Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

delonko
17. dec 2013

@kosska3003
@nefertitka
Club belinda beach je teraz hotel Primasol Serra Garden . Ja by som chcel isť okolo 15.6, možno aj skôr, len sa bojím, že bude more studené.

kosska3003
18. dec 2013

@delonko no ja ak koncom juna minuly rok sme sli 31 maja a bolo ako 30 stupnov ale more malo len 23 co mne nevadilo ale detom ano

nefertitka
18. dec 2013

@delonko ano viem, ze ma nového majitela aj ze sa inak vola, len som nevedela presny nazov;) 15.6. sa vôbec neboj studeného mora, my sme konkretne v tomto hoteli boli od 1.6. na 12 dni a more bolo uplne super a dokonca posledne dva dni nastali 40 tky teploty a more bolo doslova teple ako polievka. jedina moznost, kde sme sa mohli schladit boli sprchy pri bazénoch.

nefertitka
18. dec 2013

ale zas minuly rok sme boli od 25.5. a more bolo studensie, ale asi len tak 5 dni a potom sa uz zacinalo citelne oteplovat...ale ono je to tak, ze kazdy rok to moze byt inak

nefertitka
18. dec 2013

@kosska3003 no ved uvidis;) ja si k tomu poriadne sadnem medzi sviatkami aj s muzom, ale stale zatial u nas vyhrava Adalya resort...a sa mi aj velmi paci ze prechádzkou po promenade alebo po polazi 1 km sa dostaneme aj k spomínanému hotelu Club Belinda....urcite tam chcem ist pozriet. Vo mne dovolenka tam nechala velmi pozitivne emocie;)

zuzanale
18. dec 2013

@ress my v polke jula a uvidíme máme aj tunis vybratý 😅 a last minute nehrozí lebo sa nedá v práci len tak povedať zajtra neprídem proste si musí každý vopred nahlásiť aby sa vedelo kto kedy a ako rozdeliť zastupovanie na prevádzkach a tak aby sme aj deti vedeli kedy u koho budú bohužial u nás sa musí plánovať 😝

kosska3003
18. dec 2013

@nefertitka tak ked vyberes posli link cosi vybrala ja tiez cakam na mm pride na vianoce a cosi vybereme hadam aj moji rodicia idu tak im uz len ukazem co som vybrala

nefertitka
18. dec 2013

@kosska3003 oukej🙂

tigra440
18. dec 2013

maminky poznate hotel sandy beach pri side v turecku .......neviete nejake info o nom aky je a ci je plaz pieskova alebo s kamienkami ?

zuuzka
26. dec 2013

Tak uz aj u nas je rozhodnute🙂 Letime 31.5. A uz sa bojim letu, ako kazdy rok 😒

nefertitka
27. dec 2013

@zuuzka kam letite? aj ja sa bojim letu, strasne

zuuzka
27. dec 2013

@nefertitka Do Antalye a potom Belek....No veru, ja uz teraz ked si na to spomeniem mam zaludocne chvenie 🙂 Ale odkedy mame maleho, tak sa snazim sustredit na nho a pozbierat sa, no ale nie je mi vsetko jedno 🙂

zuuzka
27. dec 2013

@zuuzka No inak povedala nam pani v cestovke, ze Turecko islo o 30% hore, hrozne...

kosska3003
27. dec 2013

tak dnes som objednala ten Primasol Serra Garden ideme na 12 dni 20 juna 😀 😀 😀 ako ale co sa robi v cestovkach som hodinu cakala kym sa na rad dostanem a to kym nas vybavila mala 2 telefonaty

jurinka1
27. dec 2013

@nefertitka ahoj,chcem sa ta opytat na ten hotel v turecku club belinda beach,teraz sa vola calimera primasol sera garden,vraj preieha kompletnou rekonstrukciou,co nan hovoris,kedze si uz v nom bola,dnes v cestovke sme zvazovali ci ho zobrat alebo nie,my toho na vyber moc nemame kedze mame az tri deticky a rodinnych izieb je zalostne malo a uz ked su,maju ich luxusne hotely,cena sa splha az do 8.000 eur a tento je slusne peniaze,az podozrivo,recenzie su nan kadejake,tak by ma zaujimalo,ako to vlastne je...prosim ak budes mat cas,napis mi,nieco podrobnejsie o nom,nie sme narocni,ale nech je to fakt ako dovolenka...urcity standard ...vopred dik

jurinka1
27. dec 2013

@kosska3003 ahoj aj my sme dnes zajednali tento hotel,este sice nie uplne zavazne..stym,ze by sme hotel este zmenili,ale kedze sme 5 clenna rodina,n vyber moc nie je,hotel prebieha rekonstrukciou,tak som zvedava co to bude 🙂

nefertitka
27. dec 2013

@jurinka1 ja som pocula, ze rekonstrukciou uz prebehol...ja som to uz par krat pisala, mne sa tam velmi pacilo, izby su pekne, plaz je cca 200 metrov od hotela, nic hrozne, je super, siroka, pozvolny vstup do mora, male vlny - super pre deti, strava predminule leto co sme tam boli bola velmi dobra, akurát ze pri veceri bola trosku tlacenica, od hotela kusok velka pasaz s obchodmi....animacie cely den, vecer minidisco...
v albume mam par fotiek odtial....
ja sa tam chcem niekedy vratit

nefertitka
27. dec 2013

@jurinka1 na druhej strane v albume mam tie fotky

kosska3003
27. dec 2013

@jurinka1 no ja som ho uz zavazne objednala kym sme mali 30% zlavu a uz som nechcela dalej vyberat uz mi z toho sibalo 😀 😀 😀 tento ma oslovil ako co som citala recenzie tak pohode co sa stahovali na splesnene sten napr tak to isto teraz nebude ked je to prerobene a take negativa ako strava sa opakovala a neni hodne ++++ to citam z nadhladom kedze kazdy mame ine naroky

nefertitka
27. dec 2013

@kosska3003 podla mna sa neopakovala...ale ako vravis, kazdy ma ine naroky...

nefertitka
27. dec 2013

a animatori su tam super...;) vacsinou chlapi

kosska3003
28. dec 2013

@nefertitka no ako to bolo jedine co som ako negativum citala ako nehovorim ze to bolo v kazdej druhej recenzii to nie 90% boli dobre recenzie a ostatok aj z rezervou treba brat a teraz ked je prerobeny budu aj tie make nedostatky fuc si myslim a ja si nencham dovolenku pokazit niekou plesnivou stenou 🙂 🙂 🙂 🙂

no tesim sa neviemci budeme mat animatorov slovenskych od zaciatku ale mohli by ideme 20 juna

nefertitka
28. dec 2013

@kosska3003 presne, ja tiez neriesim, ked niekto pise o plesniach na stene...to su taki ludia, co najdu v skarke pol milimetrovu plesen a uz vystrajaju...animatori slovenski su od jula...
juj zavidim vam, ja by som tam chcela este ist, len muz sa nerad vracia na to iste miesto, ale raz ho nahovorim. A bola tam aj jedna teta z ciech a vravela, ze je tam uz 4. krat, ze chodi uz iba tam, ze je tam velmi spokojna a ze je to este aj za rozumnu cenu.
Inak tam to bolo predtým rozdelene na dve casti, ta starsia sa volala Anex a bola trosku dalej, ale to uz tusim nemaju v ponuke, ked prejdete cez taky mostik po vtedy prasnej ceste, uz asi nebude prasna, tam su dalsie vilky a je tam vzadu jeden velky bazen a jeden detsky aj s barom, klud, malo ludi, ked budete mat chut na ticho a relax, tam sme boli casto...a pitie vam tam nosia az ke lehatkam🙂

kosska3003
28. dec 2013

@nefertitka v cestovke povedala ze mozno uz na nci juna budu chystat animatori tak uvidime a ano je za super cenu celkom vyslo nas to pre dvoch jedno 5rocne a infant 2000 eur na 11 noci
lko trva let do antalie my sme leteli do izmiru minule leto a to trvalo 2.5 hodky
a vy ste co vybrali

jurinka1
28. dec 2013

@kosska3003
@nefertitka tak pobyt zajednany,dufam,ze to bude super,len my ideme 15.8 do 26.8 ,boze to je este tak strasne daleko,my sme 5 clenna rodina,deti 9,6,3 a dvaja dospely a v hlavnej sezone nas to vyslo 3.500 eur,len v rodine to este drzime v tajnosti,az niekedy v majui vyzradime,ani deti nevedia 🙂

nefertitka
29. dec 2013

@kosska3003 tiez tak tusim, 2.5 hod.
cena fakt dobra;)
@jurinka1 neboj to uleti🙂 budu mat prekvapko🙂 tak super, uz mate vybrate, my este nie...ale vyzera to na Adalya resort, je to len 1km peso poplazi k vasmu hotelu🙂

dendan
29. dec 2013

ahoj my sme boli v Turecku dvakrát prvý raz na Side hotel Grand Prestige,a druhý raz na Belecu hotel BelConti a s cestovnou kanceláriou Koala Tours a nesklamali nás 🙂 v Turecku je dobre a keby sa dalo chodím tam furt syn mal 5 rokov keď sme boli prvý raz.A mali sme allinclusive je to super netreba sa starať kedy je kto hladný a hlavne my ženy si oddýchneme od varenia.Tak odporúčam 😉

popova
29. dec 2013

ahojte pozerala som Suntopia Pegasoso World a skoro všetko je vypredane ,to je otras.A to som si myslela,že si to kupujem skoro . Grand prestige sa mi tiež pozdava napište, niekto kto tam bol rada si to prečítam .

lauraa
29. dec 2013

@nefertitka ten som pozerala uz aj ja( len oproti minulemu roku zdrazel) , a este sa mi paci hned vedla adalya ocean, je otvoreny len od minuleho roku...

nefertitka
30. dec 2013

@lauraa idem ho pozriet🙂
celkovo Turecko vraj zdrazelo 😠