Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

sakura77
22. apr 2014

@moonaa ide hlavne o to aby si neskoncila napr nad hotelovou centralou, klimy kde su a podobne..alebo výhľad na nejakt smradlavy kanal a tak . prípadne rezorty mavaju dost casto novsie a staršie casti..hlavne preto no..
.alebi tiez nie je bohvieco ked si ubytovana nad miestom.kde sa do rana zuruje...ten hotel.nepoznam ani ja 🙂

miminika
22. apr 2014

Ahojte aj ja by som poprosila tiež info ak môžem o Turecku konkrétne Kemer hotel Paradise má niekto skúsenosti,letíme s deťmi vo veku 7 a 4 roky.Vopred ďakujem

moonaa
22. apr 2014

@sakura77 aha, ďakujem pekne za odpoveď... novšie a staršie izby tu asi moc nehrozia, je to v podstate nový hotel, ale tie ostatné "nástrahy" iste. Budem asi uvažovať v rozmedzí 10-20e, snáď stačí 🙂

moonaa
22. apr 2014

@lauraa ideme v júni cez hydrotuor

moonaa
22. apr 2014

Bol niekto v júni v Turecku cez Hydrotour? Neviete prosím, odkedy sú tam slovenskí animátori? Ďakujem

nefertitka
22. apr 2014

@moonaa vacsinou slovenski animatori byvaju az v mesiacoch jul - august...

kosska3003
22. apr 2014

@moonaa mne v tiptravel povedala ze az jul august ale mozno ich zastihneme ako sa pripravuju na sezonu uz na konci juna ideme 20 juna

sakura77
23. apr 2014

@moonaa no my sme s hydrotourom boli teraz prvy krat a boli sme maximálne sklamani kedze nam po prilete do turecka zmenili hotel, pritom den pred tym som s nimi volala a vsetko bolo ok.jedine stastie bolo ze to bol hotel medzi ktorym sne sa rozhodovali ale tak vies si predstavit ze decka mali nakomplet z netu nastudovane kde aka šmykľavka a atrakcia a zrazu sme boli úplne inde.a nehovoriac o tom ze povodny hotel mal byt 10 minut od letiska co najviac zavazilo v rozhodovaní a takto sme isli hodinu.takze ja mam na nich nervy riadne. Ale tak verim ze vam to vyjde.
Animatori boli super ale tiez myslim az jul august

soneta
24. apr 2014

ahojte, chcela by som sa opýtať, či ste niektorá boli v hoteli Water Planet v Alania. Aké ste mali skúsenosti. My ideme s 4,5 ročnou dcérku na prelome júl august.

tinka76
24. apr 2014

@moonaa v katalogu ma hydrotour napisane datumy pre jednotlive hotely od kedy-do kedy je tam klub markiza.Pre turecko to je zvacsa 25.6.-5.9.2014

moonaa
24. apr 2014

@tinka76 aha, ďakujem to som si nevšimla, vlastne som katalóg ani veľmi neštudovala, idem to popozerať 🙂

lavyrle
24. apr 2014

Zienky, my letime 17.6 s firotour, zo Sliaca, hotel Limak Lara 🙂 dcera bude mat skoro ukonceny 10ty mesiac, no aj tak zacinam v hlave riesit - let, strava. Toto su asi take dve zakladne oblasti, kde trochu stresujem. Mala uz papava jogurt, ovocie, obedy - masko+ zeleninka. Uvazujem co vziat - ci nakupit vo flastickach vsetko alebo to kupim aj tam. Ale konkretne v tomto hoteli bol pisany aj detsky bufet a tam ovocne vyzivy v skle, jogurty uzavrete - tak mozno ani nebude treba.
Kazda rada potesi - v Turecku sme este neboli 🙂

lavyrle
24. apr 2014
evita68
24. apr 2014

ahojte, bol niekto v iz flower v side?

mirullka
25. apr 2014

Ahojte, my sa chystame do hotela Magic Life Waterworld v Beleku. V Turecku sme boli uz vela-krat, no v Beleku ani raz. Mate skusenosti s tymto hotelom? Dakujem 🙂

petka73
25. apr 2014

Ahojte. Aj my sa chystáme tento rok do Turecka. Bude to naša prvá letecká dovolenka 🙂 Ideme do Side do Hotela Novum Lilyum. Bolo ste tam niekto? Na nete som čítala pozitívne recenzie, tak hádam, že sú pravdivé 🙂 Ideme až 19.9. na 12 dní, počasie bude ešte v pohode na kúpanie?
Chcem sa tiež opýtať, dcérka má platný pas do marca 2015, ale v cestovke (nie cez ktorú ideme) povedali, že pas musí byť platný ešte min. 6 mesiacov po návrate na SK. Dcérka to má tak na hrane, nejaké dva týždne rozdiel, a teraz neviem, či jej kvôli tomu ísť vybavovať nový pas, alebo postačí tento a nebude žiadne problémy.
Ďakujem 🙂

erinka123
26. apr 2014

@petka73 co sa tyka toho pasu tak ck ma pravdu ,zalezi na akeho na kontrole natrfis..ked to je len len radsej daj urobit novy alebo si zavolaj na pasove 🙂 koncom septembra uz nie su take vysoke teploty da sa v pohode kupat ... aj ja som na ten hotel pocula len dobre.

erinka123
26. apr 2014

@mirullka znamy tam boli minulí aj predminulí rok a velmi si chvalili...ja som ho videla iba z plaze bola som v susesi je kusok od neho...plaz ma peknu.

mirullka
26. apr 2014

Erinka 123, dakujem za info, letime za vyse mesiac, ak sa tesiiime 🙂

lavyrle
26. apr 2014

Zienky a oblast Lara??? Ja som v Turecku este nebola, vobec netusim 😨

sakura77
26. apr 2014

@lavyrle urcite ano,je blizko a pieskova..bohuzial sme len cez nu isli,kedze nam zmenili hotel 😠

lavyrle
26. apr 2014

@sakura77 cez aku CK ste sli? 😨 🙄

petka73
26. apr 2014

@erinka123 ďakujem 🙂 na nete som teraz čítala, že musí byť platný min. 5 mesiacov po vstupe do krajiny, tak to by jej vyšlo. Ale určite sa aj na pasovom opýtam, musím vybaviť pre seba pas, ale tam toho tiež veľa nevedia. Možno na ambasáde by vedeli. Ak nebudú vysoké teploty budem len rada, len aby nepršalo...🙂

sakura77
27. apr 2014

@lavyrle hydrotour.prvy aj posledny krat. 😠

erinka123
27. apr 2014

@petka73 na pasovom urcite vedia mam tam kamaratku som sa jej pytala lebo aj moj bude potrebovat a 6 mesiacov po navrate musi byt platny😊

lavyrle
27. apr 2014

@sakura77 my ideme cez firotour

sakura77
28. apr 2014

@lavyrle s nimi spokojnosť. .inak aj hydro ako taka nehovorim, animatori skveli, dobre ceny ale jednoducho nas to vytocilo do vyvrtky ze nam to vôbec nedali vediet , az po príchode na letisko v turecku kde sme už nič nemohli robit s tym...krásnu dovcu zelam.ja este len budem vyberať, chceme ist prvy septembrový tyzden ak maleho uvolnia zo skoly..

lavyrle
28. apr 2014

@sakura77 ja musim tiez dieta pytat zo skoly na konci roka 😀

dasa123
28. apr 2014

Ahojte 😎 tak my sme nakoniec vybrali Sea World Resort v Side a ideme v polke septembra. Hotel sa mi pacil aj recenzie su celkom dobre, nepoznate niekto ?

moonaa
28. apr 2014

Baby, ktoré ste znalejšie, dostanem kúpiť v Turecku, konkrétne ideme do Lary bez problémov Pampersky? Fakt sa mi nechcú trepať tam dva balíky 🙂