a viac moznost je aj ze naozaj som v tom hoteli bola ako niekto kto napisal len 1 pozitivnu) - to znamena niekedyu ze to pisu sami prevadzkovatelia hotela.... dost casto.
ale je na 45 mieste z 71... skus si pozriet prvych 15 hotelov... po 15 a viac mieste ja nepozeram...
ale ani to nezarucuje nic... My sme boli v 5 najlepsom hoteli v Bodrume, a teda manzel bol velmi sklamany... za to iny hotel len 4 hviezdny pred rokom predtym bol perfektny...Citaj si vsetko.. od nahojsich po najlepsie recenzie, a este aj ked su zle kukni v ktorom roku boli... mozno sa to lepsi... :o) Hlavu hore a citaj si. ja tento hotel nepoznam osobne..

mariuskaa
11. dec 2013

@lavyrle takisto si pozri fotky od tych co pisu..

lavyrle
11. dec 2013

Este mi bol odporuceny Limak Arcadia v Beleku, idem pohladat ten
@mariuskaa
Dakujem pekne za rady 🙂 som z tho trosku nervozna takto dopredu a s malym babatkom 😕 a hned Turecko

lavyrle
11. dec 2013

Ten Limak nevyzera zle a aj cenovo prijatelny cez FIROtour......poznate tu cestovku?

1177
12. dec 2013

Chcela by som sa spytat, ideme asi na dovolenku z CK Kartago- hotel Papillon Belvil, nema niekto skusenosti? Sli ste niektora cez Kartago? Na nete maju desne recenzie...

nefertitka
12. dec 2013

@1177 ja som sla cez Kartago uz asi 4x a vsetko v pohode...ale ten hotel nepoznam

nefertitka
12. dec 2013

@erinka123 vyzera fajn, no je z coho vyberat;)

jaaty
12. dec 2013

@1177 neviem, kde si pozerala recenzie, ale Papillon Belvil ich má dobré. Boli sme aj sme tam minulý rok a nemôžem poveať 1 zlé slovo. Ak to bud emožné, kľudne pôjdem tento rok opäť tam.
Nový výborný aquapark, výborná strava, krásne prostredie - skvelá dovolenka 😵

katinka71
12. dec 2013

@lavyrle my sme boli minuly rok v beleku vo vera mare ,pozeram ze je az na 52 mieste ale my sme boli spokojny ze som to zabuchovala aj buduci rok,mm bol predtym vo vela hoteloch v turecku ale z tohto je nadseny ze o inom napriek umiesteniu nechce ani pocut

17anit07
12. dec 2013

@lavyrle Turecko je pre deti idealne s takym babom by som uprednostnila hotel priamo na plazi teda ja vyberam len take cokolvek ti treba mas to z lehatka na skok do izby 😀 😀 😀

lavyrle
12. dec 2013

@17anit07 tento Limak arcadia ma vyborne recenzie,ze total baby a familly friendly 🙂 priamo na plazi,krasna plaz,blizko od letiska 🙂 cakam na kalkulaciu zo saturu aj firotouru 🙂 potom budem s vami riesit co vsetko tam brat 😀