Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

17anit07
12. dec 2013

@lavyrle tiez sme boli s firotour a max spokojnost idem pozriet na ten hotel ani ja este namam vybrane 😀

17anit07
12. dec 2013

@katinka71 prosim vas a kde sa da pozriet to hodnotenie dakujem

katinka71
12. dec 2013

@17anit07 tu som to videla predoslom prispevku v linku co pridala mariuskaa 🙂

17anit07
12. dec 2013

@katinka71 dakujem

martina236
12. dec 2013

Iberotel palm garden- side. 100% spokojnost

1177
12. dec 2013

@jaaty hotel ma super recenzie, na cestovku som citala skarede veci...

lavyrle
12. dec 2013

@17anit07 volala som s pani z firotouru a ze uplne peckovy je Limak Lara - uplne pieskova plaz a blizko letiska

lauraa
12. dec 2013

@lavyrle v Limaku sme boli pred rokmi , sluzby boli naozaj super len vtedy som nemala dieta , takze my sme si ho vtedy vybrali ako SPA a wellnes hotel.....

lavyrle
12. dec 2013

@lauraa Limak Lara? Ci Limak Arcadia? Obidva vyzeraju super 🙂 Mas aj dake negativa co by sa dali vytknut? A cez aku CK ste sli?

17anit07
12. dec 2013

@lavyrle vdaka za tip v Lare sa treba vraj pripravit na zvyseny hluk prave ze letisko je blizko a frekvencia letov je vysoka ale aj to je individualne lebo kazdemu vyhovuje nieco ine 😉

lavyrle
12. dec 2013

@17anit07 fakt? Lebo je to 13km od letiska 😕 aj Sliac je od BB tolko a nikdy som nepocula pristavat lietadlo 😕

nefertitka
12. dec 2013

juj baby, my sme takto raz boli kusok od letiska a to sa nedalo, cez den ok, ze nam lietadla nad hlavami lietali, ale v noci to bola katastrofa, celu dovcu sme boli nevyspati, ani stuple nepomohli

copa
12. dec 2013

ahoj holky,
nemám šanci přečíst celou tuhle diskuzi, tak se ptám, letěli byste do Turecka k moři 21.5. ?
byla jste některá takhle v květnu, je to už na koupání? podle CK jo, ale oni chtějí hlavně prodat, já bych radši někoho, kdo má osobní zkušenost
díky 🙂

17anit07
12. dec 2013

@lavyrle nevravim z vlastnej skusenosti tak nemozem potvrdit len kamoska vravela ze to bolo narocne odhliadnuc od toho ze na sliaci nepristavaju boeingy 😀

17anit07
12. dec 2013

@copa no neviem ja som bola 6juna a more bolo este studene aspon pre mna 😒

nefertitka
12. dec 2013

@copa my sme sli 25.5. minuly rok a bolo super teplo, more studensie, ale nic katastrofalne, zas by sme tak chceli ist

kosska3003
12. dec 2013

@copa my sme boli tento rok 31 maja sme leteli vonku 30 stupnov a more malo 22 stupnov trochu chladnejsie ale dalo sa kupat v pohode ked si sa otuzila bolo teple

nivi
12. dec 2013

@copa na juhu teplo bude ale voda bude studensia a vecery budu tiez chladnejsie. ale kupat sa podla mna da. ono ale zalezi aky bude rok, tento rok bol cely trosku chladnejsi ako obvykle byva, no koncom maja uz bolo okolo 30 cez den, pocitovo na slnku aj viac.

jaaty
12. dec 2013

@1177 bola som s kartagom už minimálne 5x a doteraz max. spokojnosť

lavyrle
12. dec 2013

@nefertitka co je to kusok od letiska? Kolko km? Lebo ta Lara je povazovana za top destinaciu vramci Turecka, tak sa mi to nechce verit, ze by to tam tie lietadla tak rusili ci ano?
@17anit07

katinka71
12. dec 2013

@copa my sme boli tento rok od 22.5 a uz sme sa kupali aj v mori s malym vtedy este nemal 2 roky ,teplo bolo +29 uz som na buduci rok objednala od 23.5

adulik23
12. dec 2013

baby - vy ste ake otuzile 😅
raz sme boli v spanielsku na prelome juna/jula, voda mala 21-22 stupnov a moj muz ani syn tam za 10 dni ani raz nevliezli. ja "az" 2x. pre nasu rodinu je minimum 24 stupnov. turecko je super, ale potom radsej po sezone. 🙂

nefertitka
12. dec 2013

@lavyrle cca 10km od letiska bol hotel a stale nam to hucalo nad hlavami. Ja neviem, mozno to malo trasu priamo nad nasim hotelom dost casto, ale fakt to bolo neznesitelne

lauraa
12. dec 2013

@lavyrle limak lara ale je to uz par rokov dozadu, leteli sme cez rakusku cestovku . minuly rok som ho pozerala cez sk , vychadzal finacne zaujimavo len ja doslova hladam hotel pre deti , minuly rok sme boli v asterii a detsky klub fungoval naozaj vyborne, odporucam kazdemu co ma aktvine dieta ako my....

lavyrle
12. dec 2013

@lauraa a bolo tam pocut tie lietadla? A v com nebol ten hotel pre deti? S cim si nebola spokojna? Podla recenzii je velmi baby friendly 😕 diky za kazdu pripomienku - niet nad skusenosti ludi - lebo do katalogu napisu aj bludy 😕 my mame chlapcov 6 a 11r. - co som citala je tam bohate sportove vyzitie a aquapark

lavyrle
12. dec 2013

@adulik23 my chceme ist koncom juna, to uz by more mohlo byt fajn, nie?

nivi
12. dec 2013

@lavyrle to uz bude super. inak aj koncom maja je fajn pre tych co nemaju radi horko. a voda byva aj na konci maja uz okolo tych 24 - 25 ale hovorim, ze tento rok bol chladnejsi :P.

17anit07
12. dec 2013

@lavyrle vraj ano a preto ju kazdy rok posuvam🙂

lauraa
12. dec 2013

@lavyrle ako som uz pisala my sme tam boli bez deti tak neviem posudit ci je alebo nie je vhodny pre deti, strava , ubytko, plaz vtedy bola pre nas jedna z najkrajsich a najlepsich ......lietadla som vtedy neriesila ani neviem ci ich bolo pocut, musim sa opytat manzela.....

martuska75
12. dec 2013

@erinka123 Pozerala som, že máš v úzkom výbere hotel Paloma oceana v Side- Kumkoy. Si ho pamätám z minulého roku, bývali sme hned vedľa neho. Určite je na peknom mieste a má krásnu pláž 😉