Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

17anit07
4. máj 2014

@lavyrle ale ved sa nemusi nic stat 😀 len treba ratat aj s takou moznostou aby ste naboli potom prekvapeny ako vravim nas bol bez poskodenia 😉

lavyrle
4. máj 2014

@nastasja25 vezmem ho, lebo tam bude mat omnoho vacsie pohodlie. Mam k nemu aj slnecnik, ten zbalim do kufra 🙂 🙂

A natierali ste 50tkou? A este - chodili ste s babatkom aj do bazena? Ci len do mora?
@nastasja25

17anit07
4. máj 2014

@lavyrle ano 50 a chodili sme vsade uplne bez problemov boli sme 3krat a stale max.spokojnost 🙂

tinka_14
4. máj 2014

Baby ako to myslite s tým ochutnavanim? To akože mi dajú otvoriť na letisku všetko čo budem mat v príručnej batožine?

nastasja25
4. máj 2014

@lavyrle my sme mali 21m so sebou...áno,natierali 50tkou,kúpal sa aj aj..prvé tri dni sme mali vačšie vlny,tak sa bál a radšej bol v bazéne 🙂

nastasja25
4. máj 2014

@tinka_14 no ja som sa musela napiť vody pred nimi, čo som mala vo flaške pre malého... 🙂

nastasja25
4. máj 2014

@lavyrle klobúčik nejaký 🙂

kaia
4. máj 2014

@tinka_14, ochutnavku nechavaju robit na BA letisku, ale mnozstvo mozes mat kludne vacsie, ako povolene pre dospeleho 😉. V Antalyi to vobec neriesia, nikdy sme nemali problem a chodime tam pomerne casto 😉. S bazenmi sme tiez nemali nikdy problem, ajked more je urcite lepsie 😉.

karinkaeich
4. máj 2014

ahojte, aj my ideme tento rok s detmi (1,5 a skoro 4r.) do Turecka, priamo do SIDE, odlet 13.6. z Popradu. idem trosku precitat diskusiu, nech som v obraze, co zobrat a pod. 😉

macik02
4. máj 2014

ahojte, prosím Vás boli ste niektorá v calimera serra palace?

harmi
5. máj 2014

@macik02 nasi znami boli a velmi si pochvalovali 🙂 aj my by sme tam hned sli len je dost drahy teraz

moonaa
5. máj 2014

Baby a ešte jednu vec ma zaujíma, akú reč ste používali najviac? dika

nivi
5. máj 2014

@moonaa v pohode sa dorozumies anglicky, nemecky, rusky a rukami nohami 🙂

moonaa
5. máj 2014

@nivi Diky, pre mňa ako vyslovený "talent na jazyky" prichádza do úvahy opačné poradie 😀

cukor
5. máj 2014

ahojte...skúste mi poradiť ....chcem íst s 3,5 ročným dieťaťom do turecka .chcem aby hotel mal pláž s jemným pieskom ako v tunisku.ziaden jemný štrk.....jemný piesok chcem.poradíte niekto?

zofik
5. máj 2014

@cukor v komplexu Kamelya world je písek a pozvolný vstup do moře...

nikinka1111
5. máj 2014

Ahojte nie je tu niekto kto ide do Turecka 30.7. hotel adalya ocean deluxe?

cukor
5. máj 2014

@zofik ...A KDE, V KTOREJ CASTI JE TEN HOTEL?

tinka76
6. máj 2014

Nema niekto uz informaciu o odletovych casoch z BAdo ANTALYE s Hydrotourom na jun?

moonaa
6. máj 2014

@tinka76 ja by som sa tiež potešila takejto informácii 🙂

zofik
6. máj 2014

@cukor cast Side , Colakli...je to velky komplex 2 hotelu Selin a Fulya a vilky...

tinka_14
7. máj 2014

Hotel Alba Resort, Colakli - Side - aké máte skúsenosti? my mame zabookovanú dovolenku v tomto hoteli v septembri

adinam
7. máj 2014

@cukor,v Turecku je úplne iný piesok,ako v Tunisku.Boli sme v okolí Side,tam bol taký piesok,že mi skôr pripomínal mierne ílovitú hlinu,taký hutný,že plavky po dovolenke som musela vyhodiť...Piesok,ako v Mahdii asi v Turecku nenájdeš nikde 😕

popova
8. máj 2014

@tinka_14ahoj kamoška bola minule leto v ALBE rezort ,a velmi bola spokojna ,vyšla aj slzička ako sa vracali domov , vrele odporúča ahoj

vanduska3
8. máj 2014

@cukor Krásna pláž a pozvoľný vstup do mora je v hotely Primasol sera garden v Side. Bola som tam pred troma rokmi a teraz 20.júna sa tam vraciame kôli mojej najmladšej 16 mesačnej dcérke 🙂

vanduska3
8. máj 2014

@tinka_14 Nie vždy a nie od každého chcú ochutnávať. Ja som so synom prešla s dvoma dvojlitrovými fľaškami vody a plnou kabelkou jedla a nikto odomňa nič nechcel. Bola som milá a usmievavá, ešte mi aj malého odniesli na rukách keď videli, že mám toho veľa 😀 😀 😀 😀 . Vždy som ich pozdravila a malý kíval odušu 😀 . Bola tam ale jedna ruská cestujúca a bola na nich drzá, tak ju odviedli a do odletu sa veru nevrátila a pri tom chceli od nej nech si len položí tašku.

karinkaeich
8. máj 2014

a co poviete na NAKUPY na trhoch? ideme do Side. ze ci si brat veeela peniazkov 😉 😀 hlavne oblecenie pre deti, ale samozrejme aj pre nas. a ceny ako? diky za postreh

vanduska3
8. máj 2014

@peggy589 Do bazéna by som určite vzala plienky na plávanie a určite aj normálne plavky. Tričká podľa toho, ako sa ti doma zašpiní, ale ai tak jedno na deň, dá sa tam lacno kúpiť keby bolo málo 😀 . do lietadla sú praktické pančušky, poprípade dupačky- nevyhŕňajú sa a nefúka na nohy, niečo s dlhým rukávom na vrch lebo klíma je potvora. Klobúčiky podľa mňa stačia dva- jeden do vody a druhý len rak na nosenie, ak by ti náhodou chýbal, vyrobíš si niečo na hlavu aj z bavlnenej plienky keď zauzlíš rohy 🙂 a určite treba koleso a pre istotu so sedátkom, aby sa mohol drobec v pohode vyčvachtať 😀

vanduska3
8. máj 2014

@kosska3003 Záchod je aj na pláži 🙂 , takže žiadne behačky do hotela nebudú 😵 . reštika je aj na pláži, ale viac jedla je priamo v hotelovej reštaurácii.priamo na pláži vedie pomedzi lehátka drevený chodník.

vanduska3
8. máj 2014

@kosska3003 Záchod je aj na pláži 🙂 , takže žiadne behačky do hotela nebudú 😵 . reštika je aj na pláži, ale viac jedla je priamo v hotelovej reštaurácii.priamo na pláži vedie pomedzi lehátka drevený chodník.
@lia09 Tá vzdialenosťpo výdatnom jedle mne aj mojej rodinke veeeľmi vyhovovala 😀 a teraz tam ideme znova aj s malou a hlavne kôli tej krásnej pláži a hotel bol super a teraz ho aj renovovali.