Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

peggy589
9. apr 2014

aha,tak tieto drahsie hotely si myslim,že v tejto 50% zlave nemali,my letime zo Sliača

erinka123
9. apr 2014

@peggy589 to viem že vo velkej zlave neboli ale mali kopu trminov od juna po september a zrazu nič iba dva terminy jun a ostatne september a je mi čudne že by sa tak rychlo vypredal,ale uz mi to je jedno najdem ine,ešte sa mi pasila aj side star elegance no ten je termin 4.7. za 1499e na os tak to je vela možno pojde ešte dolu tak počkam...ano zo sliaca bolo volne len BA je hned fuč....ale cenu si super schytala 😀

peggy589
9. apr 2014

@erinka123 no ved mna to potom napadlo,že ta kamoška,alebo aj ty ked chcete letiet len z BA tak tam toho na vyber už vela nezostalo,nam to bolo jedno,my sme z NR takže až taky obrovsky rozdiel tam v ceste nemame...z tej ceny sa tešim aj ja....ešte dobre,že som dala na muža a neplatila to v decembri vtedy by nas to iste vyslo 1850eur...určite najdeš dobre lasty,napr hydrotour mal minuly rok velmi dobre lasty na Turecko,ale na mesiac jun..jul je fakt už o dost drahši

teress
9. apr 2014

@sindy70 jej dakujem..uroven hotela odpovedala 5hviezdičkam..prostredie je pekné? napoje boli aké? aj miešané robili či nie?
@peggy589 my sme tiež vychmatli u hetchera ale hned v utorok sme zajednali brali sme poslednu izbu na more orientovanu annabella diamond spa 11dní od 17.6 za 1628 dvaja a krpata...kukala som už v januari ale vtedy to bola pre nas palka🙂 a to som pozerala 3.6. tak som rada prva spoločna dovolenka

peggy589
9. apr 2014

@erinka123 a inak ten SIDE STAR ELEGANCE nam velmi v ck vychvalila,ma aj velmi dobre recenzie,aj som nad nim rozmyslala,ale neviem prečo,ten side star resort sa mi zdal taky utulnejši,menši,rodinejši ale keby ideme bez maleho tak si určite vyberieme ten elegance🙂

peggy589
9. apr 2014

@teress aj nasa prva spoločna pri mori,tak som zvedava,veru odteraz čakam už len na april a hechteracke vypredaje:_)letite z ba?

sindy70
9. apr 2014

Prostredie je pekné, robili aj nápoje aké si sama vyberieš, a nemusíš si ani nosit vela vací z domu lebo tam kúpiš za lacný peniaz ale treba zjednávat lebo u nich sa to tak robí, aj ludia sú tam taký ustretový našej malej požičiavali aj hračky do vody

teress
9. apr 2014

@peggy589 z košíc...ale my sem z LM...tak nam to bolo jedno...či ba či košice🙂

peggy589
9. apr 2014

@teress tiež ste ešte neboli v Turecku?

erinka123
9. apr 2014

@peggy589 ten side s.. elegance som videla naživo len vtedy sa volal asteria... 😉 ja verim že niečo najdem,je mi jasne uz taku sumunezoženiem lebo koniec junaje vždy drahsiii,chodim každy rok koniec juna a cca okolo 800e na os vždy najdem pekny a podla mojich predstav hotel,len tento rok ceny isli hore tak snad najdeme,ratam s hydrotourom,saturom,kartagom a v kutiku dufam že hechter niečo dohodi 😎

peggy589
9. apr 2014

@erinka123 kartago tam už skoro nič nema a nemal ani min rok,ten to ma tušim s tymi last minute najubohejšie🙂

teress
9. apr 2014

@peggy589 neboli...teším sa strašne🙂
@sindy70 super...bolaj niaky alkohol ktorý pozname...lebo ja moc tvrde a palenky nemsím , pre deti džusy a tak boli? ovocie rozmanite? jedlo dobré? aj ryby a morske potvorky boli?celkovo strava ok?
niečo čo sa ti nepačilo? trezor bol na izbe...🙂

dada2007
9. apr 2014

@peggy589 @teress ak by sme šli......tiež to bude naša premiera v Turecku 😉

peggy589
9. apr 2014

@dada2007 ahoj nasla si to nakoniec na tej stranke?pozeram,že si od Topolčian tak by vam možno tiež nevadil odlet zo Sliača a tam bude určite vole toho dost

dada2007
9. apr 2014

@peggy589 jj. videla som tam toho dosť-ale ako som tu čítala...niečo tam je ale nemusí to byť už volné........manžel má dovču prvé dva júlové, takže nás termín nejak nepustí. Ešte by sme mohli ísť v septembri, ale dcérka nastupuje do prvého ročníka.....tak nechceme aby hned bola OFF.

teress
9. apr 2014

@dada2007 ano ešte su ...aj naš hotel...je ešte v ponuke..len si to dobre nastav...hore na lište si daj akcie, potom turecko, a rozsah odkedy dokedy

moonaa
9. apr 2014

Dievčatá neboli ste prosím niektorá v BAIA LARA?

erinka123
10. apr 2014

@peggy589 ja dufam ze hechter stiahne tu elegance aspon na 1000e tak uvidime ci da last aj neskor...

peggy589
10. apr 2014

@erinka123 myslim,že da,ale možno zase len odlet košice,alebo Sliač

erinka123
10. apr 2014

@peggy589 ved toho sa obavam ale budem pozerat aj ine CK

lia09
10. apr 2014

@sandy5 ahoj cez ktoru cestovku idete do papillonu?

silvianm
10. apr 2014

Nevieme si vybrat - Turecko Alba Resort alebo Bel Conti.. neviets poradit?ideme s rocnym synom

sandy5
10. apr 2014

@lia09 cez Kartago

sindy70
10. apr 2014

@teress alkohol taký ako u nás len slabší , ovocia vela a rôzneho,džúsy robia z čerstvého ovocia, jedla na výber každý si niečo nájde, je tam aj trezor nebolo nič také čo by sa mi nepáčilo a bolo fajn

lia09
10. apr 2014

@sandy5 no tiez kartago som pozerala ale dufala som v trosku nizsiu cenu.A uz maju len poslednu izbu 😒

teress
10. apr 2014

@sindy70 jej ešte ma napadlo...brali ste vlastné uteraky z domu? na plaži boli?

lia09
10. apr 2014

@kosska3003 chcem sa ta spytat,kedze idete do toho primasol garden,videla si aj neake real fotky?Lebo vacsinou som nasla take akoze projektove fotky robene na pc.Rozmyslam aj nad tymto hotelom,ale teda neviem,je to tam uz vsetko prerobene?

kosska3003
11. apr 2014

@lia09 no real v podstate nie len co boli v katalogu aj na stranke nemaju real fotky ale tak malo by to byt uz prerobene co hovorila v cestovke nejdem si ja radsej hlavu lamat uvidim o 2 mesiace ako tam bude

sindy70
11. apr 2014

@teress nie všetko je tam nič si netreba brat každý den máš čistú osušku

erinka123
11. apr 2014

Kočky pre kamaratku potrebujem info o BELEK BEACH RESORT...ci v blizkom okololi sa da dakde prejsť na prechadzku a ci su na blizku trhy s oblečenim a ake asi ceny ci ako v Side na trhoch ci drahsie kedze to je pri Beleku...dakujem