• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

13. marca 2017 
@lavyrle ale ved sa nemusi nic stat :grinning: len treba ratat aj s takou moznostou aby ste naboli potom prekvapeny ako vravim nas bol bez poskodenia :wink:
4. máj 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nastasja25 vezmem ho, lebo tam bude mat omnoho vacsie pohodlie. Mam k nemu aj slnecnik, ten zbalim do kufra :slight_smile: :slight_smile:

A natierali ste 50tkou? A este - chodili ste s babatkom aj do bazena? Ci len do mora?
@nastasja25
4. máj 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle ano 50 a chodili sme vsade uplne bez problemov boli sme 3krat a stale max.spokojnost :slight_smile:
4. máj 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako to myslite s tým ochutnavanim? To akože mi dajú otvoriť na letisku všetko čo budem mat v príručnej batožine?
4. máj 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle my sme mali 21m so sebou...áno,natierali 50tkou,kúpal sa aj aj..prvé tri dni sme mali vačšie vlny,tak sa bál a radšej bol v bazéne :slight_smile:
4. máj 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka_14 no ja som sa musela napiť vody pred nimi, čo som mala vo flaške pre malého... :slight_smile:
4. máj 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lavyrle klobúčik nejaký :slight_smile:
4. máj 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka_14, ochutnavku nechavaju robit na BA letisku, ale mnozstvo mozes mat kludne vacsie, ako povolene pre dospeleho :wink:. V Antalyi to vobec neriesia, nikdy sme nemali problem a chodime tam pomerne casto :wink:. S bazenmi sme tiez nemali nikdy problem, ajked more je urcite lepsie :wink:.
4. máj 2014 o 13:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my ideme tento rok s detmi (1,5 a skoro 4r.) do Turecka, priamo do SIDE, odlet 13.6. z Popradu. idem trosku precitat diskusiu, nech som v obraze, co zobrat a pod. :wink:
4. máj 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím Vás boli ste niektorá v calimera serra palace?
5. máj 2014 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik02 nasi znami boli a velmi si pochvalovali :slight_smile: aj my by sme tam hned sli len je dost drahy teraz
5. máj 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby a ešte jednu vec ma zaujíma, akú reč ste používali najviac? dika
5. máj 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonaa v pohode sa dorozumies anglicky, nemecky, rusky a rukami nohami :slight_smile:
5. máj 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivi Diky, pre mňa ako vyslovený "talent na jazyky" prichádza do úvahy opačné poradie :grinning:
5. máj 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...skúste mi poradiť ....chcem íst s 3,5 ročným dieťaťom do turecka .chcem aby hotel mal pláž s jemným pieskom ako v tunisku.ziaden jemný štrk.....jemný piesok chcem.poradíte niekto?
5. máj 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukor v komplexu Kamelya world je písek a pozvolný vstup do moře...
5. máj 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nie je tu niekto kto ide do Turecka 30.7. hotel adalya ocean deluxe?
5. máj 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofik ...A KDE, V KTOREJ CASTI JE TEN HOTEL?
5. máj 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema niekto uz informaciu o odletovych casoch z BAdo ANTALYE s Hydrotourom na jun?
6. máj 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka76 ja by som sa tiež potešila takejto informácii :slight_smile:
6. máj 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cukor cast Side , Colakli...je to velky komplex 2 hotelu Selin a Fulya a vilky...
6. máj 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hotel Alba Resort, Colakli - Side - aké máte skúsenosti? my mame zabookovanú dovolenku v tomto hoteli v septembri
7. máj 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukor,v Turecku je úplne iný piesok,ako v Tunisku.Boli sme v okolí Side,tam bol taký piesok,že mi skôr pripomínal mierne ílovitú hlinu,taký hutný,že plavky po dovolenke som musela vyhodiť...Piesok,ako v Mahdii asi v Turecku nenájdeš nikde :confused:
7. máj 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka_14Ahoj kamoška bola minule leto v ALBE rezort ,a velmi bola spokojna ,vyšla aj slzička ako sa vracali domov , vrele odporúča ahoj
8. máj 2014 o 08:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukor Krásna pláž a pozvoľný vstup do mora je v hotely Primasol sera garden v Side. Bola som tam pred troma rokmi a teraz 20.júna sa tam vraciame kôli mojej najmladšej 16 mesačnej dcérke :slight_smile:
8. máj 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka_14 Nie vždy a nie od každého chcú ochutnávať. Ja som so synom prešla s dvoma dvojlitrovými fľaškami vody a plnou kabelkou jedla a nikto odomňa nič nechcel. Bola som milá a usmievavá, ešte mi aj malého odniesli na rukách keď videli, že mám toho veľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Vždy som ich pozdravila a malý kíval odušu :grinning: . Bola tam ale jedna ruská cestujúca a bola na nich drzá, tak ju odviedli a do odletu sa veru nevrátila a pri tom chceli od nej nech si len položí tašku.
8. máj 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co poviete na NAKUPY na trhoch? ideme do Side. ze ci si brat veeela peniazkov :wink: :grinning: hlavne oblecenie pre deti, ale samozrejme aj pre nas. a ceny ako? diky za postreh
8. máj 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggy589 Do bazéna by som určite vzala plienky na plávanie a určite aj normálne plavky. Tričká podľa toho, ako sa ti doma zašpiní, ale ai tak jedno na deň, dá sa tam lacno kúpiť keby bolo málo :grinning: . do lietadla sú praktické pančušky, poprípade dupačky- nevyhŕňajú sa a nefúka na nohy, niečo s dlhým rukávom na vrch lebo klíma je potvora. Klobúčiky podľa mňa stačia dva- jeden do vody a druhý len rak na nosenie, ak by ti náhodou chýbal, vyrobíš si niečo na hlavu aj z bavlnenej plienky keď zauzlíš rohy :slight_smile: a určite treba koleso a pre istotu so sedátkom, aby sa mohol drobec v pohode vyčvachtať :grinning:
8. máj 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kosska3003 Záchod je aj na pláži :slight_smile: , takže žiadne behačky do hotela nebudú :dizzy_face: . reštika je aj na pláži, ale viac jedla je priamo v hotelovej reštaurácii.priamo na pláži vedie pomedzi lehátka drevený chodník.
8. máj 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 Záchod je aj na pláži :slight_smile: , takže žiadne behačky do hotela nebudú :dizzy_face: . reštika je aj na pláži, ale viac jedla je priamo v hotelovej reštaurácii.priamo na pláži vedie pomedzi lehátka drevený chodník.
@lia09 Tá vzdialenosťpo výdatnom jedle mne aj mojej rodinke veeeľmi vyhovovala :grinning: a teraz tam ideme znova aj s malou a hlavne kôli tej krásnej pláži a hotel bol super a teraz ho aj renovovali.
8. máj 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok